csyngo

Regisztráció dátuma: 2019. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2020. január 18.

A Sweety árnyalatot vettem meg, viszonylag sokat használom. Szeretem, elég tartós és külön jó hogy egy színben megegyező szájceruzával van egyben.
A Sweety mellé beszereztem még 3 árnyalatot azóta (Milky Brown, Neutral Beauty, Candy Shop), ezeket is nagyon szeretem és ajánlom.
Egy nagyon picit szárítanak, de ez majdnem minden matt rúzsról elmondható, így nem is vártam mást.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2020. január 18.

010-es SomeBARE Over The Rainbow árnyalatot használom. Nagyon szeretem, külön tetszik, hogy kb semmilyen színt nem ad, egyszerűen fényessé teszi a számat. Nem vettem észre hogy nagyon teltebbé varázsolná az ajkaimat, de nagyon kellemes a hűsítő, mentás érzet. Szájfény létére elég tartós, valamint egyáltalán nem ragacsos.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír
2020. január 14.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és kellemes érzetű a bőröm utána. Az illatát is imádom. Talán scrubhoz képest kicsit apróbbak a szemcsék benne, de attól még érződik a radírozó hatás. A lemosó és maszk verziót is használom, nagyon sokat segítettek a pattanásokkal.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. január 14.

Jó kis hajápoló, nem kell belőle sokat használni, sokáig kitart. Remek az illata és az állaga is. Nekem a macadamiás jobban bevált, de az aloe verás is teszi a dolgát. Általában mindig akciós valahol, ez is egy pozitívum.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. január 14.

Nekem nagyon bevált, kedvenc szempillaspirálom már egy jó ideje. Szépen hosszítja a pillákat és ami nálam pozitívum, hogy nem ragasztja őket össze, egyáltalán nem a ragacsos típusú spirálok egyike. Nem potyog le a nap folyamán, tartós, de az eltávolítása egyszerű.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém
2020. január 14.

Meglepődve olvasom a véleményeket. Nekem nagyon bevált. A nappali társával együtt használom, mindkettő sokat segített a bőröm állapotán. Szeretem az illatát és nekem az állagával sincs bajom. Ha érzem hogy kell egy kis extra a bőrömnek éjszakára akkor kicsit vastagabban viszem fel, de ez nem szokott negatív hatásokkal járni. Nálam újravevős.

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette
2020. január 14.

Mikor megláttam a Huda Beauty The New Nude palettát egyből beleszerettem, de mivel sajnos nem engedhetem meg magamnak örültem hogy a Revolution készített egy utánzatot. Nagyon szépek a színek, egyedül a pressed glitter formulájú Golden és Party nem nyerte el a tetszésem, nagyon potyognak. Valószínűleg érdemes lenne hozzá glitter ragasztót is használni. Összességében nagyon szép paletta ami remekül alkalmazható mindennapi es alkalmi sminkekhez is. Külön tetszik hogy tartalmaz egy krémes állagú, nude színt (Based), ezt alapul használva élénkebbek és tarósak a színek.

Desigual Fresh Bloom

Desigual Fresh Bloom
2020. január 14.

Egy akció alkalmával vásároltam. Az illata nekem nagyon kellemes, de a tartóssága kifogásolható, a nap folyamán többször újra kell fújnom. Nem valószínű, hogy újraveszem, de maga a termék nem rossz.

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2020. január 14.

Remek korrektor. Szemem alá és a kisebb bőrhibákra szoktam használni. A fedése nagyon jó és valóban elég keveset használni belőle. Tetszik, hogy sokféle árnyalatban kapható, így egyszerű megtalálni a megfelelő színt.

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél
2020. január 14.

Ajándékba kaptam, először kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de miután kipróbáltam engem meggyőzött. Valóban eltávolítja az elhalt hámsejteket és imárom hogy milyen puha lesz utána a bőröm. Én törölközőszáraz bőrre szoktam felvinni, mert azt tapasztaltam hogy ha a nedves arcomra viszem fel akkor nem jön ki annyira a hámlasztó hatása, túlságosan feloldja a víz a gélt.
Bár elég drága, sokáig tart, így lehet beruházok rá a jövőben.