CsSz

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

NYX Eyebrow Cake Powder

NYX Eyebrow Cake Powder
2018. április 9.

A fixálótól nekem túl sötét és természetellenes lesz a szemöldököm. Anélkül is tartós, a színek jók. Az ecsete elég kemény, de szerintem használható, ha nincs kéznél másik. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy újraveszem.

NYX Matte Bronzer

NYX Matte Bronzer
2018. április 9.

Szintén az eladólány segített kiválasztani a színt, ami nagyon szépen mutat a bőrömön. Építhető, szépen eldolgozható. 3000 forint, de sokáig elég... Ezt csak azért írom, hogy akik az ára miatt gondolkoznak, hogy megvegyék-e, azoknak a válasz igen mert tényleg egy jó kis bronzosító.Ha egyszer elfogy, újraveszem.:)

Catrice Made To Stay Highlighter Pen

Catrice Made To Stay Highlighter Pen
2018. március 28.

tényleg nehéz eldolgozni, de alapvetően szép a fénye szerintem és tartós is. néha előveszem, majdcsak elfogy..:D

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2018. március 19.

Az én hosszú nem festett hajamra nagyon-nagyon bevált. Talán jobban mint bármi más, annyi baj van vele, hogy amikor már kb a háromnegyede elfogyott hozzászokott a hajam. Ezért nem tudom sajnos egyből újravenni. Fényes puha és illatos lett tőle a hajam. A balzsammal együtt használtam. Alig várom, hogy elfogyjon amit most használok és újra megvehessem ezt.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. március 19.

Zsírosítja a hajam, ezért csak két csillag. Az illata se olyan jó... "Repair-hatása" nyilván nincsen, de azt nem is vártam. Nagyon nehéz a hajamon "eldolgozni", pedig elég jól habzik, nem tudom ez mitől lehet, de biztosan nem veszem újra.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. március 12.

Igazi nyár illata van. Szolizás/napozás után még nem használtam, nem tudom milyen hatása van. De ha semmi ennyi pénzért akkor is ajándék.

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset
2018. március 8.

Pont azért kerestem rá itt, mert az első mosás után elkezdett hullani és kíváncsi voltam. Remélem nekem is abbahagyja, mert szépen lehet vele dolgozni szerintem púderezni is jól lehet vele.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2018. február 17.

Az állaga miatt kevés kell belőle. Nagyon szépen fed, ha eltaláljuk a mennyiséget, különben ha túl sok maszk-szerű . Kicsit nehéz eldolgozni, de rá lehet érezni hogy "működik jól".

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2018. február 17.

Kb. egy hónapja használom, elég vékony rétegben. Néha úgy látom, mintha oxidálódna, máskor meg tökéletes. 7-8 óra után sajnos átfénylik (de nem olyan durván), lehet csak mert vékonyan viszem fel. Aki közepes fedésű alapozót szeretne annak ajánlani tudom.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. február 17.

Nagyon nehéz eldolgozni, púder alatt is feltűnő viszont szemhéjalapnak tényleg nem rossz, de nem veszem újra semmiképp.