csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó
2014. július 29.

Imádom ezt az alapozót! Nagyon jó a fedése, egyáltalán nem maszkos, hanem természetes. Én nem szeretem az olyat, ami extrán fed, mert az inkább csúnyít szerintem. És az külön plusz pont, hogy olívás az árnyalata, nem rózsás, mert a rózsásaktól nekem piros beütése lesz. De ez szuper! Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

MaqPro Make Up Mixer

MaqPro Make Up Mixer
2014. július 9.

Woow! Tényleg nagyon jó. Egy kisebb csomaggal rendeltem ezt is. Olvastam, hogy rózsa illata van és tényleg :-) De egyáltalán nem bánom, mert a bőrömmel érintkezve kis idő elteltével nagyon enyhe kellemes illattá válik, szóval egyáltalán nem zavaró. De igazából nem is ez érdekelt, hanem a hatása. Nagyon hosszasan tudnék róla áradozni, mert valóban egy favorit termékről van szó. Bármikor újravenném. Kipróbáltam a szemfestéket nélküle és vele. Hát ég és föld, tényleg! Az alapozó meg úgy rátapadt a bőrömre, hogy csak na és sokkal jobban fedett. Van MaqPro Fard alapozó palettám is, de kipróbáltam egy másik folyékony alapozóval is és nagyon jól muzsikált. Abszolút kedvenc és megértem a franciákat és az amcsi filmeseket is, hogy miért rajonganak érte :-)

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2014. július 9.

Ha jól emléxem a DM-ben vettem anno, de odaadtam egy barátnőmnek. Rajtam borzalmas volt és annyira nem is tetszik. Nem is tudom miért vettem meg (?) :-)
Lehet valakin jól áll és passzol a bőréhez. Én max. 3 pontra értékelem, mert kicsit kommersznek tartom.

MaqPro Fard Palette 6 European E7

MaqPro Fard Palette 6 European E7
2014. július 9.

Nagyon-nagyon profi ez a termék! Eddig még nem is hallottam arról, hogy viasz alapú alapozó meg olaj alapú. De most, hogy ezt is kipróbáltam, így már van hasonlítási alapom. Hát tényleg más! Nagyon jó a fedése és szinte összeérik a bőrrel. Azt hiszem rátaláltam az egyik kedvenc alapozómra a MaqPro személyében.

Aquafresh Mentolos Szájvíz

Aquafresh Mentolos Szájvíz
2014. július 9.

Nekem idáig ez vált be a legjobban, bár a fogkrémének használatát nemrég hagytam abba, mert érzékennyé vált tőle a fogam (pedig 10 éve használtam már!). Lehet megváltoztatták az összetevőit, vagy én változtam?

Listerine Coolmint Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Coolmint Antiszeptikus Szájvíz
2014. július 9.

Először töményen használtam, de utána muszáj volt hígítanom. De még hígítva is érzékeny lesz tőle a fogam :-( Abba hagytam a használatát és 3 nap után elmúlt az érzékenység ... Hát ez van. Nekem nem vált be, de ettől még másnak lehet, hogy szuper, szóval senkit nem akarok róla lebeszélni, mert lehet, hogy másnak meg az nem válik be, ami nekem. Ettől függetlenül nem pontozom le.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2014. július 9.

Leváltottam az eddigi fogkrémemet és emellett döntöttem. Nem csalódtam benne, nagyon jól teljesít. Érdekes, hogy nem erős mentolos az íze (nem marja ki az ínyem), mégis hosszú órákon friss a leheletem tőle. Más fogkrémnél ennek a két tulajdonságnak az ötvözetét ezidáig még nem tapasztaltam. Most ennél maradok szerintem jó ideig.

Isana Classic Ajakápoló

Isana Classic Ajakápoló
2014. május 23.

Illatmentes, jól hidratál, pont jó. A labello-mat jobban szeretem, de ez is nagyon jó ár-érték arány. Ezért neki is jár az 5 pont.

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2014. május 23.

A legjobb a világon, legalábbis nekem.

Dermacol Love Lips Ajakápoló

Dermacol Love Lips Ajakápoló
2014. május 23.

Nem vált be sajnos. Túlízesített és egyszerűen nem bírom, mert annyira kellemetlen, ráadásul folyamatosan érzem is a számban és az orromban is. Azt hittem nem ennyire intenzív az illata és az íze :-( Sajnos nekem túl kemény is. Ha valaki a Labello-kat kedveli, akkor ez biztos nem lesz a kedvence.