Cyntia

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Filorga Hydra-Filler Pro-Youth Moisturizer Care

Filorga Hydra-Filler Pro-Youth Moisturizer Care
2020. január 6.

Ez az eddigi legkellemesebb hidratálóm .Csak mintám van , de biztosan megveszem a teljes kiszerelést.Tetszik ahogy utána eltunnek a száraz részek az arcomról.

CHI Silk Infusion Selymes Regeneráló Hajkomplex és Hővédő

CHI Silk Infusion Selymes Regeneráló Hajkomplex és Hővédő
2020. január 6.

Nagyon jó. épp ma néztemhogy mien jo fényes mindig a hajam , nem is értem mitol mert sokmindent nem használok, és utána jutott eszembe hogy már kb 3 eve ezt hasznalom mosás útán :D

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. január 5.

Rengeteget javított a boromon es Mar Új pattanasaim sincsenek. A porusok is kissebek, rá kell azert hidratalni mert picit szarit de jar až 5 csillag. Ennyi penzert egy csoda.Tobbet ertem vele mint a laroche duo kremjevel, pedig z is nagyon jo.

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation
2019. december 31.

Nagy a hype, Meg jo higy nem vettem Meg csak mintat kaptam. Pedig nagyon reméltem hogy o lesz a tokeletes 😐 nekem nem finomit a porusokon

Lancôme Visionnaire

Lancôme Visionnaire
2019. december 4.

Nem jó és még budos is, ki is pattogtam toleEgy helia aquaboom sokkal tobbet ér.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2018. december 4.

A pirosságon nálam enyhített,jól is hidratál de egy hét után mégtobb mitesszerem lett tóle úgyhogy nem venném újra. :/

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. március 29.

Nem éri megvenni annyi pénzért. Igaz természetes, nem maszkszeru, de nem sokat fed.Szerintem a catrice jobb es olcsóbb is

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2018. március 29.

Én nyáron szeretem, amikor egyenletesebb az arc színem, és nincs szukségem erosebb fedésre. És valobban kipihentebnek tunik az arcom tole, eddig még senki sem figyelmeztetett h csillogna a fejem :D

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. március 29.

Gyorsan felszívodik, hidratál , puha tole a bőröm és olyan szebnek túnik az arcom,konnyú rá sminkelni,viszont télre nekem kevés. De ha elfogy, biztosan újra veszem.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. március 28.

Én annyira nem szeretem. A szem alatt nagyon kihangsúlyozza az apró ráncokat , es a száraz borteruleteket is :/