Cuni95

Regisztráció dátuma: 2015. július 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 26.
Bőrprobléma: -

Tesco Pro Formula Intensive Tisztító Krém Arcra

Tesco Pro Formula Intensive Tisztító Krém Arcra
2019. augusztus 1.

Édesanyámnál bukkantam rá, elfelejtettem elvinni magammal az arctisztítómat. Hát én ilyet mèg nem láttam!! 3 vattával a komplett sminkem leszedte maradéktalanul (alapozó, kontúrstift, szemöldök pomade, highlighter) irritáció nélkül. Nem telítette el az arcbőröm, mert utána az éjszakai krémem is simán beszívta. Amikor anyu közölte, hogy Tesco-s és elmondta mennyiért vette, majdnem fenékre ültem! 😂 Veri az összes eddigi arctisztítómat!! Patent, 5 csillag!

Oriflame Pure Skin Arctisztító

Oriflame Pure Skin Arctisztító
2019. május 28.

Pici bőr alatt mélyen ülő fehér mitesszereim voltak a homlokomon és az államon. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom. Minden este használom, már a sokadik tubussal fogy el. Nagyon jó sűrű gél állaga miatt kevés is elég belőle és nagyszerűen habzik. Minden sminket maradéktalanul letisztít. Nagyon szeretem az illatát is és kissé hűvös érzetet hagynaz arcon. Szerintem szuper termék.

Zara Black Peony

Zara Black Peony
2019. január 22.

Nekem csak egy golyós van belőle de nagyon szeretem használni. Nyakra használom, fültőre és csuklóra, könyékhajlatba. Annyira isteni! :) finom púderesen édes és nem az a gusztustalan ragacsos vattacukros. Szeretni való illat, szeretem.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2019. január 22.

Én egyszerre vágytam rá és féltem tőle. Nagyon sok véleményt írtak erről az illatról. Szeretem Vivienne-t, a ruhakölteményeit, az ékszereit... a munkásságát. A Boudoir... vajon milyen lehet AZ illat? Előtte számtalan harsány/határozott/összetéveszthetetlen illatot használtam, köztük Calvin Klein Deep Euphoria-ját, Mark Jacobs Decadence-ét és a Lancôme La Vie Est Belle-jét amiből utóbbit jó pár évig “hordtam” mint egyfajta védjegyet. Aztán mindből kiszerettem az évek alatt... És akkor jött ez a művészi üvegbe zárt, elegáns rózsaszín, gyűlöletes csend... Egyszerre elillant minden harsogás ami eddig körül ölelt illat formájában. Megjegyzem úgy rendeltem meg, hogy soha nem éreztem sehol ezt az illatot, de amint megérkezett, és fújtam egy keveset a csuklómra azonnal tudtam, hogy Tőle nem fogok szabadulni... és nem is akarok. Ez egy olyan szerelem, egy olyan vágyakozás amit más illat nem váltott ki belőlem. Amikor leveszem a dekoratív kupakot és egy fújással megkoronázom a szettem tudom, hogy ma (ha nem is minden szem) de minden orr rajtam lesz... szeretlek te... ILLATok királynője.

Oriflame Optimals Hydra Hidratáló Szérum

Oriflame Optimals Hydra Hidratáló Szérum
2019. január 22.

Teljes áron nekem kicsit borsos. Megtisztított, szárazságtól húzódó (csikorgósan tiszta) bőrre vittem fel. Engem picit zavar, hogy miután beitta a bőröm hagy maga után némi ragacsos érzetet amit nyáron tuti nem fogok majd szeretni... még tesztelem, és update-elek.

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó
2019. január 22.

Első próbálásra tökéletes! Próbaképp tettem a kosaramba, hogy vajon übereli-e a drágább alapozókat amiket használtam. Én argán olajjal kenem az arcom krémek helyett, és arra tökéletesen fel lehet vinni! 8 órát lazán kibírt anélkül, hogy megkopott volna. Kényelmes viselni, könnyü felvinni, és nagyon szépen fed! Árban is teljesen elfogadható. Nekem a téli időszakokban nagyon világos a bőröm és ahoz teljesen passzol. Kevert bőröm van, a homlokom minden alapozónál egy idő után átfényesedett, ennél viszont nem! Szerintem nagyon jó választás.

Vespa EDT

Vespa EDT
2016. november 28.

1ml-es teszter. 1 nap. Nem tetszik.
Elsőre tömény édes, különleges illat. Egy idő után elhagyó, undorító olcsó parfüm illat kavarodik az orromban, amitől muszáj szabadulnom...

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. november 27.

Előtte a rózsaszín tesóját használtam, ami nekem semmilyen szempontból nem jött be. Az illata kellemetlen, és sokszor dörzsölnöm kellett vele a szemem, mire mindent lehozott. Ez a kétfázisú egy csoda. A szemsminket (szempillaspirál, szemhéjpúder, tus) minden probléma nélkül maradéktalanul eltünteti, kőkemény 1 db vattakorong segítségével! :) Az illata isteni, imádom! Gazdaságos, nagyon sokáig elég, én egy flakonnal 2 hónapig bőven elvagyok. Most vettem másodszorra. A bőröm nem száraz utána, és nem is zsírosodik hamarabb. Szerintem lazán megérdemli az 5 csillagot. Nálam mindenképp újravásárlós darab.

Alpa Lesana Francovka

Alpa Lesana Francovka
2016. október 31.

Édesapám kapta egy ismerősétől, mivel ha pengével borotválkozott folyamatosan kipattogott az arca. Sok gyulladt patti lett a pofiján. Mióta használja olyan az arcbőre mint a babapopsi! 😀 Én most vágattam frufru-t, kezd tele lenni a homlokom pattanásokkal..... Kipróbáltam. Hát komolyan mondom, illatra dianás cukor, hatásra meg atyaisten! Lemarta az arcom! 😂 Nem kellemes, de folytatom a használatot, ha eredményes akkor kit érdekel az a 10 perc, amig ég az arcom? 🙂

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)
2016. szeptember 19.

Régóta meg akartam venni, most meg is vettem. Hiba volt... Nos, aki eddigi élete során használt már valamire (szempilla haj, akármi) ricinusolajat, az nagyon jól tudja milyen iszonyú büdös... Na ez is az! Még meg sem néztem az összetevőit, de a szagából kitaláltam, hogy ricinusolaj van benne. Hölgyeim, ez büdös... Mindegy, gondoltam magamban, a hatására vagyok kíváncsi. Magamra kencéltem, nagyon kellemetlen érzés vele tusolni. Mint ha étolajjal kenném be magam. Leöblíteni egyszerű, mint ha fel se kentem volna a bőrömre! A szaga viszont rajta marad a bőrön. Szárítkozás után semmi extra. A száraz bőrömet utána is vastagon testápolóznom kell... Elsőre nulla!
Később update-elek.