cukianyuci

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. június 10.

5800 Ft a jelenlegi ára a Benu gyógyszertárban.

Nekem tetszik, hogy folyós az állaga, így szerintem könnyebben és alaposabban el lehet oszlatni a terméket.
Sajnos zsíros érzetet és hatást hagy maga után, pedig már nem zsíros a bőröm, régen megfulladtam volna tőle.
Ennek ellenére könnyű viselet, es nagyon szépen védi a bőrt. Én arc nyak dekoltàzsra használom, világos bőröm van, de nem a legfeherebb, talán 2 és típusba tartozom.
Strandra szabadtéri sportokhoz ezt használom, hétköznapokban smink alá nem ( bár egyszer próbáltam és nem volt rossz).
Az uriage sima 50+ bariesun volt előtte normál bőrre való az jobban beszívódott, nem is volt fluid, de inkább legközelebb azt próbálom majd ki, mert, ha a sima változat ennyire jó volt, akkor esetleg az még jobb lehet. Egy csillagot vonok csak le erről a termékről, mert a fényvédő hatása vitathatatlan. Strandra, víz partra szerintem jó választás.
Zsíros bőrre nem ajánlom.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2019. június 10.

Az árakat itt és más termékeknél is aktualizálni kellene.
Én ezt a terméket 2 napja 7300 Ft ért vettem egy budai Benu gyógyszertárban.
Szerintem jó termék, hozza amit ígér. Nagyon jó a vízállósága. Sajnos a homok ragad rá. A fényvédelem szempontjából viszont tökéletes, ha a megfelelő mennyiséget kellő gyakorisággal használjuk.
A hófehér kisfiam nyár végére is csak egy enyhe színt kapott, napi strandolások, szabadtéri programok mellett. Mi nagyon sokat jövünk, megyünk.

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2019. június 2.

Drogériás viszonylatban a legjobb szerintem. Ár érték arányban nagyon jó.
Vékony rétegben is fed, üde ki pihent tekintet nem hulla ahogyan a catrice camuflige, ez valahogy olyan élő igazi ki pihent szemkörnyéket eredményez.

Bioderma Atoderm Préventive

Bioderma Atoderm Préventive
2019. február 3.

Kisfiamnak vettem télre 2 éves volt kb amikor piacra dobták. Húzósabb napokon én még az arcomra is ezt használtam és döbbentem konstaláltam milyen szuper szép lett tőle a bőröm. Azóta eltelt 3 év és ősztől tavaszig mindig van itthon imádjuk.

Bioderma Atoderm Testápoló Tej

Bioderma Atoderm Testápoló Tej
2019. február 3.

Legjobb! Hidratál, ápol, azonnal beszívódik nincs szilikonos réteg csak pihe puha bőr. Finom szolid tisztaság illat. Egyszerű, de nagyszerű.

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2019. február 3.

Csak nekem van olyan érzésem mikor neutrogena terméket használok mintha műanyaggal kenegetném magam....?
Látom a paraben ott figyel az incijében.
Én azt szeretem, ha mélyen hidratáló egy testápoló és tejes állagú, na ez nem az sajnos.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2019. január 27.

2005-ben kaptam az Edp változatát. Akkor 21 évesen imádtam az igazi nő illata, bár napi használatra picit sok volt, ezért más könyeddebb illatokkal felváltva használtam. Utána sokáig nem használtam, de az emléke az illatnak megmaradt, magabiztos felnőtt igényes nő illatát testesítette meg.
Idén új év új illat gondoltam. Bevetettem magam a Marionnaud-ba és végigfújkáltam az összes Chance illatot, és egy pár új illatot, és mivel első fújásra egyik sem győzött meg üres kézzel hazamentem. Majd este a táskám a dobált kis illatos papírok elkezdtek élni, és külön- külön elkezdték kibontakoztatni csodás arcukat. Hm mit mondjak ami még másnap este is ragyogott az az összes Chance volt. Erősen, üdén. Az Edt változata volt a legelragadóbb számomra, bár vacilláltam közte és az edp között, de ennek frissessége, és talán korszerűsége jobban testhezált. Tehát visszamentem az M-be kifújtam az edp-t és az edt és nem lettem okosabb mindkettőt vittem volna :D Végül az edt jött velem haza és két hét használat után nagyon örülök, hogy ezt választottam. Gyönyörű időtálló illat, pici frissességgel amitől nem olyan ódon.

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal
2019. január 27.

Szépen beilleszthető a reggeli és esti rutinba is. Arctisztítás után nálam rögtön az első lépés.
Nem tölt fel annyira, mint a kollagénes változata, de ennek is érezhető a hatása, bár nem azonnal.
Ősztől-tavaszig ezt, utána a kollagénes változatát szoktam használni.

Ava Kollagén Bőrfeszesítő Ampulla

Ava Kollagén Bőrfeszesítő Ampulla
2019. január 27.

Krémmániás vélemények alapján tettem próbát. Nagyon szuper, látványos a használata, pihe puha feltöltött bőr. Ennyiért ajándék.

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Testápoló És Kézkrém

Dove Derma Spa Cashmere Comfort Testápoló És Kézkrém
2016. november 4.

Az összes változat közül ezt szeretem a legjobban. Intenzív édes illata van. Jól hidratál( szerintem ez a spa sorozat egyike sem kellően hidratál így ez is vagy csak úgy érződik nem tudom) nagyon hamar beissza a bőr, nem hagy ragacsos érzetet. Összességében drogériás viszonylatban egy jó választás.