curlyangel

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2017. május 29.

Legjobb testhidratálóm valaha, reggeltől estig pompásan hidratál, a lábaim egész nap puhák és selymesek maradnak.

Madre Labs Witch Hazel Toner

Madre Labs Witch Hazel Toner
2017. május 29.

A Lush Ultrablandjével használom, ezt öntöm a vattakorongra és sokkal több piszkot hoz le az arcról, mint a sima víz, tehát tényleg tisztít. Toniknak elmegy, az összetevői remekek.

Madre Labs Argan Oil Hand Cream

Madre Labs Argan Oil Hand Cream
2017. május 29.

Az illata tényleg fura, olyan mintha valamit túlfűszereztek volna. Nagyon jól hidratál így nyáron. Könyökre és kézre használom, puhít és selymes lesz tőle a bőr.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2017. május 13.

Drogériás alapozó létére nem ér ennyit. Nem alkalmazkodik a bőr textúrájához vagy színéhez. Catrice matt primerével használtam és Catrice púderrel fixáltam, de 2 órán belül így is diszkógömb voltam. Így hamarabb le is csúszott rólam. A fedése viszont nagyon jó.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2017. május 13.

Volt, hogy mindennap használtam, nem szárít annyira mint a többi radírozó. Kettő tubust használtam el belőle, de nem venném újra, vannak nála jobb, természetesebb megoldások is.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2017. május 13.

A legjobb! Hidratál és olyan érzést ad mintha angyalok masszíroznának. Le se akarom venni.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2017. május 13.

Volt, hogy mindennap, smink leszedése után használtam, nem szárított. Tényleg fényesíti a bőrt, adva neki egy kis ragyogást. A kis szemcsék gyengéden radíroznak. Nem kell sokáig fennhagyni, elég max 20 percig. Ára miatt -1 csillag

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2017. május 13.

A Magic Hair kapszulák helyett döntöttem emellett a jóval olcsóbb megoldás mellett.
Igazi eredményt az első levél, 2 hét után érzékelhető. Meg kell mondjam nagyon szkeptikus voltam, de újravevősnek bizonyult. A körmeim állapotán nem javított, de nem is volt rá szükségem, a hajam miatt vettem. Kb 5 centit nőtt a hajam, ami nálam nagy szó, mert csigamód nő. + göndör, így hónapok után látszik, hogy nőtt-e vagy sem.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. május 13.

Borzasztó! 1-2 óra után az arcom olyan lett mint egy habostorta, zsírosabban mint önmagában. Próbáltam a Catrice púderével és a saját Stay Matte púderrel is használni de a végeredmény mindig ugyanaz volt. A Catrice matt primer volt alatta. A színe nem konzisztens, néhol sötétebb mint máshol, így úgy néztem ki mint egy leopárd... + a száraz foltokat kiemeli, hámlasztja azokat

I Heart Makeup Szemhéj Primer

I Heart Makeup Szemhéj Primer
2017. május 13.

Nem tartós, beül a ráncokba, nap végére a smink teljesen eltűnik, egy festékes zsíros/olajos cuccot hagyva maga után. Próbáltam más, zsírosabb részeken, a T-zónámban használni, de csak kipattogtam tőle.