csontosmeggymag

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2017. március 5.

Életem LEGROSSZABB körömlakkja. HÓNAPOKIG TARTOTT MEGSZABADULNI TŐLE!! Színkódot sajnos nem látok az üvegen, a vonalkód mellett szerepel egy 654-es, talán azaz. Egy kék, enyhén türkiz beütésű körömlakkról van szó. Még szeptemberben vettem és nagy serényen kezem-lábam kipingáltam vele és A KÖRMÖM BESZÍVTA A SZÍNÉT. Egészséges körmöm van, mindig élénk színekkel festem és ilyen eddig sosem fordult elő. Próbálkoztam többféle lemosóval, dörzsöltem az ujjaimat citrommal de akár sósavba is márthattam volna a kezemet, semmi nem vált be. Úgy nézett ki a csupasz körmöm, mintha az összes kékes-zöld GOMBÁS LENNE. Kénytelen voltam sötét színekkel festeni a kézujjaimat, amíg az teljesen le nem nőtt, a lábujjaimat pedig kíméltem, úgyis tél volt, a nagylábujjamat leszámítva a többi ujjamról pár hónap alatt lenőtt a zöldeskék árnyalat de a nagynak egy fél év sem volt elég.
Jógán mostanáig dugdostam a lábamat mert féltem azt hiszik gombás a körmöm pedig nem, csak fél éve rossz körömlakkot vásároltam. Köszönöm Maybelline!

Isana Violet Passion Tusfürdő

Isana Violet Passion Tusfürdő
2016. szeptember 25.

Soha nem adtam még egy csillagot. És soha nem szagoltam még izzadságszagú tusfürdőt. Ezidáig! Nem akartam hinni az orromnak. Első, második sőt még sokadik alkalommal sem. Húgom vette ezt a terméket és próbáltam hozzászokni, hogy ne tömjem a polcot feleslegesen még egy tubus tusfürdővel de nem bírtam tovább. Tesómnak semmi baja vele, de engem egyszerűen kiráz a hideg. Izzadtság szaga van!!!

Lovely Volume Booster Szempillaspirál

Lovely Volume Booster Szempillaspirál
2016. január 11.

Olyan, mintha semmi anyagot nem venne fel a kefe. Mintha üres lenne atubus vagy valaki előttem kiszárította volna. Pedig milyen rafináltnak hiszem magam azzal, hogy mindig a leghátsó terméket teszem a kosaramba... Kár volt megcsalnom a sárga lovelymat. Azért kap ez a kis szerencsétlen két csillagot, mert nem csinált semmit. Az egy csillag akkor jár, ha még ront is rajtam.

IsaDora 5 Részes Szemhéjpúderpaletta

IsaDora 5 Részes Szemhéjpúderpaletta
2015. március 24.

Imádom! Jajj, nagyon!
A nem rég szerzett Urban Decay Naked2 palettám után biztos voltam benne, hogy nem veszek egy ideig szemhéjpúdert és főleg nem barnát. Így sikerült. Takács Nóra videóblogjában láttam először ezt a terméket de nem tudtam a márka nevét csak, hogy sokadjára veszi újra.
6000-ért vettem a Dougles hirtelen felindulásból, mert annyira megörültem, hogy volt matt barna. Azt írták többen alattam, hogy abból SZINTE SOSINCS A BOLTOKBAN. A Westendben mondta az eladó pár hete, hogy nincs és rendeltek de lehet nem lesz. Erre múlt héten bemegyek és ott árválkodik egyetlen darab a sok csilli-villi rózsaszín között. Ez nem lehet véletlen. A sminkmanó jelet küldött nekem!!!
MEGÉRTE: de tényleg! Annyira jó színek és ez a legpigmentáltabb palettám, amit valaha használtam. Az UD legsötétebb barna árnyalata is eltörpül emellett, elég egyszer felvennem a színt és helló matt füstös tekintet. Nem akarom tovább ragozni, én maradéktalanul elégedett vagyok vele, majd updateelek.

Szerintem mindenki fiókjában csücsülnie kellene egy ilyen basicnek.
MEGJEGYZÉS: UD szemhéjalappal használtam, tehát a tartósságát anélkül még nem teszteltem, de primerrel nem mozdult el egy 10 órán át tartó "ereszdelahajam" bálozáson sem.
Ja és számomra nem mérvadó, de az ecset az dísz és kissé porzik a festék, de nem zavaró.

UPDATE:
Le kell vonnom egy csillagot. Továbbra is szeretem és nagyon gyakran használom, de az az óriási csodálat - amit az előző bejegyzésemben kapott - kiderült, hogy a szemhéjalapomnak szólt. Valóban pigmentált és jó minőségű, de szemhéjalap nélkül nem vagyok vele elégedett. Úgy hiába pakoltam, alig látszott valami. (Lehet az én bőröm hibája.) Szóval a szemhéj alap az Isten ez a paletta meg simán nagyon szuper. :) (A középső színt szemöldökfestésre is ajánlom.)

