csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej
2014. május 14.

Még anno a DM-ben vettem akciósa. Lehet ezt még kapni?
Nem extra rossz, de igazából semmi. Ragacsos utóérzet és nekem a sminket sem viszi le maradéktalanul. Vagyis leviszi kb. 10 korong használat után. Azért kap 2 pontot, mert kellemes az illata.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2014. május 14.

Rendkívül sűrűnek találom ezt a lemosót. Felhordanom is nehéz és lemosnom is. Lehet én csinálok rosszul valamit. Arcbőrre egyáltalán nem vált be nekem, ráadásul még zsírosít is. Totál mélypattanásos lettem tőle.

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo
2014. május 14.

Elnézést kérek mindenkitől, aki szereti ezt a terméket, bár látom, hogy 2012-ben lett utóljára értékelve. Azóta biztos átértékelték sokan az ELF márka "lényegét". Nekem ez a terméke is nulla. Túl csillogó, porzik és a színe sem az igazi. Én nem is értem miért kapott ennyi pontot (?)

e.l.f. Studio Moisturizing Foundation Stick

e.l.f. Studio Moisturizing Foundation Stick
2014. május 14.

Csak néhány termékét próbáltam, köztük ezt is. Úgy ámblokk nagyon "kínai" ez a márka. Nem is értem miért írja a szlovák elf azt, hogy amerikai. Az egy dolog, hogy ő onnan hozatja, de ezek amcsiban 1 dolláros kínai gagyi termékek. Na mindegy, szóval: ha több rétegben viszem fel, hogy fedjen, akkor maszkosít és el is csúszik. Nem tartós és fél órán belül bezsírosodik tőle a bőröm. Nem hiszem, hogy tovább próbálkozom ezzel a márkával.

OPI Neon Revolution Körömlakk

OPI Neon Revolution Körömlakk
2014. május 14.

Azt hittem UV lakk és megvettem, de rájöttem, hogy "csak" neon színű. Élénkek a színek, de kicsit lassan szárad és egy rétegben nem makulátlan a fedése. De azért 4 pontot megér.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2014. május 14.

Nekem sajnos nem vált be :-( Lehet nekem magasak az elvárásaim, vagy kifogtam egy olyat, ami már "sokat állt a polcon" de az enyém porzik és vannak színek, melyek nem is látszanak, a sötétebbek is nagyon gyorsan kopnak. Azt hiszem felejtős ez a márka. Sajnos még csak azt sem mondhatom, hogy annyit tud, amennyi az ára, mert kevesebbet tud. Olcsónak olcsó (ebből kifolyólag szinte természetes, hogy gagyi a csomagolás), de a gondom az, hogy a beltartalma is gagyi. Akkor már párszáz forintért kínai az aluljáróban, bár ott vannak jobbak is.

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel
2014. május 10.

Ez a típusú hyaluron nem tud beépülni a bőrbe, csak a felső rétegen "maszatol". Hidratálni hidratál, de nem az az igazi hyaluron szérum. Rátaláltam egy másik márkára, ami néhányszáz forinttal drágább, de klasszisokkal jobb és az tényleg az igazi hyaluron szérum. Ezért ez csak 1 pontot kaphat a hidratáló hatásáért.

Ombia Handcreme mit Kamille

Ombia Handcreme mit Kamille
2014. május 10.

Nekem nagyon beváltak az ombia kézkrémek, bár tény, hogy van jobb, de azok messzemenőkig drágábbak is. Összességében gyors és hatékony, nem ragacsos. Szerintem maradok egyelőre ennél, amíg nem leszek gazdagabb :-D

Boarline 539 Due Fibre Small Alapozóecset

Boarline 539 Due Fibre Small Alapozóecset
2014. május 10.

Azt kell, hogy mondjam szuper ez az ecset. Tényleg olyan, mint azok a duo fibre vagy stipling alapozó ecsetek, de sokkal tömörebb és a rövidebb szálú, amivel jóval könnyebb az alapozás. Valahol ott van a sűrű flat top és a duo fibre között - mint típus (persze a másik kettő típus is nagyon jó, csak ez tök más). Nálam ez most a favorit az alapozásnál és 1200 forintért szerintem nagyon-nagyon megéri. Csak ajánlani tudom, hiteles a fenti leírása.

Paese Cream Camouflage Cover

Paese Cream Camouflage Cover
2014. április 16.

Nagyon jó termék, nekem jobban bevált, mint a hasonló árkategóriások. Egyáltalán nem szárítja az amúgy is száraz bőröm és nagyon jól fed. Ha felveszi a bőröm melegségét tökéletesen eldolgozható. Elfér a táskámban, bár még soha nem kellett napközben javítanom. Jó sok van benne, nem tudom mikor fog elfogyni, de biztos újraveszem.