csudex

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2019. július 8.

Nagyon elégedett vagyok az alapozóval, közel két hét napi használat után. Próbáltam kézzel, ecsettel és szivaccsal is eldolgozni a bőrön, és minden esetben szép természetes végeredményt kaptam. Jelenleg a 01-es árnyalatot használom, ami tökéletesen illik a kicsit fakó arcbőrömhöz. Extra tartós, nálam a nap végéig fennmarad. Primerrel és anélkül is használtam már, de mind két esetben egyformán tartósnak bizonyult. Pumpás kiszerelés, ami számomra igen kedvező, pont annyi mennyiséget kapunk egy-két pumpálásra, amennyivel tökéletesen le lehet fedni a bőrünket. Problémás, érzékeny arcbőröm van, de az alapozó egyáltalán nem okozott irritációt. Amennyiben elfogy, mindenképpen újra fogom venni, lehet több árnyalatban is, hogy keverni tudjam, mert hatalmas a színválaszték a termékhez.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. április 23.

Ezzel az illattal úgy voltam, hogy annyira mainstream meg túlhypolt, hogy a kozelebe se megyek. Tavaly kaptam egy kalendariumot, es abba benne volt, akkor probaltam magamon eloszor, nem fogott meg. Aztan megkaptam a nagy normal valtozatot es eljezdtem probalgatni. Rahtam iszonyatosan tartos, a salamon napok utan is erzodik az illat, a hajamban is. Meg mindig nem tudtam hova tenni az illatot, de amikor ezt viseltem mindig megdicsertek az illatom (meg nok is!!!), szoval szepen lassan megszerettem. Valoban tultolt, felkapott illat, nem ez a legeredetibb parfum, de en szeretem magamon, de csak mertekkel 😊

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 11.

Számomra nagyon hatásos volt a termék. Szerintem nyáron számomra alapdarab lesz, de télen is szívesen használom. Nagyon jó állaga van, és igazán hatásos a pigmentfoltok ellen. Szerintem, aki ilyen problémával küzd, az mindenképp próbálja ki.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk

Trend It Up UV Powergel Körömlakk
2018. április 14.

Nagyon nagy remenyekkel futottam neki, egybol 2 szinben is megvettem.... elso haszbalatnal ugy voltam vele, hogy meg biztos tul hig a lakk ezert csikos, es ezert kopik kb 5 perc utan a lakk. Nem baj majd ha besurusodik egy kicsit..... masodik alkalommal meg a kedvenc fedolakkomat is felraktam ra, amivel konkretan barmi egy hetig tart. Felkentem majd miutan megszaradt kb 2 oraval lezuhanyoztam. Mar ott megpattant 2 kormomnel. Nem baj kijavitottam. Masnap munkaban elkovettem azt a hibat, hogy egy kis cellux darab raragadt a kormomre es konkretan a fel lakkot leszedte. Na aznap este lemostam es soha tobbet nem akarom felkenni. Kar erte mert gyonyoru szinekben vettem meg....

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2018. március 6.

Nappalra hasznalom, hidratalo kremmel egyutt, mert itt a hideg teli napokban nekem keves lenne. Nyaron szerintem tokeletes lesz. Gyonyoruen mattitja a boromet, egesz nap matt, nem kell ujrapudereznem, vagy figyelgetnem, hogy hol fenylik az arcom. Smink alatt nem kukacosodik, teljesen jol viselkedik.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. március 6.

Amikor felviszem kicsit csip es bizsereg tole az arcom, feltehetoen a savas osszetevok miatt. Estere hasznalom, nappalra nem is szabad szerintem. Reggelre nagyon sokat javit a borom allapotan sokkal puhabb lesz. Nagyon fontos, hogy hasznaljunk mellette fenyvedot, illetve, hogy hamlasztokkal egyutt hasznalva legyunk nagyon ovatosak, vagy szerintem inkabb a vagy-vagy modszeret kovessuk. Nekem szerencsere az extra erzekeny pattanasos borom jol regalat ra.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. március 6.

Pattanásos bőröm van, de az aknés bőrre való durvább kezelőktől néha igen szárazzá válik. Két lépéses bőrtisztítást végzek, és ez a második lépésként tökéletes. Nagyon kíméletesen tisztít, gyengéd habja van és nem szárít. Szerintem önmagában is tökéletesen használható gyengébb smink eltávolítására. Nagyon megszerettem, biztosan újraveszem.

BradoLife Kéz- és Bőrfertőtlenítőszer

BradoLife Kéz- és Bőrfertőtlenítőszer
2017. november 23.

Nagyon szeretem. Oriasi kiszereles, nem konnyu elfogyasztani. Fujom mindenhova, a kezemre, sminkecsetre, telefonra meg sokszor az irodaban az asztalomat is ezzel torlom at. Ha netan elfeledkezem magamrol es nyomkodom az arcom akkor ezzel attorlom mindig utana. Koromfestesnel elokesziteskent is hasznalom a kormeimre. Egyszoval mindenre jo. Sokkal gazdasagosabb mint barmelyik hasonlo fujos fertotlenito.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2017. szeptember 27.

Múltkor a DM-ben egy tinilány meg az anyukája előttem fizettek és egy ilyen tonikot, és valami hasonlóan hatásos "mélytisztító" arcradírt vettek feltételezem nem az anyukának. Legszívesebben odaszóltam volna nekik, hogy nem ettől fognak elmúlni a pattanások, sőt ha a "mélytisztító" radírral együtt használja még jobban rontani fog a helyzeten. Aztán sajnos belegondoltam, hogy anno én is azt gondoltam, hogy ez a legjobb tonik valaha, ezért jó pár flakonnal elhasználtam. Iszonyat, komolyan, nagyon büdös, nagyon alkoholos és nagyon retro. Max fertőtlenítésre lehetne használni, de ahhoz meg tele van felesleges anyagokkal.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. szeptember 27.

Munkatársamtól kaptam egyet, nekem totál az a feeling, amikor gyerekkorunkba agyba-főbe kentük a "szőlőzsírt". Illatra is és állagra is. Ettől függetlenül jól hidratál, de semmi extra.