csokirhnn

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Iridina Due Szemcsepp

Iridina Due Szemcsepp
2018. október 25.

Sajnos nekem nem jött be, egy ideig tényleg kifehéríti a szemet utána viszont csak rosszabb lesz. Sosem volt olyan piros a szemem mint ezzel :/ Nedvesítő hatása viszont nekem megfelelt

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2016. március 12.

Alapvetően normál-kombinált a bőröm, használtam már korábban is olajat az arcomra így nem féltem kipróbálni. Nagyon kellemes, szerintem kicsit gyógynövényes illata van. Az ujjamra cseppentettem egy kicsit majd felvittem az arcomra, ahol szépen elkentem, ezután az éjszakai krémemet is felkentem. Elég 1-2 csepp! Máskülönben kicsit zsíros arccal keltem, illetve inkább az orrom volt az, így azóta azt a részt ki szoktam hagyni. Azt nem tudom, hogy száraz és már öregedő bőrt mennyire hidratálja, de nekem megfelel.

Dentomin Gyógynövényes Fogfehérítő Fogpor

Dentomin Gyógynövényes Fogfehérítő Fogpor
2015. szeptember 20.

Először ezt használtam, szerettem, de utána kipróbáltam a mentás változatot, ami jobban tetszik.

Dentomin-H Habzófogpor Mentás

Dentomin-H Habzófogpor Mentás
2015. szeptember 14.

Nagyon szeretem, jól habzik. Én általában a fogkefére ráteszek a sima fogkrémemből majd belemártom a porba és úgy mosok fogat. de van hogy csak egyedül a porral mosom.

Acorelle Szőrnövekedést Lassító Bőrápoló Dezodor Fekete Szarvasgomba Kivonattal

Acorelle Szőrnövekedést Lassító Bőrápoló Dezodor Fekete Szarvasgomba Kivonattal
2015. augusztus 23.

Tényleg lassítja a szőr növekedését! Számomra hatásos napközben is, egyedül akkor érzem, hogy egy kicsit büdi vagyok, amikor jóval 35 fok feletti a hőmérséklet. Ha elfogy szerintem újra veszem, de akkor az esti zuhanyzásom után kenem csak be magam és nappalra használok mást a nagyon meleg napokon.

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover
2015. augusztus 13.

Nem használok erős szemsminket. Amit kellett szinte teljesen lehozta, ha pedig nem akkor a Paula's Choice arclemosója szedte le a maradékot. Ha a szemembe ment akkor csípett, de ritkán fordult elő, mert figyeltem. Használat után hagyott egy enyhe ragacsos-fénylő réteget a bőrön, ami csak azért nem zavart, mert utána mindig arcot mostam.

Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2015. augusztus 13.

Kis deluxe mintám van belőle. A legelején mégjobban kihozta azt a kevés pici pattanásaimat, amik voltak, de szerintem utána már jobban hozzászokott a bőröm és azóta jól teljesít. Ha van pattanásom, akkor segít hamarabb elmulasztani. Amúgy minden este, arcmosás után az ujjaimmal viszem fel főként a T vonalba a mitesszerekre. Nekem sosem szárított. Szerintem ez a deluxe minta sokáig elég lesz.

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner
2015. augusztus 13.

Deluxe mintám volt belőle. Szerettem benne, hogy nem alkoholos, mint a legtöbb tonik és nem szárította a bőröm. Mindig csak reggel használtam, mert akkor csak egy meleg vizes törölközővel mostam le az arcom és utána használtam a tonikot. Még gondolkozom, hogy nagyban is megvegyem, de csak azért, mert sosem voltam az a nagy tonik kedvelő ember, és úgy gondolom nekem nincs rá szükségem. Amúgy rózsavizet használok toniknak, és mivel az olcsóbb és nekem ugyan úgy megfelel, így számomra nélkülözhető. De hatásában teljesen jó, úgyhogy megy az 5 csillag :)

The Body Shop Teafás Tusfürdő Gél

The Body Shop Teafás Tusfürdő Gél
2015. augusztus 13.

Kb. fél éve pattanások jöttek elő a hátamon, amik amúgy sosem szoktak. Ezért vettem ezt a teafás tusfürdőt, hátha. Heti egyszer használtam radírozásnál. Az illatával nincs bajom. Tulajdonképpen a pattanások elmúltak, de őszintén, nem hiszem, hogy ettől. Így viszont fölösleges. Még van a flakonban, azt elhasználom, de újra venni nem fogom.

The Body Shop Kendermagolajos Intenzív Kézápoló Vaj

The Body Shop Kendermagolajos Intenzív Kézápoló Vaj
2015. augusztus 13.

Még tavaly vettem, az eladó lány ajánlotta, mivel ha bejön a hideg idő, akkor az én kézfejem akár véresre is ki tud száradni, de amúgy nem extra száraz a bőröm sehol. Sűrűbb krém, ezért csak esténként használtam, nehezen, de reggelre azért mindig beszívódott. Igazából nekem nem használt, kár, pedig elég drága és nagy reményeket fűztem hozzá. Alig vártam, hogy elfogyjon.