csopke

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2020. augusztus 30.

Azért vettem mert könnyen elérhető. Zsíros a bőröm bírja az erős hámlasztókat és jót tesz neki. Sok bha-t próbáltam már de egyik sem tüntette el a sok éves szemölcseimet,pedig az arcomnak nem erős de a szemölcsel kíméletlen. Kb. 2 hete használom minden nap este és nagyon jó hatással van a bőrömre. Szerinem veszek még ,a ĺegdrágább se volt ilyen jó. Már a szemölcsért 1000 csillag. Rég lepett meg így kozmetikum!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. május 13.

Még csak kétszer használtam,de mindenképpen látványos a hatása. Sokkal egységesebb a bőrképem, a pórusaimon is finomított. Azelőtt a baleás szérumot használtam ,annál semmi változást nem vettem észre. Kíváncsi vagyok a későbbiekben,hogy teljesít!

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2016. november 20.

Az első kétfázisú sminklemosóm. Kis méretben vettem meg. Kellemes meglepetés számomra, szinte feleannyi időbe se kerül a szemfesték és a spirál lemosása,és nem kell dörzsölgetni a szemem,hogy mindent lehozzon. Nekem a micellás víz is csípi ennyire a szemem. Míg a víz után gyakran marad másnapra a szemem alatt festék ezután sose semmi festéknyom nem marad. Más hasonló terméket is kipróbálok ezután. Addig5*

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal
2016. október 22.

Érdekes ez a tusfürdő. Szeretem mert krémesen sűrű és jól habzik. Egész jó ápoló hatása is van de fürdés után olyan illatom van mintha valami régimódi mosószappanal fürödtem volna. A flakonba beleszagolva pedig finom illattúnak tűnik. Lehet az én szaglásommal van a baj?

L'Oreal Paris Revitalift Filler [HA]

L'Oreal Paris Revitalift Filler [HA]
2016. október 12.

Sajnos ez sem vált be. Borzasztó kis kukacokban potyog rólam a ruhámra. Nem tudom miért de nem szîvódik fel,egy réteget képez a bőrömön onnan pedig minden érintésre potyognak a morzsalékok. Nyilván îgy hatását sem várhatom. Soha többet loreal!

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2016. október 12.

Sajnos nekem ezek a Loreal termékek nagyon nem válnak be. Egy sikamlós réteget hagy a bőrömön és semmi hidratálás. Már annak is örülök ha nem morzsolódik le!

Avon Naturals Teafa és Menta Korpásodás Elleni Sampon

Avon Naturals Teafa és Menta Korpásodás Elleni Sampon
2016. szeptember 16.

Nekem nagyon szépen tisztítja a fejbőrömet. Már mosásnál érzem ,hogy milyen selymessé teszi a hajam,jóval drágább samponoknál nem éreztem ilyet. Ami még tetszik benne,hogy nagyon szép fényt ad a hajamnak.

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal
2016. szeptember 16.

Igazán tápláló és kellemes állagú krém, gyorsan beszívódik. Az illata inkább semleges krém illat.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2016. szeptember 4.

Nagyon sokat segít minden hajmosás után a kifésülésben. Szerintem nem sok az ápoló hatása de amire has
ználom abban verhetetlen.
UI. A nyaralásomra nem vittem magammal, és nagyon hiányzott. Egy Dove-os termékminta volt velem, hát a kifésülés valami borzalom volt. Háromszor annyi hajam tépődött ki,úgyhogy tényleg kifésülésben ötös!!

Oriflame Professzionális Sminkszivacs

Oriflame Professzionális Sminkszivacs
2016. augusztus 22.

Nálam nagyon bevált. Akciósan vettem, azelőtt nem használtam ilyesmit alapozáshoz, nem is igazán tetszett a végeredmény. Végre úgy tudom használni, hogy csak én tudom miért egységesebb a bőröm. Szerintem nem vesz fel sok alapozót. Ezentúl csak ilyet használok alapozáshoz, sokkal természetesebb és láthatatlanabb, nem ül meg a pórusokban nem emeli ki mégjobban a hibákat.