Currypie

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Annayake An`Na EDP

Annayake An`Na EDP
2019. december 3.

Imadom! Az egyik kedvencem, egy igazi regi klasszikus parfum konnyedebb verzioja. A regit mar nem gyartjak, az 1990-s evekben volt nagy durranas. Ez nem mas, mint a Nina Ricci Deci Dela-ja. Mai napig van belole feltve orzott uvegem. Az elso valodi parfumom volt tinedzser koromban. Emlekszem, cseppenkent adagoltam, egeszen megreszegulve az illatatol. Akkor a szamomra teljesen elerhetetlen luxust jelkepezte. Amugy egy kellemes cypre, gyumolcsos, viragos, enyhen fas illat, de erzodik rajta az igenyesseg. Annayake parfumje nagyon hasonlit, de konnyedebb. Orulok, hogy ratalaltam, mindig nagyon kellemes nosztalgia fog el, ismet tizeneves lesz tole a lelkem :) mindketto hosszan tart es szepen szarad le rajtam, dehat barmit mondhatnek, elfogult vagyok...

Update: annyira nem tudok elvonatkoztatni az eredeti kedvencemtol, hogy ezutan szinte nem is nyulok, csak idonkent megillatolom.

Physicians Formula Youthful Wear Youth-Boosting Dark Circle Concealer

Physicians Formula Youthful Wear Youth-Boosting Dark Circle Concealer
2019. június 29.

Hat ez egy nagyon jo termek lenne, ha mukodne. Azaz, ha a termek maradna a neki szant helyen. De nem marad. Csukott, betekert kupak mellett, ha csak szimplan all, akkor is folyik. Nagyon folyik, es szivarog, es szokik. Pedig nagyon jo az elgondolas, minden szempontbol. Azt hittem, milyen praktikus megoldas. Mindenhova magammal vihetem, es azt a veget hasznalom, ami eppen kell. Ez az elmelet, sajnos az is marad. Pedig maga a korrektor jo, nem zsiros, szepen be tud szivodni, elfed, halvanyit, korrigal, nekem csinalja a dolgat. De szigoruan otthon, torlokendok tarsasagaban, mert mindenhova jut belőle... ket csillag csak a beltartalomert.

Too Faced Peach Kiss Lipstick

Too Faced Peach Kiss Lipstick
2019. május 31.

Nagyon jol hidratal, de kozben nem hagy maga utan zsiros erzetet, erosen pigmentalt es szep matt finishe van. Nekem tenyleg sokaig fenn marad, egyenletesen kopik, nem ul bele a rancokba. Nalam nagy kedvenc, a nem tolakodo barack illat pedig egyenesen csodas!

Tigi Bed Head Big Fat Fun Szemceruza

Tigi Bed Head Big Fat Fun Szemceruza
2016. május 7.

Nagyon krémes, könnyen felvihető, satírozható. Szép élénk színek. Nem kenődik, sokáig fennmarad.

Sephora Color Lip Last

Sephora Color Lip Last
2016. május 7.

Hosszan tartó, erősen pigmentált, matt árnyalatok. Néha kell alá egy kis hidratálás, mert a száraz ajkak látszanak kicsit, ahogy a legtöbb matt rúzsnál. Engem nem nagyon szárít. Krémes, könnyű felvinni, de nem érdemes kimenni a vonalból, mert onnan is nehezen jön le. Ha elég gyorsak vagyunk, vizes vattával lehet korrigálni. De tényleg sokáig bírja evés-ivás után is, csak belul kezd megkopni kissé. Egyik kedvenc, 3 árnyalatom is van. Egy sajnos nem áll jól, azt fel is tettem ide.

Sephora Cream Lipstick

Sephora Cream Lipstick
2016. május 7.

Tartós, nagyon szép, élénk színei vannak, Jól pigmentált, könnyen kenhető, nem ragad. Egy baja van, itthon nem kapható,,,

Une All In One Szempillaspirál

Une All In One Szempillaspirál
2016. május 6.

A legjobb natúr szempillaspirál, amit használtam. Tartós, nem pereg, könnyű lemosni, szépen mutat. Dúsít és könnyű felvinni. A keféje is kényelmes, nem túl tömör, és nem túl nagy. Csak ajánlani tudom, kár hogy itthon kivonták a forgalomból...

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)

Alverde False Lashes Szempillaspirál (régi)
2016. május 6.

Eleinte nagyon jó volt, majd néhány hét elteltével, elkezdett egyre jobban kopni, leperegni. Mindig ellenőriznem kellett magam a tükörben, hogy van-e pandamaci szemem... Végül allergiás reakcióim (viszketés, piros-duzzadt szemhéj) lettek tőle, már egy nap használat után is. Sajnálom, mert ígéretesnek tűnt. A keféjét kifejezetten eltalálták, csak a festék anyagot nem.

Benecos Natural Mascara Maximum Volume Szempillaspirál

Benecos Natural Mascara Maximum Volume Szempillaspirál
2016. május 6.

Megvettem, mert natúr kozmetikum. De összetapasztotta a pillákat, nehéz volt felvinni a sok festék miatt, és lassan szárad. Ráadásul az infraszaunában szó szerint 10 perc után leolvadt rólam. Sajnos napközben is pergett kicsit. Nekem összességében nagyon nem jött be. Eddig a natúr szempillaspirálok közül az Une a legjobb, amivel találkoztam.