csuri

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Elle So Pretty!

Elle So Pretty!
2018. június 9.

Nem azért 5 csillag, mert annyira különleges, tartós, hiper-szuper lenne. Hanem azért, mert ár-érték arányban nem tudom, találni-e jobbat. Finom, kedves illata van. Nevéhez méltóan, olyan kis aranyos, kedves, "csinos", nem hivalkodó, mindennapi futkosós illat. :)

The Body Shop White Musk Smoky Rose EDT

The Body Shop White Musk Smoky Rose EDT
2018. június 9.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nagyon tetszik. Nem az az illat, amire azt mondom, hogy én vagyok, de kivételes alkalmakra nem is tudnék nála jobbat. Ahogy kifújom, pár percig, max. fél óráig erőteljes a füstössége. Utána pedig.... hát el nem tudom mondani, minek az illata ez.... Csodálatos. Valami gyümölcsös rózsa, egy ici-pici dohányillattal. Nekem nagyon tetszik. Az én bőrömön nagyon tartós. Akién nem,az fújja ruhára. :) És tényleg csábító illat. Legalábbis az egyetlen ember szerint,akinek érdekel a véleménye. 😉

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág EDT

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág EDT
2016. július 20.

Én is imádom!! Már elég régóta nem kapni és úgy hiányzik! A téli időszakot nem is tudom, hogy fogom kibírni nélküle. Nem tudom, szokás-e ilyet mondani, de gyönyörű illat....

The Body Shop Mákvirágos Tusfürdő

The Body Shop Mákvirágos Tusfürdő
2015. február 16.

Nekem nagyon tetszik! :) Inkább zöldes-feketés, de el tudom hitetni magammal, hogy fekete. És nagyon jó érzés fekete tusfürdővel zuhanyozni. :) Egy kicsit talán tényleg férfias az illata, de számomra kifejezetten kellemes. Közös fürdéshez (is) tökéletes. ;)

Playboy Super Playboy EDT

Playboy Super Playboy EDT
2014. február 9.

Én valamiért málnaillatúnak érzem... Na jó,málnás-mandarinosnak. Az én bőrömön eléggé tartós. Az üvege pedig nagyon tetszetős! :) Nem ez a lila,amit itt lehet látni, hanem csudaszép rózsaszín lötty,rózsaszín masnival! :D

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Parfümolaj

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Parfümolaj
2013. augusztus 16.

Isteni! Egyre kell figyelni: a kötött fekete dolgokat kivéve minden ruhán nyomot hagy. Az illata viszont csodás és szinte örökké tart. Amúgy tényleg olajos állaga van, nemhiába hívják parfüm olajnak. :-)

Dermax Illatmentes Tusfürdő

Dermax Illatmentes Tusfürdő
2013. június 26.

Szerintem nem rossz. Az illata olyan,mint a frissen feltört kókuszdió. Én legalábbis így érzem.

B.U. Heartbeat Natural Spray

B.U. Heartbeat Natural Spray
2013. június 25.

Kellemes, kis aranyos illata van. Olyan nyugis... :-)

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Testpermet

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Testpermet
2013. június 25.

Csodás! Rá lehet szokni! ;-)

The Body Shop Vanilla Eau De Toilette

The Body Shop Vanilla Eau De Toilette
2013. június 25.

Elég jó illat, de nekem megfájdul a fejem tőle.