curlybarbie

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP

NAGYON FINOM,ELEGÁNS ILLATÚ!!!!
Nagyon szeretem!:) Megéri az árát!

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2015. január 24.

A LEGFINOMABB ILLAT,AMI MINDENKINEK JÓL ÁLL!!!
Nagyon kellemes,nőies,elegáns illatú és megéri az árát!:)

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2015. január 24.

Az igazság az,hogy bár nagyon szép pillákat csinál,de a szempillám folyamatosan hullik tőle.És nem csak nekem,hanem barátnőmnek is,illetve olvastam többeteknél is,hogy szintén így vagytok...

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan
2014. november 12.

Igazából fogalmam nincs,hogy nekem milyen márkájú a kecsketejes szappanom,mindenesetre szerintem mindegyik ilyen szappan borzasztóan jó!:) Olyan szaténsimává és puhává,nem utolsó sorban hidratálttá teszi a bőrt,mintha valaki wellness szalonból jöttem volna:)

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal
2014. november 12.

Esténként egy héten kb. 2-3x használom és könnyen beszívódik,nincs zsíros érzet utána és nagyon jól hidratál:)

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre
2014. november 12.

Én világ életemben ezt a sminklemosót használtam és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve!!!:) A szempillaspirált is szépen eltávolítja,nem marad utána a szempillákon még csomókban a festék(bár én fültisztító pálcikával még utána szoktam még dolgozni) Mindenkinek ajánlom,egyáltalán nem irritálja a bőrt!!!:)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2014. november 12.

Meglepő,hogy ennyien dicsérik...Nekem se nem ártott,se nem használt a bőrömnek.Viszont az az egy probléma volt vele,hogy nagyon szárítja a bőröm és húzódik,feszül a használata után.De viszonylag tiszta érzetet nyújt.

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2014. november 12.

Eddig még csak 2x próbáltam(mellesleg 2 adagnak elég de nekem két használat után még a fele sem fogyott el). 15 percre hagyom fent és mikor lemosom nagyon puha és tiszta érzetű a bőröm.A pórusaimat is elég szépen összehúzza,de nyilván akkor lesz ez nagyon látványos,ha többször használom.És a használat utáni puhaság nem az a "húzódik a bőröm",hanem puha porcelánbőr tapintás:)

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2014. november 12.

Nekem extra göndör hajam van és nagyon szép kis fürtöket csinál!!Ezért 5 pontot adnék,viszont az az igazság,hogy ez a termék csak a fürtjeimet zabolázza meg,viszont nem igazán tisztít.Ha még jól is tisztítana csillagos 5 lenne,de így csak 4:)