cukorpaszta

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2018. november 17.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Kaptam egy flakont, nagyon tetszett h kellemesen puhit, szépen csillogòvá varázsolta a hajam (nedves hajra fújtam mindig, szárítás előtt). Aztán egy pár hónap múlva annyira megszokta a hajam, hogy azt vettem észre h hamarabb zsírosodik. Most csak alkalmanként használom, akkor viszont elegendő. Nem hiszem h egy must have, főleg akkor ha balzsamnak kell, ezért nálam csak egy 3as.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. november 17.

Kézkrémnek vettem, és aztán hamar előléptettem mindenes krémmé. Hideg időben, busy napokon, utazáskor, ekcémás periódus alatt nagyon nagyon sokat segít. Zsíros krém szerintem, de engem nem zavar, úgy vagyok vele h annál jobban táplál. Már újravettem, szerintem még fogok is, ezért a pénzért 100 ml szerintem rendben van, főleg pld plázás kupon napok alatt.

Magister Products Citrusliget Hidratáló Kézkrém

Magister Products Citrusliget Hidratáló Kézkrém
2018. november 17.

Elsősorban azért vettem meg mert a leírásban szerepelt h kubeba olajat használtak hozzá, és én nagyon szeretem annak az illatát. Az illatában nem is csalódtam, nagyon szerettem. De a krém állaga nekem nem vált be. Igaz h könnyen szivòdott fel, de maradt egy ilyen fura réteg utána. Nekem is sokáig elég volt, de aztán mondjuk egy ilyen 2 hónap után olyan volt mintha a krém elemei elváltak volna egymástól és emiatt meghigult, azután pedig a felkenes csak egy kín volt. Az illata miatt megtartottam, de egy ponton kidobtam, olyan rossz állaga lett.
Nem egy rossz krém míg jó az állaga, de ennél olcsóbb , és szintén tiszta összetevőjű krémek is tudnak ennyit, ha nem többet.

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2018. november 17.

Én igaziból apukámnak vettem, mert panaszkodott, hogy korpásodik a feje és a szemöldöke is (valójában ez egy gyulladt állapot volt ahol potyogtak az elhalt plakkok, és mindene piros volt). Kb a második mosás után 90%ban már minden visszahúzódott, de a biztonság kedvéért elhasznált egy flakonnal, így is tartott neki fél évet. Azóta megvettük már a második üveget is, és apukám aki tipikusan az a férfi akinek egy darab kozmetikum mindenre jò egy életen át, már ehhez ragaszkodik a legjobban :)

Bioderma Sensibio Soothing Mask

Bioderma Sensibio Soothing Mask
2018. november 17.

Nagyon vártam h megjöjjön, mert sok jót olvastam ròla. Eddig a márka Hydrabio vonalát használtam, gondoltam ez meg csak jobb lehet. Első alkalommal valamiért nem szívta be, zsíros maradt az arcom, reggelre fénylett. Abba is hagytam pár napra majd jött a nagyon hideg idő és éreztem h jobban húzódik a bőrömön, így megint ezt a maszkot kentem fel estére. Sokkal jobban beitta, nagyon kellemes lett a bőröm utána. Nagyon hidegben azóta is használom, és mostmár tudom h csak akkor maradéktalan a hatás ha tényleg hideg van kint és jobban igénybe van véve az arcom.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2018. november 17.

Nem egy rossz lakk, de nekem hamar elkezdett kopni, kb. Másfél nap után, pedig csak “normális” mennyiségben végeztem ezalatt az idő alatt házimunkát. A márka szinei mindig nagyon szépek és élénkek, de a tartóssága nekem nem jött be.

Garnier Fructis Oil Repair Intense Hajerősítő Balzsam

Garnier Fructis Oil Repair Intense Hajerősítő Balzsam
2018. november 16.

Én nem használtam balzsamot, és mikor szembesültem vele hogy kéne, ez volt az első amit megláttam a polcon. Akciós volt, az illata nagyon finom, kipróbáltam. Életem első balzsamja, eddig hozza amit ígért. Az összetevőivel nem vagyok teljesen boldog, de lehet ezektől ilyen jó. Mivel ez az első balzsamom, mást is ki fogok próbálni, de nálam magasra tette a mércét.

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé
2018. november 15.

Amilyen nagy csinnadrattával harangozták be ezt, olyan nagy elvárásaim voltak, és olyan nagyot koppantam.
Rossz az illata, nem szivodik be teljesen és a zöldes színe nyomot hagy, finom rétegben ott marad. Viszont amiért végképp 1est érdemel nálam, az az h használat után kb. 2-3 órával a homlokom nagyon fénylett, míg a korábbi krémemnél nem volt ilyen. Sajnálom, de ezt nem veszem újra többet.

Magister Products Fogfehérítő Paszta

Magister Products Fogfehérítő Paszta
2018. november 15.

Nekem nagy csalódás volt. Nem habzik, és furán égette az ínyem. Esti fogmosás után éjjel ébredtem többször arra h ég a szám.
Amilyen csodának harangozták be, olyannyira középszerű. Nem több egy átlagos fogkrémnél, sőt egyik másik bio fogkrém olcsóbb és hatékonyabb is.

Bioderma Atoderm PP Gel Moussant Habzó Gél

Bioderma Atoderm PP Gel Moussant Habzó Gél
2018. november 15.

Ekcémás bőr esetében szinte “kötelező” :)
Alig habzik, de nincs olyan érzésem h nem tisztít, és az illata diszkrét, pont elég.
Nekem bevált, erre nem sajnálom a pénzt, mert nem kell szteroidos kenőcsöket használnom.
Sokszor újra vettem már, webshopban jò akciókat lehet kifogni :)