Cupcaketeam

Regisztráció dátuma: 2016. július 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával
2022. március 17.

Nagyon tetszett hogy bio és natur ezért vásároltam meg de sajnos nagyon nem jött be:( Másnapra nagyon bezsírosította az amúgy vékonyszálú könnyen lelapuló hajamat. Egyáltalán nem volt tartása a hajamnak. Viszketett tőle nagyon a fejbőröm. Az illata nagyon kellemes hogy valami pozitívat is mondjak.

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan
2022. február 4.

Nagyon tetszett a koncepció. A Floral verziót próbáltam. Az illata mesés, de sajnos meglepően szárított úgyhogy emiatt nem fogom újravenni :(

Schmidt's Activated Charocoal Fogkrém

Schmidt's Activated Charocoal Fogkrém
2021. október 4.

Tetszik, elégedett vagyok vele. Kicsit viaszafogottabban habzik. Az íze kellemes, nem túl mentolos. A színe ellenére nincs fekete színe a szájban ami jó mert kicsit tartottam ettől, hogy szokatlan lesz de így akkor tökéletes:)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)
2021. szeptember 21.

Izgatottan mentem be az üzletbe hogy kipróbáljam és sajnos nem jött be. :( Engem az illata egyáltalán nem emlékeztet sütőtökre számomra kellemetlen az illata úgyhogy így nem vettem meg.

Star Wars Amidala EDP

Star Wars Amidala EDP
2021. szeptember 21.

Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják mert ez annyira tökéletes parfüm volt és sokáig éreztem magamon.. azóta sem találtam mást ami ennek a nyomába érne.
Ha valakinek van eladó annak nagyon örülnék :)

Egyszerűen imádom az illatát! Úgy érzem megtaláltam a számomra tökéletes parfümöt. Nagyon tartós az illata és elég belőle egy fújás is mert elég intenzív. Nem vagyok annyira nagy Star Wars fan de nagyon jó a csomagolása.

Fa Get Spiritual Tusfürdő

Fa Get Spiritual Tusfürdő
2021. szeptember 21.

Nagyon kellemes illata van nyárra tökéletes választás. Nagyon megfogott a neve tetszik ez az üzenet :) Nem szárította a bőrömet úgy vettem észre viszont én a krémtusfürdőket jobban preferálom.

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Olajspray
2020. június 19.

A kellemetlen szaga miatt egyszerűen nem tudom használni..
Ráadásul ez a csillám mennyiség ami van benne egy fabatkát sem ér egyáltalán nem fog feltűnően csillogni a bőrön

bebe 3in1 Repair Balm

bebe 3in1 Repair Balm
2020. április 13.

Szeretem nagyon. A Bebe-től megszokott minőség. Kellemes mézes illat. Nem ragad és nem tűnik el egy perc múlva az ajkamról. Nagyon szépen puhít:)

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2019. február 10.

Elég erőteljes parfümös íze van. Tetszik a textúrája hogy egy kicsit krémesebb és nem az a lágy mindjárt elrepül típus. Teljesen jól megállja a helyét a téli időszakban is. Kedvenc lett.

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2019. február 10.

Nagyon furcsa hogy engem nem vaníliára hanem valami játék gyurma illatára emlékeztet még a gyerekkoromból xd Ezenkívül a hatásával megvagyok elégedve, pont olyan amilyet kerestem:)