Cunika

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. augusztus 15.

Hát nem gondoltam volna, hogy ez ennyire szuper krém.. régóta nézegettem de mindig valami mást vettem helyette, most viszont ez a krém jött velem haza és milyen jól tettem :D Nagyon jó az állaga kicsit zselés, könnyen beszívódik és nagyon szuperül hidratálja az bőrömet :)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2017. augusztus 13.

A nyári utazós Vichy csomagban volt ez a krémecske, és nem bántam meg h ezt választottam mert attól függetlenül, hogy normál bőrre való én nagyon szerettem, könnyen felszívódik és puha lett tőle a bőröm. :)

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Resist Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Resist Hajbalzsam
2016. július 11.

Az itteni vélemények miatt vettem meg de nem vagyok elájulva, mikor ráteszem a vizes hajamra illatra jó, de nem lesz puha tőle hanem száraz egybetapadt,
mint amikor ki volt szőkítve a hajam és hajmosás után olyan száraz kemény volt, de végül is amikor szárítom és befújom a sprayével akkor már puha lesz és tényleg jó illatú ezért adok neki 3*

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2016. május 5.

Az elején énis nagy lázzal vetettem be és azt vettem észre h nem mindeggyik alapozóval kompatibilis, most a LOreal Infallible matt alapozóját használom és csíkoz,pedig jol kinyomkodom a vizet belőle, pluszban nekem is megrepedt több helyen és nagyon nagyon nehezen tudom kitisztítani pedig már sokmindennel probálkoztam. :( Így maximum 4* adok neki mert természetes hatást lehet vele elérni.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. május 2.

Csak párszor használtam mert volt még a rózsaszín tesójából de már alig vártam h kipróbáljam és eddig nagyon tetszik a hatása és az illata is, bár tudom h nm tesz túl jót a bőrnek. Ami egy kicsit zavaró számomra, hogy nagyon hamar szétválik a két folyadék ezért folyamatosan rázogatni kell, De összességében szuper kis micellás víz. Remélem mire a végére érek akkor is ezt fogom gondolni. Addig is 5*kap :)

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2016. május 2.

Glamour kuponnal vettem meg az utolsó pillanatban és azóta nem is használok másik ajakbalzsamot, pedig minden taskamba kabatomba van 1. De ezt inkább pakolgatom annyira szeretem. Pedig már azthittem h az én ajkaimat semmi nem mentheti meg,de ezekszerint mégis. :) jó az igaz h kicsit viaszos de én elviselem mert cserébe nem sebes és repedezett folyton a szám. Rúzsok alá is jó ahogy elöttem is irták. Szerintem nem is fogok mostmár másik ajakhidratáló után kutatni. :) ;)

Nuxe Splendieuse Intenzív Pigmentfolt Elleni Szérum

Nuxe Splendieuse Intenzív Pigmentfolt Elleni Szérum
2016. április 25.

Kaptam két termék mintát a gyógyszertárban mielött megveszem a teljes kiszerelést és nagyon megvagyok vele elégedve, este mikor felkenem rögtön megnyugszik a bőröm puha és hidratált lesz, ráadásul mikor reggel felkelek nincsenek olyan óriási sötét karikáim és a foltok is halványodtak pedig nem használom régóta, próbáltam egy mintát 3 részletre osztani mert nagyon kevés kell belőle. Aminek nem örülok az a parfüm benne, :( hiába tetszik az illata tudom h ez nem tesz jót a börnek.
Ettől függetlenül lehet h beruházok egy flakonra. :) Az illat miatt kap 4*

Guess Seductive

Guess Seductive
2015. december 3.

Egy ideje már szemezek vele és ismerősöm is ezt használja igy az illata rabul ejtett, annyira nőies számomra de mégsem az az édes cukorfelhő hanem egy kicsit határozottabb illat, nekem nagyon tetszik és ez mindenkinél más de én minden ruhámon sálamon hajamon is érzem napok mulva is pedig nem fújok sokat. Akinek bejött, én múlt héten rendeltem az iparfüméria.hu ról a 75ml elég baráti áron!

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2015. szeptember 4.

Elég világos szőkésbarna szemöldököm van amit ha nem rajzolok,festek be reggelente akkor olyan mintha nem is lenne, ezért vettem ezt a kis festéket hogy ne kelljen minden reggel a szemöldökömmel bajlódni és nagyon elégedett vagyok vele! Picit sotetebb lett mint szerettem volna de meg simán bele fér és tényleg pár perc alatt kész is vagyok vele. Eddig 5*

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír

Balea Soft & Clear 2In1 Krémes Bőrradír
2015. szeptember 4.

Még csak kétszer használtam de eddig elég jól teljesít. Szép tiszta és nagyon puha lesz utána a bőröm! ;)