CzMónika

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Bioderma Hydrabio Gel-Créme

Bioderma Hydrabio Gel-Créme
2019. szeptember 13.

Megfelelően hidratál engem (mondjuk eddig csak nyáron használtam), viszont ezt a csomagolást aki kitalálta.... Utálom, alig tudok egy-egy nyomásnyi krémet kisajtolni belőle, botrány.

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. március 29.
(!)

Reggelente használom immár három hónapja. Elsőként a kiszerelése fogott meg, az ilyen típust kedvelem a legjobban. A fluid engem megfeleően hidratált az ajkam körüli száraz foltokat sikeresen felszámolta és mintha feltöltötte volna az arcom. A sminkkel nem “ veszett” össze, de hozzáteszem én mellette azért primert használok. Összességében nekem 5 csillag, hozza az elvártat.

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2019. március 25.

Kellemes illatú, nem irritál, nem hagy foltot azonban hatása rövid ideig tart. Nem vagyok izzadós típus egyáltalán de még téli napokon sem véd egész nap. Sajnos az alu mentes termékek jellemzője ez általában.

MAC X The Blonds Magic Dust Powder

MAC X The Blonds Magic Dust Powder
2019. január 28.

Meg ne tévesszen senkit. Ez nem púder (én naív azt hittem) hanem highlighter. Annak viszont remek, szép fényes de nem durván és nem csillámos szerencsére. Kb egy örökkévalóságig elég a csomagolása pedig ejha!

MAC Shiny Pretty Things Ajakrúzs

MAC Shiny Pretty Things Ajakrúzs
2019. január 28.

Nekem a Wink of pink árnyalat van meg és hát öööö.... Nem lett a kedvencem, pedig Mac rajongó vagyok. Szépen csillog, de alig pigmentált az én számon max akkor mutat, ha alá teszek valamilyen szájceruzát. Tartóssága nagyon gyenge más Mac rúzsokhoz képest. Még jó, hogy leárazáskor vettem.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. június 26.

Sokat javít a bőröm állagán, picit bizserget, de nem említésre méltó. Nekem erősen ront az élményen, hogy egész nap érzem a borzalmas szagot az arcomon, hiába mosom le reggel az arcom és kenek fel még pár dolgot. Más C vitaminos terméket még nem próbáltam így nem tudom ez a szag mindre igaz-e.

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP
2018. június 12.

Nagyon finom, kellemes nőies könnyed illat, sajnos nekem egyáltalán nem tartós pedig a testápolóját használom alá minden alkalommal. Elfújogatom, mint egy testpermetet ha már megvettem, de többet tuti nem landol nálam mert ahhoz elég drága, hogy testpermet legyen.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2018. március 10.

Régesrég vágytam rá és most megkaptam Anyukámtól.Nagyon pigmentált és tartós is, viszont nekem porol. Többféle ecsettel próbáltam zoeva, RT stb. de mindnél ez a helyzet. Ettől függetlenül használom mert nagyon szépek a színek, csak mindig utána alapozok és nem előtte.

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2018. január 16.

Zéró pigmentáltság, az olcsó húsnak híg a leve tipikus esete. Nekem a Frame of roses árnyalat van meg, ami kívülről gyönyörű, de felkenve nulla. Rossz viselni is. Most féláron van a Müllerben, de még ez a 650 Ft is pénzkidobás volt.

The Body Shop Gránátalmás Nappali Arckrém

The Body Shop Gránátalmás Nappali Arckrém
2017. november 21.

Feszesítő hatásáról nem tudok beszámolni, mert csak pár napja használom de azt már tudom, hogy pereg és borzasztó rá sminkelni. Nagy csalódás. Pozitív az illata jó, bár ez vajmi kevés egy krémnél.