Csumama

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2019. szeptember 3.

Hú micsoda finomságra bukkantam! Az Originalt használtam régóta de meguntam egy idő után, pedig az is hatékony. Több verzióját kipróbáltam, egyik sem vált be. Ettől viszont illatos maradok a nap végére is, nem tolakodó, szolíd illattal tart frissen. Nála maradok.😊

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2019. július 2.

Én még ilyen színben soha nem pompáztam...Most tapasztalom, milyen jó annak, akinek nem hófehér bőre van!
Fehér bőrű vagyok, minden nyáron csak olyan békásra sikerül barnulnom, hogy a hátam elfogadható színű a nyár végére , elől pedig maradok fehér. Nagyon régen próbáltam önbarnítót elkeserítő eredménnyel, nem is tudom most mi kattant be, hogy az itteni vélemények alapján elkezdtem ezt használni. Az első használat még alig látszott, de a harmadik felkenés után nagyon szép lett a bőröm. Tuti, hogy nem süttetem magam szénné a napon többé ezek után!

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2018. május 15.

Én kerestem őt, de ő választott engem... És nagyon jól gondolta, tényleg jó páros vagyunk mi együtt, működik rajtam :) Egyik illatvadászatom alkalmával próbáltam ki 5-6 másik illat után, természetesen azonnal bőrre ;) Kb. fél óra múlva az összes többi eltűnt rólam, csak ő illatozott. Persze akkor már nem voltam benne biztos, hogy melyik is lehetett ez a csudifinomság? De következő alkalommal meggyőződtem róla, és most már az enyém is lett, köszönet ezúton is kedves Mariannak :) Sensuous rajtam mennyei, leszáradáskor csak a szantál érződik. Valóban nagyon kis hamis ő, egy igazi kaméleon, mint ahogy azt már előttem is írták. Minden nap más, és annyira bőrközeli, pont ahogy szeretem. Nagyon nem kedvelem a harsány, "csíkhúzós" illatokat, hát ő tényleg nem olyan. Viszont a visszafogottsága ellenére is érződik rajta a minőség, én nagyon megkedveltem. Nem egy karakán matróna típusú, sötét bőrű és hajú, tyúkanyó testalkatú nő vagyok, mégis illik hozzám :)

Upd.
Beleburkolózom. Ez az illat segít most egyben tartani a lelkem darabokra törött apró részeit. Megvígasztal. Bízom benn, hogy később nem csak a fájdalmas emlékek jutnak majd róla eszembe.Köszönöm Estēe Lauder.

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. február 28.

Eddig tényleg csak a számomra pozitív illatokat pontoztam, és elnézést is kérek azoktól akik szeretik ezt az illatot. Számomra sajnos ez az egyik legszörnyűbb illatélmény ami történhet a nózimmal. Kb. 20 éve mindenhol szembejött és el is felejtettem azt a megrázkódtatást amit már akkor is okozott, de a napokban megéreztem valakin így ezért friss az "élmény". Biztosan van olyan akin működik, sajnos én azt az oldalát nem ismerem. 1 csillag csak a kis bojt miatt az üveg nyakán. :(

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2018. február 28.

Az itteni vélemények alapján vettem egy mintát itt egy kedves Krémmániástól, köszönet ezúton is érte! Tudatosan keresem a különleges illatokat, rajtam általában működnek. Nem tudtam hányadán állok vele eleinte. Ez egy hűvös illat, semmiképpen nem egy pihe- puha meleg finomság. Nem is egy "egy a sok közül" , az semmiképpen. Először megijesztett az írisz és csak azt véltem érezni magamon. Vele és a gyöngyvirággal (az mondjuk Shiro-ban nincs hála az égnek ) nincs túl jóban a body chemistry-m :) Félre is tettem, gondoltam majd nyáron újra megpróbálom, hátha jobban működik rajtam. De valami miatt csak nem hagyott nyugodni... Újra megpróbáltam a napokban és láss csodát: szégyenlősen, patyolattisztán, de rezzenéstelen arccal, ott csücsült a bőrömön és bekebelezett. Nem mosolyogva, kedvesen, hanem könyörtelenül. Ez nem egy anyukaillat az biztos! Légies, tiszta, ellenállhatatlan, fehér!

