csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Jessup 15 Pcs Brushes Set

Jessup 15 Pcs Brushes Set
2016. március 23.

Nagyon jó minőségű! Meg is lepődtem. Nincs büdös szaga, tök puha, nagyon szép kidolgozású és nem hullik a szőre. Ráadásul olcsó! Bármikor bármennyi jöhet a drága kis Jessup-ból :-D Külön tetszik, hogy amikor kézbe veszem nincs műanyag bóvli hatása, hanem totál profi megjelenésű. Nem értettem mit takar, hogy "félprofi", amit a Make Up Plaza ír, de amikor megrendeltem teljesen érthető volt. Tényleg jó meghatározás, bár nekem totál profinak tűnik. Olyasmi, mint a Sigma.

Dettol Kézmosó Gél Hidratáló Aloe Verával és Tejfehérjével

Dettol Kézmosó Gél Hidratáló Aloe Verával és Tejfehérjével
2016. március 23.

Szeretem, jó termék, csak drága. Ajándékba kaptam, nem nekem kellett szerencsére megvennem :-) Egyébként bármikor vennék belőle, de sajnálok rá ennyi pénzt.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2016. március 23.

Ugyan így viszi le a sminket a sima étkezési olíva olajam is, de amúgy nem rossz. Kicsit csípi a szemem, pedig becsukom. De ez nem olyan hiba szerintem, mert a legtöbb ilyen típusú lemosónál nálam ez a helyzet. Egyébként újra venném, mert egész jó árban van, viszont ha lenne ilyen árban másik a közelemben, akkor azt is kipróbálnám, annyira nem ragaszkodom ehhez.

Dermacolor Camouflage Alapozó

Dermacolor Camouflage Alapozó
2016. március 23.

Amilyen drága annyira nem is jó. Szerencsére mostmár vannak olcsóbbak is a kínálatban. Ez is olyan márka, mint a többi lengyel vagy más európai márka, csak drágább. Minőségben pedig nem is olyan jó. Nekem a StarGazer márka ugyan ilyen palettája sokkal jobban bevált. Ez valahogy elcsúszkál és annyira a fedése sem jó, még porral fixálva sem. Mostanában kezdek rájönni, hogy a kryolan csak azért ennyire "jó-nak" mondott, mert eddig csak ebből lehetett választani. A színei egyébként nem rosszak, de az árához képest a fasorban sincs.

Garnier Fructis Pure Shine Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Shine Hajerősítő Sampon
2016. március 23.

Totál kiszárította a hajam. Már egyszer befürödtem egy fructis samponnal, de ez ugyan olyan rossz. Persze ettől még más hajára lehet nagyon jól beválik. Pl. a rövid hajú fiúknak, akik kéthetente vágják :-)

Sleek Pout Paint Ajakpigment

Sleek Pout Paint Ajakpigment
2016. március 23.

Nagyon durván jó! Imádom, de tényleg. Extra erős, szuper textúra. Nem kaphat mást csak maxi pontot. Sokkal jobb minőség szerintem, mint az OCC, mert annak valahogy sem az illatát, sem a hatását (szárított) nem szerettem. Ennek nagyon jó az illata, egyáltalán nem szárít és szuper a színe. Arcpírnek is használom.

Miyo Twist Matic Lipliner

Miyo Twist Matic Lipliner
2016. március 23.

Gyönyörű natúr árnyalatokat sikerült választanom, maximálisan meg vagyok elégedve, főleg a színekkel. Az ára teljesen baráti alig ötszáz forint fölött van. Én szeretem a tekerősöket, nálam ez is plusz pont. Az egész számat besatírozom vele, sokkal dúsabbnak tűnik és nagyon szép természetes színű a számon. A dirty, beige és creamy nude van meg nekem, csak ajánlani tudom ezeket, aki szép természetes szájszínűt szeretne. Simán bírja az evést, ivást, persze azért napközben 1x utó kell igazítani, de ilyen árban azért ez teljesen megérthető (a drágábbat is utó kell igazítanom, szóval mindegy). A moulin színre nagyon kíváncsi vagyok, ha beszereztem azt is kommentelem.

Miyo Transparent Finish Loose Powder

Miyo Transparent Finish Loose Powder
2016. március 23.

Nagyon jó kis fixáló púder. Nagy ecsettel viszem fel folyékony alapozóra nagyon vékony rétegben. Nekem sokkal jobban bevált vékonyan, mint túlrétegezve. 1x kellett kicsit utánapúderezném a nap folyamán (saját bénázásom miatt). Nem lettem patis tőle, semmilyen bőrirritációt nem okozott. Mindenképpen maxi pont, mert árban is szuper és minőségben sem tudok kifogást találni rajta.

Miyo Eye Do! Eye Shadow Base

Miyo Eye Do! Eye Shadow Base
2016. március 23.

Nagyon jó szemfesték alapozó. Egyszerűen felkenhető, jól megtapad benne a festék és nem tapad fel a szemhéjra. Szuper az ára. Abszolút bevált termék. A drágább termékek is ilyen minőséget hoznak (legalábbis, amit én próbáltam).

Miyo Color Shock Mascara

Miyo Color Shock Mascara
2016. március 23.

Nagyon intenzív lila, tényleg. A kék változatát is megvettem az is az az igazi élénk elektric kék. Nem morzsolódik, már-már vízálló. Nekem legalábbis sima vízzel nem jött le. Szerintem jó minőségű és ezer forint alatti ára baráti nekem. Már régóta kerestem ilyen élénk lilát és kéket, szóval ha valaki hasonlót keres, akkor akár ezt is kipróbálhatja, mert szempillára festve tényleg látható.