Csokiskeksz

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bath & Body Works Tahiti Island Dream Testápoló Spray

Bath & Body Works Tahiti Island Dream Testápoló Spray
2021. április 26.

Kb. két éve kaptam ajándékba, a jó idő közeledtével most újra elővettem, mert még félig tele van. Rácsodálkoztam, hogy milyen kellemes, nyárias illat, rögtön jobb kedvre derített! Szerintem elég tartós, a melegebb időben tökéletes választás parfüm helyett. :)

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon
2021. április 26.

Az illata nagyon kellemes, sütis, és tartós is, még napokkal később is érzem a hajamon. Picit gyorsabban zsírosodik tőle a hajtövem, de a hajvégeimet meglepően puhává varázsolta.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2021. április 14.

Isteni cukros-tejeskávés illata van, de szerintem ár-érték arányban nem túl kedvező termék, ha olcsóbb lenne, biztosan gyakrabban venném.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2021. április 14.

Az arcbőröm nagyon gyorsan beszívta, nem hagy tapadós vagy zsíros érzetet maga után. Sminkelni is tudtam rá, szerintem szuper kis termék, de a hidratáló képessége miatt inkább csak tavaszra/nyárra ajánlanám.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. április 13.

Két hete használom, és már most tapasztalom a hatását! A bőröm sokkal tisztább, lényegesen kevesebb rajta a pattanás és a mitesszer, és mellette nincsenek többé száraz foltjaim, egységesebb, hidratáltabb hatású tőle az arcom. Abszolút újravevős! :)

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló
2021. április 13.

Kb. 500 forintért vettem 100 forintos boltban, és nem bántam meg, mert kellemes, tavaszias illata van, és gyorsan beszívódik. Napközben szoktam használni, ilyen "munka közbeni kézkrémnek", és annak tökéletes.

Balea Milky Cocos Szövetmaszk

Balea Milky Cocos Szövetmaszk
2021. március 23.

Ma vettem a DM-ben, és meg kell hogy mondjam, ez eddig a kedvenc Baleás arcmaszkom! Az illata isteni, mint egy kókuszos sütinek, a fátyolmaszkon bőven van szérum, és nagyon krémes az állaga. Szuperül hirdatálja a bőrt, és már csak az illata miatt is újravenném.

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő
2021. március 6.

Az üvege és az illata miatt legszívesebben meginnám, annyira hasonlít egy isteni smoothie-ra! :) Sajnos az illata rajtam egyáltalán nem tartós, illetve az ára is elég borsos, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Balea Salted Caramel Arcmaszk

Balea Salted Caramel Arcmaszk
2021. március 3.

Az illata nekem inkább vaníliás, nem kifejezetten karamelles, de az állaga kellemes, krémes, kifejezetten sok van a tasakban, így még a nyakamra is jutott belőle. Egynek elment, de vannak ennél nagyobb kedvenceim is a Balea arcmaszkok között.

Spirit of Lovely Flowers

Spirit of Lovely Flowers
2021. március 3.

Akciósan vettem a DM-ben, és kellemes csalódás volt. Igazi tavaszias, könnyed, virágos illat, viszont rajtam gyorsan elillan, ezért csak 4 csillagot adok rá.