csokalilla

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2015. november 19.

Fuuu...107-es BrutálBordó árnyalatot birtoklom, délután applikáltam aláhidratálás nélkül, rúzsecset nélkül, és estig bírta minimális kopással, evés, ivás mellett. :) ja, és nem szárította cserepesre a pici szám :)

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)
2015. november 19.

Sunkiss jelly-nél ezerszer jobb, sokkal hamarabb leszívta a hajam és nem is szárított vészesen

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. november 19.

Hát, nem vagyok oda meg vissza tőle...az illatát említésre sem méltatom, hagy egy furi réteget a bőrömön és mintha 2 hónap alatt megolvadt volna, megváltozott az állaga.

Kivvi Narancsos Ajak Dzsem

Kivvi Narancsos Ajak Dzsem
2015. november 19.

Csupa jó kis összetevő, kellemes, friss illat, elfogadható áron. Mi kell még?:)

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2015. november 19.

Füsti :) remek téli illat, egész jó tartóssággal. Kifújáskor nagyon alkoholos, aztán átmegy picit fűszeres száradt rózsa illatba. Mintha a rózsát frissen őrölt borssal ízesítettük volna :)) a dohányfüsttel remek párost alkotnak.

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2015. november 19.

Cukor. Még több cukor. Cukor cukorral keverve. Cukor egy pár csepp olcsó multivitaminos üdítőben.

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée
2015. november 19.

Rajtam undorító rothadó gyümölcsillata van. :)

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2015. november 19.

Az összes többi alapozó repülhet a kukába :))) ha kell, még a múltamat is elfedi :) Szlovákiában élek, az itteni drogériákban lehet kapni, úgyhogy szerencsére volt alkalmam kipróbálni a színeket :) a vízállóságát még nem teszteltem, az SPF meg szép dolog :) nagyon pici kell belőle, úgy érzem, ez a csomagolás egy életre elég lesz

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2015. október 22.

Jaaaajjjj hát ez isteni!!! Nagyon régóta szemeztem ezzel a parfümmel, ma volt alkalmam kipróbálni is. Rajtam egy nagyon vaníliás, kesernyés (jó értelemben), olyan igazi, finom vanília illat! Tartóssága és hatósugara 5*, EDT ellenére is. Édesanyámnak sajnos nem tetszik, nem tudom miért... Ennek ellenére közeleg a szülinapom, és szerintem már tudom, mit fogok kérni...:-))))))))

Zara Black Amber

Zara Black Amber
2015. október 10.

nagyon finom :) a kifújáskor kissé szúrós, erőteljes virágillat, leszáradáskor megmarad az isteni ámbra és a tiaré virágát is érzem benne :) tökéletes!