Cumpilla

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Amway Peter Island Naptej SPF30

Amway Peter Island Naptej SPF30
2011. július 7.

Nagyon jól véd a leégés ellen. Állandóan vizező gyermekeim sem égtek le. Szép barna színük lett. Könnyen kenhető, nem hagy zsíros érzést.

La Roche-Posay Redermic XL Ráncfeltöltő Nappali Krém

La Roche-Posay Redermic XL Ráncfeltöltő Nappali Krém
2011. július 7.

Kellemes illatú, könnyen beszívódó krém. Nincs zsíros érzet, de még is tápláló. Könnyen lehet rá sminkelni.
Nem fekdüdtem ki még konkrétan napozni vele, de voltam már több órát napon és nem jött elő a májfolt szerű az arcomon.

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő
2011. március 31.

Ha körömerősítő csak ez. Több mint 10 éve bevált termék. Ettől tényleg megnő és megerősödik a köröm.

Hipp Ápoló Fürdető

Hipp Ápoló Fürdető
2011. március 31.

Gyermekemnek elég érzékeny bőre van pici baba korától fogva. Sokféle fürdetőt próbáltunk, de mind szárította. A Hippnek ez a fürdetője viszont nem szárít, nagyon fonom babás illata van. Már nem baba, de még mindig ezt használjuk

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2011. március 31.

Nagyon szeretem. Bár, nekem nap tart egész nap. Kora délutánra már javítani kell. Viszont nagyon jó az ára.

Lancôme Szemkontúr Ceruza

Lancôme Szemkontúr Ceruza
2011. március 31.

Könnyen lehet vele kontúrozni, de nem kenődik el. Egsz nap tartós. NAgyon szépek a színei.

Decléor Foaming Cleanser

Decléor Foaming Cleanser
2011. március 31.

Alaposan, de kíméletesen tisztít. Simán lehozza a szempilla spirált is a szemről. Nagyon finom illata van. Kevés is elég belőle.

Decléor Aromessence Iris

Decléor Aromessence Iris
2011. március 31.

Ez egy aromaolaj, melyet reggel este használhatsz. Nagyon finom illata van, hamar beszívódik. Hiába olaj, semmiféle zsíros érzés nincs tőle. Simán lehet rá sminkelni, nem fénylik az arc. Tudom, sokan tartanaok az olajaktól, pedig az aromaolaj egy nagy ajándék a bőrnek.
Tényleg simább lesz ettől az ember arca. Sőt, erre már nem is fontos drága krémet kenni...

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém
2011. március 31.

Itta a vízhiányos bőröm. Egész napra hidratált és finum puha volt tőle. Nagyon finom illata van.
Összetevők: Menta és Orange Blossom-aromás víz , Codium-tengeri alga - és mogyoró olaj.

Decléor Neroli Night Balm

Decléor Neroli Night Balm
2011. március 31.

Nagy Decleor fun vagyok/voltam. Ez volt az első termék amit kipróbáltam és amivel belopta magát a szívembe. Abban az időben az én vízhiányos bőröm tele lett aknéval, ki tudja mitől. Elkezdtem ezt illetve utána többféle Decleor krémet, pakolást használi és mintha elvágták volna.
Imádom a benne lévő illóolajak illatát.
Azért csak voltam Decleor kedvelő, mert nagyon drága lett. Régen ez egy nagyon jó krém volt elérhető áron. Hát, sajnos nagyon elszaladtak az árakkal...