csocsi36

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő
2018. október 12.

Illata jó és ennyi, de az se lenyűgöző... Olyan szinten kiszárítja a bőrőm, hogy még a testápoló is nehezen segít rajta. Kézfejem konkrétan szívja magába a kézkrémet utána bármennyiszer kenem be..

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém
2018. július 18.

Első használat után sima lett tőle a sarkam. Igaz puha nem lett, viszont teljesen eltűnt az érdes érzet és száraz hámlás róla. Igazából engem csak ez zavart, ha puhít is több használat után az már csak hab a tortán.

Lush Daddy-O Sampon

Lush Daddy-O Sampon
2018. április 27.

Bármikor ezt a terméket használom szinte mindig valaki megemlíti, hogy milyen finom ibolya illatot hagyok magam után. (bár szinte minden Lush termékkel így vagyok)
Természetes, vékonyszálú hajam van, ami gyorsan zsírosodik.. Sajnos ezen nem segít, sőt néha idő előtt zsíros lesz tőle, de nem vonok le csillagot mert nagyon puha és fényes hatást ad ez a sampon.
Hajvégeket ahol jobban törik a hajam azt picit szárítja, de balzsammal egyutt nincs gond.
Összességében imádom!
Bár az illata miatt lehet picit elfogult vagyok vele..

Avon True Superextend Szempillaspirál

Avon True Superextend Szempillaspirál
2018. április 27.

Imádom.
Nekem rövid pilláim vannak és ezzel a spirállal sokkal-sokkal hosszabbnak tűnnek, mint bármelyik masikkal. Hála a benne lévő kis "szőröknek" amit, ha ügyesen kensz fel, akkor nagyon jól meghosszabbítja a szálakat. Nekem főleg alul látványos.
Nagyon tartós, egy hosszabb éjszakát is simán kibír potyogás nélkül..mondjuk pont ez miatt nehezen is tudom lemosni, de inkább ez legyen, mint hogy magától lejöjjön nem kívánt időben:D

Lush New Meleg Olajos Hajpakolás

Lush New Meleg Olajos Hajpakolás
2018. február 19.

Nagyon durván hullott a hajam és pont megjelent ez a termék az üzletekben úgyhogy vettem egyet.. És milyen jól tettem!
Rengetek kijön abbol a pici tömbből..nem is gondoltam volna.
Középhosszú hajam van és bőven elég volt 4 hétig egyáltalán nem kellett spórolnom vele.
Volt hogy 20percig hagytam rajta a hajamon, de volt, hogy vele aludtam. De mindenképp be kellett fóliáznom a hajam és sapkát ráhúzni mert ha nem fóliáztam be akkor rászáradt a hajamra és sokkal nehezebb volt leöblíteni..
A 4. hét után lettek babahajszálaim is, a hajhullást pedig csökkentette!

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2018. február 19.

Imádom...sőt..az egész család imádja!
Főként samponnak használom, de testre is csodálatos. Jól habzik, kis mennyiség is elég belőle.
(Apukám nem hitte el, hogy ilyen hatásos, ezért a száraz, munkás kezét bedörzsöltem vele, lemosta és nem hitt a szemének..hihetetlen puha lett még neki is!)
Teljesen megéri az árát!

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Sampon

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Sampon
2017. április 16.

Dúsabb és könnyedebb lesz tőle a hajam és csodás az illata! Mindig újraveszem, sose csalódtam benne!

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2017. április 16.

Dús, ragyogó, illatos lett tőle a hajam! Ééés nem zsírosított, ami nálam nagy szó. Imádom!

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon Száraz, Nagyon Száraz, Durva Hajra

2017. április 16.

Akciósan vettem szerencsére..életem legrosszabb samponja. Hajmosás közben jól habzik, aztán amint megszárítom a hajam azt veszem észre, hogy a tövénél nem megszárad, hanem valami nehéz mézszerű réteg lesz, mint aki 2 hete nem mosott hajat, pedig a szokásos módon öblítettem ki..Szóval annyit ért, hogy aznap 2x kellett hajat mosnom, ami nem kevés időpocsékolás.
Ui.: egyébként a többi samponját szeretem, de ez szörnyű.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. február 1.

Az illata és állaga nagyon tetszik, tartóssága közepes nálam, színben ennél az alapozónál találtam meg azt ami a legjobban passzol a bőrszínemhez, az viszont nem igaz, hogy izzadásálló szerintem.