csocsi36

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2017. február 1.

Nagyon szeretem ezt a púdert mert elég tartós és passzol a bőrszínemhez, viszont...az szerintem nagyon nem igaz, hogy érintésálló, ami nekem egy mínusz csillagot jelent és ebbe még az is beletartozik, hogy gyorsan fogy.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. február 1.

Nekem nagyon bevált! Egy vékony réteg is elég ahhoz, hogy tökéletesen fedjen. (viszont kipróbáltam picit több mennyiséggel..úgy már enyhe maszkhatást keltett, de nincs szükség sokra, hogy tegye a dolgát szóval marad az 5 csillag)
Nagyon tartós is, nálam egy bulit simán kibír sminkfixálóval együtt másnap reggelig, sehol sem kopik le...maximum akkor, ha sokat fújom az orrom, de szerintem ez érthető:D

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2017. január 4.

Szerintem nagyon jó kis termék! Enyhén dúsítja az amúgy lapos, vékonyszálú hajam és nagyon tisztítja a fejbőrömet is, viszont egy picikét szárítja a hajvégeimet, de egyáltalán nem zavaróan mert egy kis hajvégápoló simán kompenzálja azt.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2017. január 4.

Nagyon puha lesz tőle az arcbőröm, teszi a dolgát!
Az illata nekem nem tetszik, de egyáltalán nem zavar mivel csak addig érzem amíg az arcomon van.
Picit csípi az arcon lévő száraz területeket, de amint lemosom elmúlik, szóval ez miatt sem jár a mínusz.

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj

Oriflame Eleo Száraz Hajolaj
2017. január 4.

Többször biztosan nem fogom megvenni ezt a terméket..brutálisan elnehezíti és zsírosítja a hajvégeket. Talán akkor elviselhető, ha tényleg nagyon minimális mennyiséget fújok ki a tenyerembe és azt alaposan eloszlatom a hajvégeken, de akkor se érzem magam jól utána...inkább csak kényszerből használom, mivel sajnálnám kidobni ennyi pénzért. ( a hajam vékony szálú, töredezésre hajlamos, de ben extrém módon szóval szinte az összes olaj segíteni szokott rajta, de ez tényleg csak pénzkidobás, maximum a termékcsaládhoz tartozó sampon és balzsam az, ami feljavítja 2 csillagra az értékelésem)
Az illata jó lenne elsőre, de ahogy kezd elillanni enyhe megmagyarázhatatlan műanyag szagot hagy maga után..

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2016. május 28.

Nekem nagyon tetszett az illata, más is megdicsérte rajtam, jól passzoltunk egymáshoz. :D Amiért 4 csillagot kap az csak az miatt van, mert nem éreztem annyira tartósnak ezért többször be kellett fújnom magam----> hamar el is fogyott :D

Garnier Nēo Floral Touch Izzadásgátló Dezodor

Garnier Nēo Floral Touch Izzadásgátló Dezodor
2016. május 28.

Teljesen elégedett vagyok vele, eddig ez a kedvenc dezodorom.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2016. május 28.

Nem éri meg az árát egyáltalán..Az illata jó volt a rózsaszínnek + tartósnak tűnt (bár más termékek is ennyire tartósak nálam, szóval semmi extra). Amikor a fele már elfogyott kb úgy kellett kiimádkozni belőle a krémet amire nem mindig volt időm, ha siettem szóval inkább maradt a polcomon és vettem egy deospray-t..:D