csuta

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál
2015. február 22.

Ez az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Már a 3. használom, asszem. Szépen rétegezhető,hosszú pillákat csinál, póklábak nélkül. Nem potyog le este felé sem, szépen tart.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. július 15.

Ez az első tusom, eddig vizesen fekete szemhéjfestékkel húztam ki a szemem. Nagyon teszik az ecsete, más mit az enyém, mert nekem ferde van, de ezzel is szép vékony vonalat lehet húzni. Nekem jól bírta egész nap. Egy alkalommal picit mikor könnyeztem kicsit elmaszalódott, de ezt nem számítom nagy hibának. És pozitívum, hogy nagyon szép fekete színe van.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. július 8.

A sok jó vélemény hatására vettem meg. Tényleg elég jol göndörít, én még picit tudom is hosszítani vele, de én többet vártam tőle. Amit használok annál nem jobb, de ha csak olyan szolidan akarom kifesteni a pilláimat, akkor ehhez nyúlok. 1 pontot levonok azért, mert elég hamar lepotyog a szemem alá

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2014. július 8.

Én nemrég vettem ilyet végre, már régóta nézegettem. Sajnos a nagy meleg miatt mostanában nem igazán sminkeltem magam, még csak 1-2-szer próbáltam, de eddig bevált. Mattít és puha lesz a bőröm. Ha majd jobban kitanulmányoztam írok még, de eddig 5. Megérte és nem is volt drága

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. július 8.

Azt hiszem a vanille rose nevű a legvilágosabb. Nekem is olyan van, nekem elég világos bőröm van.
Én kb. 2 hónapja vettem meg. Előtte a Borjuois-t használtam, de mivel azt már nem gyártják, gondoltam kipróbálom ezt. A fedése nagyon jó, de még nem igazán tanultam meg mi a jó mennyiség belőle. Kicsit folyósabb az állaga és erősebb fedése van, mint a Healthy Mix Serumnak, meg mintha púderesebb lenne a végeredmény. Nekem a Helthy Mix jobban illeszkedett a bőrömhöz, mint ez, de nem rossz alapozó. Sokáig bírja fent,nem fényesedik.

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2014. július 8.

Még csak egyet sikerült beszereznem, egy rózsaszínt. Tényleg egész nap fent marad, habár én mindig teszek alá bázist, már megszoktam. Nagyon szép intenzív színe van, kevés is elég belőle.

Oriflame Discover Hawaii Aloha Beach Tusolózselé

Oriflame Discover Hawaii Aloha Beach Tusolózselé
2014. július 4.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Már nem tudom hanyadikat használom. Jó illata van, jól habzik. Sokáig kitart.

Oriflame Discover Párizs Tusolózselé

Oriflame Discover Párizs Tusolózselé
2014. július 4.

Nem rossz tusfürdő. Jó illata van.

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2014. július 4.

Nagyon jó hidratáló. Gyorsan beszívódik, jó illata van. Kevés is elég beőle.

Oriflame Giordani Gold Lacque Brilliance

Oriflame Giordani Gold Lacque Brilliance
2014. július 4.

Nekem még sajnos csak egy színben van meg, ilyen fehéres gyöngyházfényű. Könnyen lehet festeni, nem maszatolódik, gyorsan szárad, elég sokáig bírja. Nagyon szép színe van. Akciós áron szerintem nagyon megéri.