csodaorszag.inwonderland

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 20.
Bőrprobléma: -

Fa Nutriskin Care & Fresh Deo Spray

Fa Nutriskin Care & Fresh Deo Spray
2014. október 19.

Nyáron nálam ő volt a befutó a Fa deok közül . Illata kellemes friss tisztaság illat. Ha az izzadást nem is gátolta 100%ig az illatokat teljes mértékben semlegesítette egész nap.

Alverde Testápoló Vaj Beerentraum

Alverde Testápoló Vaj Beerentraum
2014. október 19.

Nem tudom mikor volt ez limitált kiadás. A kommentek alapján talán tavaly télen? Érdekes , lejárata alapján 2016-ig szavatos :D bogyós gyümölcsök helyett én csak eper illatot érzek de abból sem azt a szokványosat. Állagra ,hatásra a megszokott az Alverde-től .

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2014. október 19.

A legutóbbi rimmel spirálommal szépen befürödtem mindenképp váltani szerettem volna de még magam sem tudtam mire. Barátnőm esküszik erre a spirálra gondoltam glamour kuponnal fél áron ha nekem nem is válik be nem vesztettem semmit. Keféje számomra szimpatikus szép pillákat csinál nem ragasztja őket össze szépen lehet építeni 2 rétegbe nekem elég mutatós lesz , bár pár óra elteltével sajnos pereg. Ezt leszámítva elég jó kis spirál.

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2014. október 19.

Kókuszt én nem érzek benne egyáltalán csak a nektarint az is kicsit mű de elnézem neki, fürdés után is érezni bőrön. Nem szárít.

Balea Fresh Lime Golyós Deo

Balea Fresh Lime Golyós Deo
2014. október 19.

Kellemes illata van bár lime-ot én nem érzem benne zöld almát annál inkább . Számomra hatásos, bár 40 fokban nem ezt használom. Árban verhetetlen ,ha nem is tart ki egész nap egyszer elég újra kenni napközben.

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő
2014. október 19.

Nyár végén vettem. A Dm-ben eléggé le voltak fosztva a polcok ő volt illatra a legszimpibb a kevéske választékból. Fürdés közben kellemetlen volt szinte elviselhetetlen számomra az illata így 2 használat után félre is tettem. Most a napokban került újra a kezemben hidegebb időben nagyon finom kellemes mézes illat lengi körbe a fürdőszobát . Biztos vagyok benne hogy , télre újravásárolom mikor egy kis melegre vágyik az ember nyáron pedig kikerülöm nagy ívbe :)

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2014. július 5.

Annyi jót hallottam róla , gondoltam hogy itt a jó idő olaj kontroll ,uv védelem ez kell nekem. Meg is rendeltem egy hét múlva itt csücsült a postaládámban nagy meglepetésemre. Színe kicsit sötétebb mint amire számítottam kinyomva , de felkenve tökéletesen illeszkedik. Könnyű kis krém, az illata nekem kellemes kifejezetten tetszik és a csomagolása is annyira édes. Mikor felkentem jött a meglepetés mintha új arcbőrt kaptam volna. Tág pórusok volt-nincs, apró bőrhibáknak se híre se hamva szinte a sötét karikákat is elfedte teljesen. Még anyukám is megjegyezte hogy mit csináltam , ilyen neki is kell :)

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2014. július 5.

A kozmetikusomnál láttam először mikor festette a szemöldököm. Annyira tetszett az eredmény és tartósnak is bizonyult,hogy gondoltam beruházok rá így két időpont közt sem kell félig elkopott szemöldökkel szaladgálni. Az ára nagyon kedvező , a színe pont olyan amilyenre vágytam nekem 5-6 napig simán bírja. A kupak egy idő után nekem is megadta magát a menetnél és lehetetlenség rácsavarni , de már úgyis a tubus legvégén járok ,szóval ha azt az egy adagot ki kell dobnom sem vesztek vele mert így is több mint félévig elég volt, úgy is hogy nem egyedül használom.

Astor Eye Artist Szemhéjpúder Paletta

Astor Eye Artist Szemhéjpúder Paletta
2014. július 5.

A képen látható 500 coctail squash lapul a sminkes táskámban. Tetszik a dizájn és maga a festék is megfelelő. Jól pigmentált ,kicsit porol de ez nem akkora bűn és szépen kombinálhatók a benne levő színek.

Astor Couture Mono Szemhéjpúder

Astor Couture Mono Szemhéjpúder
2014. július 5.

Mit is mondjak..vagy inkább mit ne.. 850 Inca Gold árnyalatban jutottam hozzá . Dobozában egy gyönyörű kis ó arany szín. Felkenve viszont enyhe aranyos, csillámos fény, bármit csinálok... Ecsetet mártogathatom dörzsölhetem benne ahogy akarom nem lesz olyan mint amilyennek kéne. Épp ezért én highlighternek keztem el használni arc csont fölé. Annak viszont tökéletesen bevált. Akciósan jutottam hozzá, tetszik a kis kiszerelés , tudom hasznosítani és még így is jó sokáig elég lesz ezért nem volt pénzkidobás.. de szemfestéknek pocsék.