csokissex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Paese Colore Mio Szájfény

Paese Colore Mio Szájfény
2014. április 16.

Hát nem a legjobb terméke a Paese-nek, de röhej, mert ez az első mindig, amihez hozzányúlok. Lehet azért, mert mégis megszerettem? Finom édeskés az illata. És lehet, hogy pont a halvány színe az, ami jobban illik hozzám, ezért nyúlok minden nap ehhez? Nem tudom. Egyelőre számomra is rejtély, de ez van a táskámba és naponta 2-3x előveszem :-)

Paese Make Up Base Smoothing

Paese Make Up Base Smoothing
2014. április 16.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, maximálisan jó választás volt a bőrömnek. Nekem vízhiányos száraz a bőröm és ez tökéletes rá. Az alapozó sokkal szebb rajta és enélkül totál beleül a mimikai ráncaimba. Viszont ezzel tökéletes. Szép az üvege, nagyon jó az illata és olyan, mint tényleg egy selymet húztak volna az arcomra. Az én bőröm nagyon meg van vele elégedve, teljesen kitölti a pórusaimat. Bármikor újravásárolnám.

Paese Brightening Concealer Clair

Paese Brightening Concealer Clair
2014. április 16.

Imádom ezt a fénykorrektort. Én az extra mattot annyira nem szeretem, mert teljesen letompítja és leöregíti a bőröm. Ez éppen hogy csak megvilágítja a bőröm és egyszerűen fiatalosabb és sugárzóbb lesz. Nagyon könnyen el lehet a bőrön oszlatni és nem ül bele a ráncokba, ha nem teszünk alá tömény alapozót. Nekem mattnak tűnik és nem látok benne csillámok, hanem szép a fénye, ami nem glitter, hanem csak világít. A 02 Beige van meg, tökéletes a bőrömnek és nem szárítja. Maximálisan elégedett vagyok vele, bármikor újra venném.

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum
2014. április 16.

Teljesen bevált, tényleg sokkal simább a bőröm és az a legszuperebb, hogy tartósan kisimít! Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és nálam tényleg igaz, hogy ha egy erős krémet teszek rá, akkor azt a krémet már nem tudja beszívni a bőröm és elég neki ez a hialuron sav. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert ugyan ezt a Müllerben is láttam (mármint ugyan ezekkel az összetevőkkel) 4x ennyiért! Azt hiszem beszerezek ebből vagy 3 tégellyel, mert idáig ez az első hialuron sav, ami bevált és maximálisan elégedett vagyok a minőségével, a mennyiségével és az árával is. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek hialuron szérumra van szükséges.

Paese Kasmir Neo Szemhéjpúder

Paese Kasmir Neo Szemhéjpúder
2014. április 16.

Nagyon szeretem, nagyon erősen pigmentált és tartós. Igaz én mindig teszek alá alapot, de anélkül is nagyon jól muzsikál. Már 5 szín boldog tulajdonosa vagyok :-)

Paese Micellar Solution Make Up Remover

Paese Micellar Solution Make Up Remover
2014. április 16.

Már a 3. flakont használom annyira bevált. Valami hihetetlen lágy és kellemes illata van, mint egy lágy tavaszi virágban, de nem tudom mihez hasonlítani. A bőröm meg egyenesen imádja. Engem nem érdekel az összetevője, bármi lehet benne, de nagyon jó! Az ára pedig több, mint baráti ehhez a minőséghez.

Paese Manifesto Folyékony Ajakrúzs

Paese Manifesto Folyékony Ajakrúzs
2014. április 16.

Űber pigmentált! Most hirtelen nem is tudom van-e ehhez hasonló cuccom itthon. Nekem a 915 van meg, gyönyörű a színe. És iszonyú tartós. Szerintem ha nem mosom le (amit suvickolnom kellett annyira tartós), akkor még az alvást is kibírja. Azt hiszem beszerezek még néhány színt belőle, nagyon megéri az árát és sok van benne.

e.l.f. Essential Jumbo Krémes Szemceruza

e.l.f. Essential Jumbo Krémes Szemceruza
2014. április 16.

A legborzalmasabb ELF, amit idáig használtam. 4 termékét próbáltam ki, de éppen elég volt arra, hogy leszűrjem, ez a márka nem nekem való. Olcsó, bár annyira mégsem, hisz mostmár ennyiért jót is lehet kapni. Én nem ajánlom ezt a márkát, de egy próbát megér, ha valakit meggyőzött :-)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. április 16.

Mostmár végképp rájöttem arra, hogy minél nagyobb egy kefe annál alkalmatlanabb a kis és rövid szempillákra. De akkor miért reklámozzák folyton úgy, hogy minél nagyobb egy kefe annál nagyobb lesz a szempilla? Hogy ez mekkora átverés!

Uma Professional Korrektor Paletta

Uma Professional Korrektor Paletta
2014. április 16.

Ez is a kosaramban landolt, nagyon jól kihasználható kis korrektor. Pont jól fed és elfér a táskában. Az ára pedig tökéletes. A zöld a ragyáimra tökéletes, lehúzza a pirosságát. Ha elfogy újra veszem, mert nagyon megszerettem.