csutka.n

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Mini Sexy Ulric De Varens

Mini Sexy Ulric De Varens
2014. augusztus 18.

óó volt egy üveggel valamikor régen, nagyon szerettem, de ilyen kis pici üveggel gyorsan elfogyott... de ha találok, veszek megint^^

Adidas Fruity Rhythm Testpermet

Adidas Fruity Rhythm Testpermet

első látásra (szaglásra) szerelem!! édes, gyümölcsös, friss :3

Naomi Campbell Wild Pearl Natural Spray

Naomi Campbell Wild Pearl Natural Spray
2014. augusztus 18.

naomi campbell összes parfümje nagyon el van találva, de ez az illat volt a kedvencem, kár hogy elfogyott. én jobban szeretem ezt a változatot szinte bármelyik márkából, mert jóval gazdaságosabb, lehet hogy nem olyan tartós, de ha egy nap még egyszer újra is fújom, akkor is tovább tart mint egy kis üveges parfüm.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej
2014. július 1.

az illata nagyon kellemes, és tetszik hogy nem olyan sűrű zsíros mint a baleás. az én bőröm nem száraz, így nekem éppen megfelel a hidratálása, de kétlem hogy szárazabb bőrrel ez kiváltaná a testápolót.

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2014. június 16.

szárazsampon helyett használom, és nagyon jó! 500 forintért teljesen megéri, és feleannyit kell mosnom a hajamat, mint eddig

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal

Manna Kakaóvajas Testápoló Habkrém Szűz Kókuszvajjal
2014. június 16.

imádom, az illata nagyon kellemes, nagyon jól ápolja a bőrömet, az arcomra és a kezemre használom főleg, vagy ha kiszárad a bőröm akárhol... egyszer meg is kóstoltam :$ :D eddig csak 100 ml-es volt itthon, de mostmár rendeltem egy 200 ml-eset is. (nem azért, hogy megegyem :D)

Avon Glimmersticks Brights Szemkontúrceruza

Avon Glimmersticks Brights Szemkontúrceruza
2014. június 14.

hihetetlenül tartós!!! és gyönyörűek a színek, nagyon szeretem!

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2014. június 14.

vettem egy barna színűt... nagyon szép színe van, és nagyon szép vonalat tudtam vele húzni. DE. az ugyan miért van, hogy mire a 2 szemem kihúzom, teljesen elhajlik a ceruza hegye? :D elég puha darab. de amúgy ettől még szeretem, csak néha kicsit macerásabb használni

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza
2014. június 14.

nekem a fekete színű van, azért szoktam ezt venni, mert szerintem sokkal könnyebb ezekkel az "automata" szemceruzákkal szép kontúrt húzni, mint hagyományos ceruzákkal, meg szeretem, hogy ilyen puha, és jól pigmentált. de nem túl tartós, nem vagyok az a szemvakargatós fajta, mégis elcsúszik néha kicsit. de egy nap max 1-2x kell javítanom a dolgot. ez most már a nagyon sokadik, és szerintem még egy ideig nem is fogok váltani, még akkor sem, ha nem tökéletes.

Garnier Invisi Mineral Calm Stift

Garnier Invisi Mineral Calm Stift
2014. június 14.

az adidas deok sokkal jobban védenek az izzadás ellen, de sokszor irritálják a bőrömet, ezért kerestem valami "bőrbarátabb" dezodort. és bár tényleg nem érzek semmilyen irritációt, és úgy érzem, hogy sokkal puhább is a bőröm a hónaljamon, de akkor sem véd úgy az izzadás ellen (48 órás védelem helyett a 6 se nagyon jön össze). az illata kellemes, és elfedi a rossz szagokat, de elvárnám egy izzadásgátlótól, hogy gátolja is az izzadságot. kezdek beletörődni, hogy vagy nem izzadok, de csíp a deo, vagy izzadok, és akkor nem irritál.
egyébként a kellemes illat miatt, és mert nem hagy foltot, kap egy hármast, biztosan nem fogom újravenni, de azért elhasználom.