Victoria's Secret Passion Struck Mist

Victoria's Secret Passion Struck Mist
2018. február 27.

Nagyon kevés parfüm kompatibilis a bőrömmel - vagy a bőröm nem túl kompatibilis velük:( Lesarkítva: friss vizes illatok rajtam: unisex, citromos, fiús...orientális illatok rajtam: nyanyás, húsvéti kölni, fejfájás... virágos illatok: húsvéti kölni fejfájás nélkül...fás illatok: keserű, nem hozzám illő...Gyümölcsös illatok: sajnos nem vagyok már tini...Éppen ezért mostanában pihentetem a régebbi illataimat is mert nem olyannak érzem magamon mint korábban.Az újak közül pedig végigszagolhatom én az egész Douglas, DM, Rossmann, Müller, stb. drogériát, A és O betüs illatkatalógust, akkor sem találok olyan IGAZIT. Ma megtaláltam ŐT! A mangós is finom de ez rajtam jobban működik most télen. Az én bőrömön először nagyon erőteljes vaníliás, kb. fél óra múlva előbújik egy puha, picit déligyümölcsös, picit frangipanis illat ami egyre lágyabbá válik és nagyon sokáig megmarad. Nagyon finom! Imádom, ennyi ! :)

Jöttem frissíteni: a frangipanit törlöm, úgy tudnám megfogalmazni, hogy egy ragyogó vanília illat marad a bőrömön kb. 6-7 óra után is érezni igaz csak bőrközelben. Nem cukrosan édes, inkább az almával való barátsága miatt friss, jókedvre derítő! Túladagolni nem lehet, konkrétan fürdök benne, nem sajnálom használni :) Örülök, hogy rátaláltam, már be is szereztem mégegy üveggel biztos amit biztos!

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. február 26.

Ez a mostani alapozóm, szeretem. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de mintha a bőröm is szebb lenne mióta ezt használom. Rajtam nem nehezedik el, nem lesz nyúzott kinézetű az arcom nap végére. Biztosan újraveszem.

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2018. február 26.

Imádtam volna az illatát, de az én fránya bőrkémiám.... Amikor először megéreztem a fiam egyik tanárnőjén mindjárt meg is kérdeztem mit használ mert olyan volt rajta ez az illat, mintha egy perccel ezelőtt lépett volna ki a zuhany alól, hihetetlenül friss, tisztaságillat. Azon a karácsonyon meg is kaptam ajándékba, de a "most jöttem a zuhany alól" érzés sajnos elmaradt, rajtam a fűszeressége dominál. Nagyon finom illat azon, akin működik.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 26.

Egy üveggel használtam belőle, a fedése jó, de hosszú távon nagyon szárította a bőrömet. A végén ez a pipettás megoldás már kezdett idegesítő lenni. Maga az alapozó nem rossz.

Estée Lauder Beautiful EDP

Estée Lauder Beautiful EDP
2018. február 26.

Hú. Erről az illatról csak érzelmi megközelítésből tudok írni, nem összetevőkre bontva. Ez az illatok illata (legalábbis számomra). Anyum 1985-86 környékén (ha jól tudom ekkor jelent meg) már kapta is az amerikai nagynénjétől :) csomagban! Hála neki ezúton is! Ebben az illatban benne érzem a gyermekkoromat, főleg a nyári kirándulásokat Apu kivikszolt zsigulijának bőrülés szagát, Anyu illatát (de még a táskájának is ilyen illata volt én nem tudom hogyan)! Hogy mennyire tartós? A mai napig amikor Anyu kinyitja a pipereszekrénye ajtaját én ezt az illatot érzem kilibbenni, így röpke 30 év után....Azt hiszem az EL parfümök között kell keresgélnem a saját Anyuillatomat, hogy ez hogy nem jutott eddig eszembe!