csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2014. május 22.

Nem a legnagyobb kedvencem, de hétköznapokon nagyon kellemes, lágy, nőies illat. -1 mert gyorsan elillan rólam az illata.

e.l.f. Studio Korrektor

e.l.f. Studio Korrektor

Mínusz 1-et lehet adni?
Nem takar, össze-vissza csúszik, kb. 20 perc múlva lekopott. Ha pedig lefixáltam porral, akkor totál betöredezett a felülete és maszkos volt. Az ELF márkával valahogy nincs szerencsém. Vagy csak egyszerűen nem jók a termékei :-) Nem zavar, hogy kínai cuccok egytől-egyig, de a studio termékeinek elég magas az ára és egyáltalán nem érnek annyit.

Decoderm 16H Aqua Alapozó

Decoderm 16H Aqua Alapozó
2014. május 22.

Nekem nagyon bevált, valószínű a bőrömnek pont jó. Egész nap rajtam maradt és nagyon jó a fedése. Picit kifényesedik néhány óra után, de ez elhanyagolható és orvosolható egy kis porpúderrel vagy mattosító papírral. Összességében bármikor újravenném.

Kryolan Dermacolor Light Alapozó

Kryolan Dermacolor Light Alapozó
2014. május 22.

Valószínű nem megfelelőt választottak ki a bőrömhöz (?), de nekem egyáltalán nem jött be. Én nem látom, hogy annyira jó lenne a takarása és a bőrömet sem úgy szépítette, mint ahogy vártam. Ugyan olyan alapozó, mint a többi drogériás, csak ezért több pénzt kérnek el, mert ott nem lehet kapni.

Dermacol 2in1 Perfect Micelláris Tisztító Víz a Fiatal Arcbőrre

Dermacol 2in1 Perfect Micelláris Tisztító Víz a Fiatal Arcbőrre
2014. május 22.

Az eddig kipróbáltak közül ez az egyik leggyengébb, ezért adok neki 1 pontot, de annyit megér. Nekem túlparfümözött és a sminket csak több lemosás után vitte le. A bőrömnek annyira nem jó, mint a többi micellar víz. Nekem kb. olyan, mint a Helia D tonik (bár az sokkal jobb), viszont közel sincs olyan jó, mint a Paese Micellar terméke (ami nekem most a N1.). De lehet valakinek ez be fog jönni!

Dermacol Matt Control Alapozó

Dermacol Matt Control Alapozó
2014. május 22.

Csalódás a termék. Nekem túl rózsaszínesek az árnyalatok és szinte lekopik az orromról és szinte 1 óra után már fényes is az egész arcom. Bocsánat mindenkitől a kifejezésért, de egy olcsó kis termék viszonylag normális csomagolásban. Igazából semmit nem tud, csak maszatol, fényesedik és kopik. Drogériába való. De akinek ez bejön annak biztos nem lesz csalódás.

Nuna Feketeszappan

Nuna Feketeszappan
2014. május 14.

Nagyon bevált. Még azt is simán és azonnal lemossa, ha olajjal kenem be az arcom (mert néha szoktam). Egyáltalán nem irritálja a bőröm és kimondottan szebb és üdébb lesz tőle. A vízálló spirállal pillanatok alatt elbánik, de nagyon kell vigyázni, hogy ne menjen a szembe, mert csíp - mint minden szappan :-) Egyik nagy kedvencem most ez a termék. Nagyon kíváncsi vagyok a folyékony változatára is.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2014. május 14.

Sajnos nekem a durvább szemcsésre van szükségem. Kár, hogy ennyire light-os benne a barackmag :-( Láttam, hogy többen írtátok, hogy durván radíroz, ezért vettem meg :-D Hát nem tudom ... nekem ez abszolút nem durva, sőt, túl gyenge. Lehet bennem van a hiba.

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2014. május 14.

Még mindig nagy kedvencem. Nem tudom megúnni. Annyira kellemes az illata! Nem extra tartós rajtam, de tény, hogy nagyon tartós. Nem éri meg az árát, de a kategóriájában nem találtam még ennél jobbat. Maxi pontos :-)

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder
2014. május 14.

Mondja már meg valaki, hogy miért kapnak magas pontszámot az ELF termékek? Egyszerűen nem tudom elhinni ... több terméke is megvan nekem (köztük ez is) és 1-2 pontnál többet még egyikre sem tudtam adni.

Arra jöttem rá, hogy 2012-ben még újdonság volt ez a márka és ezért sztárolták annyira. De aztán jöttek a jobb márkák ugyan ilyen vagy hasonló árban orbitálisan jobb minőségben. Szóval úgy látom, hogy 2013-tól már többen rájöttek arra, hogy milyen gagyi ez az ELF.