csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Sigma F50 Alapozóecset

Sigma F50 Alapozóecset
2015. július 15.

A legjobb! Extra tömör, ezért rendkívül könnyen és precízen lehet vele folyékony alapozóval is dolgozni. Egy Sigma ecsetem sem hullatta még a szőrét (évek után sem). Ez az F50-es szerintem az egyik legtömörebb ilyen típusú ecset a világmárkák között.

Elmex Erosion Protection Fogkrém

Elmex Erosion Protection Fogkrém
2015. július 15.

Idáig bevált. Sokkal jobb, mint a narancssárga sima elmex. Az íze kicsit gyógyszeres, de nem érdekel, mert hatásos.

Jeunesse Instantly Ageless

Jeunesse Instantly Ageless
2015. július 15.

Teljesen szétcsapja az alapozót (még akkor is ha olajmenteset teszek fel). Se smink alá, se fölé nem használható. Ha magában teszem fel totálisan kiszárítja a bőrömet, de tény, hogy van egy kis fehérítő hatása. Viszont a ránctalanító, vagy a duzzanat lenyomó hatása nem jobb, mint egy egyszerű korrektoré vagy egy hialuron gélnek. Semmivel nem több, nálam legalábbis. Ami észlelhető az a fehérítő hatása, csak az a baj, hogy ledörzsölhető. Egy réteget képez a bőrön, de elég gyorsan kopik. Hát nem tudom mit mondjak róla. Nekem egy jó kis hialuron szérum (majd kis krémkorrektor rá) sokkal-sokkal hatékonyabb.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2015. január 13.

Az illatnak mondott illata szörnyű. Tudtam, hogy nem kellemes, de ez büdöskés. Semmi extrát nem érzek a számon. Annyi, hogy nem szárítja, de ezt egy olcsóbb termék is tudja. Nem lett tőle sem jobb, sem rosszabb végülis. De mivel drága és csodát vártam, ezért 1 pontos. A labello hydra jobb szerintem. De ettől még másnak beválhat, mert a szájbőr is különböző.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2015. január 13.

Nagyon szeretem a Dove tusfürdőket. Bármikor bármelyik jöhet. Kellemes, krémes, általában habzanak is és a többségük jól hidratál.

e.l.f. All Over Color Stick

e.l.f. All Over Color Stick
2015. január 13.

Szintén sikerült belenyúlnom egy olyan termékbe, ami annyit ér, amennyi az ára.
Tapasztalatom ezzel: kemény, iszonyú gyorsan kopik, egyáltalán nem pigmentált, szóval olyan mint egy átlagos kínai cucc (bár azok között vannak jók, de ez nem az). Azt hiszem nem próbálkozom ELF-el, mert egy nagy sz***r már bocsánat. Lehet 5-re pontozni őket, de szerintem közük nincs hozzá. 5 pontot én egy profi cuccnak adok vagy annak, ami legalább azt adja, amit ígér.

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó
2015. január 13.

Nekem nem vált be. 1-2 óra és ennyi. Annyit bír, mint egy sima arcalapozóval. Vagy még annyit sem. Néha úgy érzem túl vannak értékelve ezek az ELF cuccok. Nincs bajom a kínai termékekkel, dehát ezek tényleg egy kis egyszerű 100 ft-os termékek és annyit is tudnak.

NYX Eyebrow Cake Powder

NYX Eyebrow Cake Powder
2015. január 13.

Hát nem tudom, én annyira nem vagyok tőle elájulva. Egy sima 100,- Ft-osban vásárolt szemfestékem is tudja ugyan ezt. De persze ez csak az én véleményem, ettől másnak még lehet, hogy jobban bevált.

W7 Lightly Toasted Eye Colour Palette

W7 Lightly Toasted Eye Colour Palette
2015. január 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát, mert jó színek vannak benne és tartós, pigmentált, nem drága. Külföldön vettem, de nem hiszem, hogy ez a lényeg ...

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2015. január 13.

Arcra egyáltalán nem vált be nekem, mert kipattogtam tőle, de kézkrémnek tökéletes.