Giorgio Armani Gloss D'armani Szájfény

Giorgio Armani Gloss D'armani Szájfény
2015. március 3.

#401 Tibetan Orange
Könnyű felvinni az applikátorral, matt de nem szárít, kényelmes viselet, vörös és narancs közötti átmenet. Gazdaságos, felvitelnél csak egyszer kellett "mártanom", bár azt tudni kell, hogy nem A.J. ajkakkal lettem megáldva.
Ami negatívum: nem értem, hogy a piros pöttyös Fragnance mit keres az INCI listán mert elég kellemetlen szagú, persze csak felvitel előtt. Alapjáraton örülök, ha valamiből kihagyják az illatanyagot, de ha már tesznek bele, akkor az hasson is valamit. A tartósságáról még update-elek.

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2015. február 27.

Ez a második fajta primerem. Eddig az UD palettámhoz kapott mintát használtam, és azelőtt pedig ilyen csodaszerek létezéséről nem is tudtam. Mivel spóroltam vele csak különleges alkalmakra használtam fel, és most vettem itt a krémmánián meg a "kistestvérét". (Hátha kikerülhetem a drága UD megvételét.)
Azt mondják ez a primer megközelítőleg olyan jó, mint az UD, csak olcsóbb, és több van benne. Az utóbbi kettő igaz, és egy használat után meg kell erősítenem azt is, hogy tényleg jó. Szemhéjport fel sem tudok már tenni primer nélkül, mert csak egy foltos poros semmi lesz a szememen, ami 2 perc után becsíkozódik legyen az bármilyen szuper termék.
RÖVIDÍTVE A TAPASZTALATOK: olcsó, tartós, folyékonyabb UD tesójánál, szerintem könnyebb felvinni, sokkal intenzívebb színeket hozol ki a poraidból és 6 órája van rajtam pöccre a helyén. Majd update.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2015. január 17.

Tényleg olyan jó, mint ahogy reméltem a pozitív értékelésekből. Még glamour-napokon vettem. Elindultam, hogy én a "rózsaszínt" veszem, ami itt van a képen. Aha, én okos azzal nem számoltam, hogy kb 14 féle tök hasonló árnyalat van. Egyedül olyan nehéz volt dönteni. Végül a 74 Rose Ambré mellett tettem le a voksomat. A bőröm teljesen hétköznapi árnyalatú, sem kreol, sem fehér nem vagyok.
Szeretem benne a kis tükröt és, hogy szemmel láthatóan egy életre is elég lesz. :)
+ nagyon illatos.
UPDATE:
Le kell vonnom egy csillagot. 9 hónapja használom, majd' minden nap. Sok van benne és egyben van: EZ SZUPER. Olyan, mintha egy követ simogatnék az ecsettel: EZ NEM SZUPER. De tényleg. Lehet romlik a látásom, de hiába dörzsölöm, még az ötödik "felveszem - felviszemre" sem olyan látványos, mint kellene. Mintha elfogyott volna róla a por...

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2015. január 17.

Évek óta használom és mégsem tudom, hogy rontott vagy javított-e rajtam valamit valaha.

UPDATE:
Decemberben olyan pattanásos volt a jobb orcám, mint már nagyon rég. Mindig küzdöttem aknékkal, de ez már kriminális volt. És mikor elmúlt a "nagy baj" és már nem volt annyi fájó, zsibbadó szörnyűség... ott maradtak a SÖTÉT HEGEK. (Először citrommal próbálkoztam, mert vidéken voltam a családomnál és nem volt jobb ötletem. Nem volt túl látványos, de állítólag legalább 3 hét kell neki.)
Újévkor visszajöttem Pestre. Újra elővettem a SUDOCREMET és tádám!! Tudnotok kell, hogy bőkezűen szoktam pontozni de reálisan. De a Sudocrem éjszakáról-éjszakára olyan LÁTVÁNYOSAN halványította a hegeimet, hogy öröm volt nézni. Pattanások most is jelennek meg rajtam de ez 10 éve így van. De semmi nem ért el ilyen szép és gyors hatást eddig. 3 helyett jár az 5 csillag.

Guhl Termálvíz & Gyömbér Élénkítő Sampon

Guhl Termálvíz & Gyömbér Élénkítő Sampon
2015. január 12.

Abszolút semmit nem tudok elmondani. Ugyanúgy 1 nap alatt zsírosodik a hajam utáni, mint máskor.

Duac Gél

Duac Gél
2015. január 4.

kicsinál mindent. kiszívta a színt a szőnyegemből. :D
tini koromban a pattanásaimmal is kíméletlen volt. lehet megint el kellene kezdenem használni...