cssznd

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2021. október 19.

Ez egy igazán varázslatos illat számomra, semmihez sem hasonlítható. Magamon nem érzem, más ha viseli akkor viszont 1000 közül is felismerem. Remélem mindenkivel egyszer szembejön valahol ez az illat, és ahogy megcsapja az orrát, kívánom, hogy mindenki élje át azt, amit én. ❤️

iUNIK Beta-Glucan Power Moisture Serum

iUNIK Beta-Glucan Power Moisture Serum
2020. augusztus 28.

Elfogyott a kis kiszerelés, rosszat nem tudok mondani. Szépen visszahidratálta a vízhiányos bőrömet, a krémjével együtt helyrehozták az arcom, most elkezdek más irányba kísérletezni, Propolis, Tea tree, rose szérumok várnak rám a márkától most.

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2020. június 26.

Nekem ő a SZERELEM hidratáló. Nagyon sok krém irritálta felkenéskor a bőrömet, ami érzékeny és vízhiányos. De ez!! Csodálatos! Kellemes a bőrön, jól hidratál, semmi irritáció, a szérumával együtt csoda-páros. Úgy szeretem a koreai kozmetikumokat!

Rituals Cherry Blossom and Rice Milk Body Scrub

Rituals Cherry Blossom and Rice Milk Body Scrub
2020. június 10.

Hát én ettől oda vagyok. Szerelem ez a testradír, finom olajos, kristályos radírozás. Igazi spa élmény, az illata is annyira finom, engem teljesen kikapcsolt a fürdés vele.

Lush Twilight Tusfürdőzselé

Lush Twilight Tusfürdőzselé
2020. március 21.

Egész télen ezt használtam. Imádtam, nekem ez a nagybetűs levendula illat. Annyira finom az illata és nagyon kellemes a használata.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. március 21.

Eddig nem nagyon foglalkoztam az arcomon lévő kipirosodással és pöttyökkel, de volt otthon egy kis mintám ebből, és kipróbáltam. 3 napja használom, és már másnap láttam a változást. Nagyon szuper kis krém, szerintem nagy kiszerelésben is be fogom szerezni. :)

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP
2020. január 11.

Zara Home-ba ha bemegyek, ott van ilyen illat. Nagyon tetszik, ma magamra fújtam, és nagyon kellemes volt érezni magamon. Lehet beszerzem :)

Lush Sultana Of Soap Szappan

Lush Sultana Of Soap Szappan
2019. november 7.

Mindennapos használatra nekem sok lenne, de ha megkívánom a használatát, akkor nagyon jól esik, nagyon jó az illata, a puhább szappanok közé tartozik, és amikor potyognak belőle a gyümidarabok, nekem az is szórakoztató :D

E Nature Squeeze Green Watery Sheet Mask

E Nature Squeeze Green Watery Sheet Mask
2019. február 11.

Zseniális ez az arcmaszk. A Müllerben láttam, épp arcmaszkot kerestem, mert a hideg kiszárította az arcomat és lehetett érezni hogy érdes. Vettem két maszkot ettől a márkától, az egyik ez volt, amit már el is használtam. Teljesen megszívta magát a bőröm vele, mélyen hidratálta, amit használat után lehetett is érezni, de a csodát csak reggel felkelés után éreztem/láttam, hiszen teljesen megszűntette a bőröm érdessékét és pihe-puha lett az arcom tőle. Nekem nagyon bejött. Plusz pont hogy natúr kozmetikum és hogy állatkísérlet mentes!