csomoviki

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence From Santa With Love Eyeshadow Palette

Essence From Santa With Love Eyeshadow Palette
2020. május 12.

Már mikor kijött szemeztem vele, de mindíg ez a vesztem, hogy csak szemezek és mire eljutok, hogy vegyek is már ki van fosztva :( Karácsony elötti héten jutottam el egy drogériába, a vesztesek nyugalmával lépkedtem a pult felé mondván úgysincs belőle, de ha mégis most veszek. Az utolsó érintetlen paletta rám várt haza is vittem féláron. A matt és csillogós színei gyönyörűek, a csillámosokat nemigazán használtam nincs hova felkennem. Két esküvőn is használtam amin sírtam, töröltem a szemem a könnyem...kicsit csúszkált a szemhéjon de azt a zsírosabb és rejtett szemhéjamnak tudom be amin a jobb minőségűek is ezt csinálják. A legvilágosabb színek kicsit porzanak de túl lehet élni. Nem életem palettája de akkor is szeretem, nincs vele nagyobb baj. Teljes áron nem vettem volna meg az tény. Az ára miatt és a szokásos essence porzás miatt vonok le 1 csillagot, amúgy rendben van a termék.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2020. május 12.

Nagyon szeretem a márka termékeit. Nagyon finom citromos illata van de nem tolakodóan. A cukor szemek dörzsölés után a vízben feloldódnak amit külön szeretek, mert a többi (nem cukros) testdörzsivel ellentétben használat után végre nem karcolja szét a tomporom a kádban. A másik kedvenc a mangós, de ezután a kettő után a többi fajtát is tuti kipróbálom.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. december 27.
(!)

Krémmánia szerencsés tesztelőinek egyike vagyok. Nem is ismertem eddig ezt a márkát és mikor megnéztem az árát, hát hatalmasat kerekedett a szemem. Először kézben tartva nem értetettem, hogy mi kerül ennyibe ezen a kis krémen. Két napi használat után kicsit kezdem sejteni.
Az illata nagyon jó, kellemes, olyan tavaszi mező illat jut róla eszembe. Könnyen eloszlatható és meglepően gyorsan beszívja a bőröm. Néhol zsírosodó néhol száraz bőröm szép egészséges lett tőle és eddig nem jöttek elő pattanások aminek külön örülök.
Több heti teszt után updatelek eddig csillagos ötös hozza amit írnak róla teljes mértékben.

UPDATE: majdnem 5 hónap után a fele még megvan pedig minden reggel bekenem az arcom néha nem vékony rétegben. Eddig nem szerettem az arckrémeket, mert mindig kijöttek a pattanásaim és nem szívta be a bőröm és csillogtam mint állat. Ez viszont egy csodaszer számomra. Mostmár biztosan tudom, hogyha elfogy, újra fogom venni.
Maximális pont jár neki.

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum
2018. szeptember 7.

Pár hét után szerintem nagyobbak lettek de ezt senki más nem vette észre :D Viszont egy idő után azt tapasztaltam, hogy elkezdte csípni a szemkörnyékemet ahol bekentem. Nagyon idegesítő volt így be is fejeztem a használatát. Néha még próbálkozom vele de még mindig csípi Oo Nem értem mindenesetre nem rossz, csak úgy látszik nekem nem az igazi.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. szeptember 7.

Sokáig gondolkoztam, szemeztem ezekkel a matt cucokkal, nem voltam biztos h kell e ez nekem. Akciósan megvettem az 1 számú színt. otthon felkenve borzalmas rózsaszínű volt azt sosem kentem fel újra. Visszamenve az 5. számút vettem ami sötétebb volt. Na az szerelem első használatra. Két esküvőt is túlélt, pedig ott aztán mindenki tudja milyen zsíros olajos ételek vannak és azért én szeretek enni. Egyszer kellett korrigálnom, mert belül kicsit lekopott, de mindenki kérdezte h ez milyen rúzs???? Mert az h a megérkezéstől a party végéig nem maszatolódott, a kaját bírta, és tökéletesen szép a színe az valami álom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha tetszene a készletből más szín is biztos vennék de egyenlőre maradok a jól bevált színnél. Bárcsak tudnék neki adni 10 csillagot...teljesen megérdemelné.

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2018. szeptember 7.

Felkenve egy kib.... Dzsinn lettem. A szemem nekem is könnyezett olyan erős volt. A felvitele bajos volt, mert olyan gyorsan száradt, hogy mire felvittem a vékonyabb részekre egy újabb réteget az előző lejött. Felkenve az egész arcomra viszont az istenért se tudott megszáradni, kellett neki 40 perc minimum mert még ragadtam. Szépen egybe jött le, nem volt meg az a hűha érzés ami ilyenkor szokott lenni. Az átlagosnál kicsit rosszabbnak mondható maszk. Nem veszem újra az biztos...nem szexy a női Dzsinn...

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. szeptember 7.

Annyit jót olvastam már erről a termékről, hogy mikor akciós lett vettem belőle kettőt is gondoltam nem bánom meg. Ez egy csodaszer. A tégelyes fajtáját használtam eddig de az nagyon beleült a kis ráncokban pedig a fedése jó volt. Ez viszont nem ül bele, tökéletesen eldolgozható sok árnyalat van belőle...nem tudok rosszat mondani. Ezek után biztos h újra fogom venni.

Selfie Project Tisztító Szövetmaszk #BravePanda

Selfie Project Tisztító Szövetmaszk #BravePanda
2018. július 25.

Ez egy borzalom, még szerencse h féláron vettem a Rossmannban. A csomagoláson látható panda fej nagyon cuki és azt gondolná az ember, h ilyen kis cuki lesz a maszk is...hát rohadtul nem. Riogatásnak tökéletes lenne, vagy egy horror filmbe. Nemcsak a kinézete miatt hanem a hatása miatt is. Nem tudtam az előírt ideig fent hagyni az arcomon, mert azt éreztem, mintha savba mártották volna úgy égette az arcomat. Vörös fejem lett a maszk levétele után, ami az égető krém és a családtagok döbbent/ijedt fejükön való röhögés miatt. Igazából még csak viccnek se jó csak ha szeretjük a fájdalmat...Kár, hogy nincs nulla csillag.

Essence Kiss the ....Lipstick

Essence Kiss the ....Lipstick
2018. június 20.

A hableányosat sikerült beszereznem 300 forintért még anno. Imádom az ilyen tintás ajakcuccokat. Mivel az alapszín a sötétkék, a számon kicsit pirosas-lila színe van ami nagyon szépen kiemeli a számat. Ételt italt egész jól bírja, DE cserepes száraz ajkakra nem szabad tenni, a tinta miatt a sérült részekbe beleül és jobban megfogja, emiatt foltos lesz egy idő után. Több kerti partyt és összejövetelt túl éltem már ezzel a kis cukisággal, szóval csak ajánlani tudom.

Ziaja Narancsolajos Testápoló Lotion

Ziaja Narancsolajos Testápoló Lotion
2018. június 18.
(!)

Tesztelésre kaptam én is. Alapjáratban nem vagyok egy nagy testápolós típus, nem igazán tudom milyen a testápoló és testápoló között a különbség, ezért ezt anyum tesztelte, aki imádja kenni magát ilyenekkel. Elmondása szerint kicsit híg volt és nem szívódott be olyan hamar a bőrbe, mint egyes testápolós társai, és az illata is kicsit fojtogató volt. Nem hiszem h mind el fog fogyni.