Cunii

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2018. július 2.

Nem hittem annyira ebben a krémben, de télre kellett valami mert az arc bőrömtől a könyökömig mindent hidratál plusz a páromnak is elkelt a kezére, és nagyon kellemeset csalódtam mert hihetetlenül jó ez a krém még most tavasszal is kenem néha az arcomra is!Tényleg nagyon jól hidratál és hamar beszívódik.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2017. március 27.

Nem rossz kis szérum de nagyon hamar fogy :S viszont minimálisan is de látom a változást. :)
Most még 4 csillagot adok neki.

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2017. március 13.

Nagyon szeretem, friss illatú, púderes nm pedig nedves érzetet hagy maga után és teszi a dolgát, se izzadság se szag :D

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2017. március 13.

Elhasználtam , jó illatú kicsit de nem segített abban h elvegye a szagot. :S Nem az igazi.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2017. március 13.

Amikor még festettem a hajam míndíg ezt használtam. Nagyon szerettem, könnyű használni, és a balzsam ami hozzá jár az valami fantasztikus.
A szőke árnyalatait használtam és a sötétebb csokoládé barnákat.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2017. március 13.

Nagyon szeretem, jól eldolgozható, masszív fedésű kis cucc, jó a színe és sokáig elég.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. március 13.

Szerintem nagyon jó kis korrektor, jó világos és krémes is, ami pedig a legfontosabb h elfedi a karikáimat, viszont a Catrices korrektort nem veri el :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 13.

Még akkor vettem meg amikor volt hozzá egy folyékony camouflage korrektor is, és nagyon szeretem mindkettőt, de mintha megváltozott volna a színe az alapozónak, eddig tökéletesen passzolt most viszont picit elüt, ami nagyon zavaró :S,valószínűleg attól lehet h sok levegőt kap amikor ugye adagolom de attól függetlenül nagyon szeretem, mert nem fényesedik ki a homlokom ami eddig mindegyiknél előfordult, illetve szépen elfedi a hajszálereket az arcomon. Ezért csak 4 csillagot adok egyenlőre. :)

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan
2017. március 13.

Ezt a sampont az ecseteim mosására vettem meg és nagyon jól teszi a dolgát, még a beautyblenderből is gyönyörűen kiszedi az alapozót.

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2017. március 13.

Imádom, annyira jó illata van és olyan puha lesz tőle a hajam! :)
hajmosás után szoktam használni nedves hajra, de néha még elötte is bekenem vele a végeket.