Csucsundra

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2011. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2011. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon
2019. augusztus 29.

Régen más volt az illata és a hatása is. Ezt is beszippantotta a kényszeres termékfejlesztés, változtatás, ami miatt már nem ugyanaz.

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20
2018. március 20.

Szerintem a maga nemében hasznos kis alaptermékről van szó. Egyetértek azzal, hogy BB krém esetében valós fedést senki ne várjon, ez a terméktípus nem ezt a célt szolgálja, hanem a bőrkép egységesítését, némi ápolással, hidratálással. 40 éves, száraz, érzékeny bőrömre eddig bevált, bár kicsivel kevesebb illatanyag használatát propagálnám az Yves Rocher arcápolókban, mert feleslegesen irritálhat. A család narancs üveges, pumpás, könnyű textúrájú szérumát használom előtte, nekem az is nagyon hamar felszívódik és együtt így nagyon szép,sima, hidratált, friss ábrázatot eredményeznek a hétköznapokon. :) Én gyorsan, ujjal simán fel tudom hordani és eloszlatni, ebből sincs gond. Ó, és természetesen egy pici átlátszó púdert mindig teszek a fénylő helyekre (L'oreal True Match), ez fixál is és szerintem fontos befejező lépés.
Egyelőre ötös. Közepes, vagy világos árnyalat közötti bőrre alkalmas, hófehérkéken talán kissé túlzottan elsötétedne.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 26.

Imádtam, az egyik legjobb spirál, amit eddig használtam. Iszonyú dús és hangsúlyos pillák, sűrű legyező, műszempilla hatás és mindez mégis saját..én így szeretem.
DE...és sajnos most jön az ébredés az álomból. Mert 3 hétig használható. Utána száraz, kemény és felhordhatatlanná lesz. Tettem hozzá pár csepp vizet, de nem segít, már nem ugyanaz a látvány.
3 hetente pedig nem fogom újravenni 3-4 ezer forintért.

Londa Professional Extra Krémhajfesték

Londa Professional Extra Krémhajfesték
2018. február 26.

Borzalmas. Gondoltam, a Wella Koleston helyett veszem, mert olcsóbb és a gyártó ugyanaz. Tévedés volt. A delikvens árnyalat 10/1, szintúgy, mint a Koleston esetében, az eredmény azonban közel sem azonos. Emez széjp csirkesárgát művelt, pedig nem volna nagy ördöngösség hamvas extra világos szőkét elérni az eredetileg is világos hajam tövén. Pocsék szín, pocsék tapintás a hajon. A barnák vörösek lehetnek jók, csakis ezért a 2 csillag, de a szőkéit nem javaslom.

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló
2017. július 23.

Szerintem összetapasztja a hajat, de lehetséges, hogy csak a mennyiséget nem találtam még el. Próbálok kevesebbet alkalmazni, hátha úgy nem tapaszt, de én nem javaslom úgy használni, hogy másnap nincs lehetőség hajmosásra. Leginkább kiegészítő ápoló termék, mikor már úgyis mosni kell majd reggel, de lefekvés előtt este, vagy hajmosás után reggel nincs idő "rendes" pakolásra.

Clinique Repairwear Laser Focus Alapozó SPF15

Clinique Repairwear Laser Focus Alapozó SPF15
2016. április 9.

Nagyon szuper termék, kedvenc. Szép bőrképet ad, pedig nekem foltokban száraz, kiütéses, érzékeny bőröm van. Nem irritál, szépen idomul a színe is. Nem cserélném le.

Barry M Gelly Nail Effects Körömlakk

Barry M Gelly Nail Effects Körömlakk
2016. április 9.

A színválaszték ugyan elég szegényes sajnos, nekem egy babarózsaszín árnyalat van meg, fényes a finise és 2 rétegben fed. Fedőlakkal nagyon tartós. Egyik legtartósabb lakkom, pedig rengeteg van. 4-5 napig úgy van fenn, hogy a köröméleknél meg sem moccan, pedig allergiás vagyok erre és azonnal lemosom, ha már van akár egy icipici lepattogzás.

Kallos Kjmn Silver Ezüst Színező Sampon

Kallos Kjmn Silver Ezüst Színező Sampon
2016. április 9.

Jóval látványosabb a hatása, mint egyéb hamvasító samponé (pl. Swiss o'Par, Schauma,stb), sőt elől kicsit szürkés lilásabb is lett egy-két tincsem, mint számítottam rá. Egy percet sem hagytam fent, csak hajat mostam vele. Először egy sima samponnal mostam, majd öblítés után másodszor ezzel.
Erősen hamvasít, nem gondoltam, hogy ilyen hatékony. Valószínűleg nem is kell minden mosásnál alkalmazni.

Max Factor Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner

Max Factor Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner
2015. október 25.

Egy jó van benne, hogy elég fekete, de a használata nem egyszerű. Ezzel az applikátorral nem lehet szép, vékony elcicásodó vonalt rajzolni, a vége vastag lesz, nem szép. Elhasználom egy másik, jó filces tussal kombinálva talán, mint pl a L'Oreal So Couture.

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc
2014. augusztus 1.

Nagyon gyenge minőség tartósság szempontjából (is). Lehet, hogy árnyalatfüggő is (nálam a 01-es van), de a pigmentáltsága is gyér. Alig marad fenn egy órát. Hasonlót vártam, mint a Lipfinity kétkomponenses, de közelébe sem ér.