csucsragadozo

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Farmona Herbal Care Aloe Hidratáló Nappali és Éjszakai Krém

Farmona Herbal Care Aloe Hidratáló Nappali és Éjszakai Krém
2019. március 17.

Azért vettem, mert valami olcsóbbat kerestem. Nem rossz, de különösebben nem is jó ez a krém. Nekem enyhén zsírosította a bőröm, viszont hidratált is, ezért az árért szerintem teljesen korrekt. Viszont nem hiszem, hogy újravenném, inkább tovább keresgélek valami jobb krém után.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2018. június 3.

Na, nekem nagyon száraz a kezem, viszont ez a krém egyáltalán nem segített rajta. Ugyanolyan száraz maradt, miután bekentem. Egy másik Isana kézkrém, ami nem is nagyon száraz bőrre való, ezerszer jobban használt, mint ez.

Isana Mademoiselle Raspberry Handcream

Isana Mademoiselle Raspberry Handcream
2018. június 3.

Szuper ez a termék az árához képest. Nekem egész évben száraz a kezem és muszáj mindig hidratálnom. Ez a kézkrém pedig nagyon kellemes, az illata és az állaga is, gyorsan beszívódik, utána nem lesz kellemetlen zsíros-ragacsos érzés a kezemen, és kellően ápol is.

Mixa Cold Cream Hidratáló Száraz és Érzékeny Bőrre

Mixa Cold Cream Hidratáló Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. június 3.

Ez a második Mixa termék, amit vettem, és sajnos nincs olyan jó, mint az első (a 24 órás hidratáló krém). Nem bírja el a bőröm ezt a nehézkes krémet, nagyon zsíros lesz tőle, smink alá próbáltam, és borzalmas hatása volt, ezért inkább lefekvés előtt szoktam használni, és csak olyankor, amikor szárazabb a bőröm.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. június 3.

Az egyik legjobb alapozó, amit idáig használtam a 3000 Ft alatti kategóriában. Tartós (jó, nem 25 órás, de reggel feltéve estig bírja), nagyon könnyű eldolgozni, jó az állaga is, és kellemes érzete van a bőrön, egyáltalán nem nehezíti, a fedése erős közepes. Talán picit kifényesedik tőle a bőröm pár óra után, de nem olyan vészes.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. június 3.

Nemrég vettem meg, akciósan. Minden bőrtípusra használható a tubus szerint, viszont én azt tapasztaltam a kombinált - néhol nagyon száraz, néhol iszonyúan zsírosodó - bőrtípusommal, hogy nagyon átfényesedik tőle a bőröm alig pár óra alatt és elkezd szinte lefolyni rólam, ami elég viccesen néz ki, mert foltokban áll rajtam az alapozó. Nem fogom újravenni.

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp
2018. június 3.

Nagyon érzékeny a szemem és nagyon száraz, szemcsepp nélkül szinte nem is bírom. Épp elhasználtam a műkönnyet, amit orvos ajánlására vettem, kellett valami új, de nem akartam nagyon drágán venni, ez meg épp akciós volt. Hát rossz döntés volt, nem tudom ajánlani ezt a szemcseppet. Csöppentés után elkezd égni a szemem tőle, nem érzem, hogy enyhítené a szemszárazságom se. Ez a termék nálam sajnos fekete listára kerül.

Syoss Purify & Care Sampon

Syoss Purify & Care Sampon
2018. január 7.

Sajnos rendkívül gyorsan zsírosodik a hajam, naponta kellett mosnom egy pár héttel ezelőttig. Ezt a sampont régebben vettem, viszont az elején semmi változást nem tapasztaltam arra vonatkozóan, hogy tényleg kevésbé lassabban zsírosodna a hajam. Kb.1 hónapja érzékeltem, hogy talán kibírom, ha csak minden második nap mosok hajat. De így sem az igazi. Tulajdonképpen csak az esti hajmosás utáni nap vállalható teljes mértékben a hajam.

Balea Waschgel mit Aktivkohle

Balea Waschgel mit Aktivkohle
2018. január 3.

Sajnos azt kell mondanom, hogy borzasztó. Oké, hogy aktív szén van benne, de nekem a pattanásaimra egyáltalán nem volt hatással, a bőrömön nem nagyon javított. Az állaga nem túl jó. A felvitele macerás, darabokban áll az egész gél, nagyon sok vízzel és erős dörzsöléssel tudtam csak elérni, hogy valamennyire is habozzon. Így nagyon tisztítani sem tud, kb. feleslegessé is válik a használata. Nem fogom újravenni, az biztos.

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2018. január 3.

Pár használaton vagyok túl, és elégedett vagyok vele összességében. Jól radíroz, a szemcséi finomak, nem túl nagyok. Nekem az illatával sincs bajom, szerintem nem annyira intenzív. Annyi mínusz van talán, hogy picit szárítja a bőröm.