d.hanna

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ed Hardy Love&Luck

Ed Hardy Love&Luck
2013. október 29.

Amanda: én úgy tudom, bár nem 100%, hogy ez az illat előbb volt a piacon, mint a Light Blue. Legalábbis én már évekkel ezelőtt használtam, nagyon szerettem, nem az a hűde nagy wow, de hétköznapokra nagyon kellemes :)

Puma Jamaica Woman EDT

Puma Jamaica Woman EDT
2013. október 29.

Ez volt életem első saját "nagylányos" parfümje, tehát amit tényleg én kaptam ajándékba - és nem csak vmi kis spray volt. Imádtam, nagyon kellemes citrusos, sportos illata van!

Skin Tech Purigel

Skin Tech Purigel
2013. október 24.

Ezt is használtam már korábban, elégedett voltam vele, de mostmár inkább a Purifying Cream-et használom, mert nekem nagyon zsíros a bőröm.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2013. október 24.

Szép színekben kapható, 2-3 napig fenn is marad, de vannak ennél tartósabb lakkok is. Mondjuk ezért az árért kb. nyújtja, amit elvárhatunk.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2013. október 21.

Olcsónak olcsó, ha az ember nem akar túl sokat költeni egy lakkra, de nem túl tartós, 1-2 napot bír ki, szóval olyan, mint az ára :/

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2013. október 21.

Én is ezt használom már nagyon régóta, és nálam teljesen bevált. Nyugodtan elmehetek benne edzeni, hiába izzadok, nem folyik le rólam.

NeoStrata Exfoliating Wash

NeoStrata Exfoliating Wash
2013. október 17.

Most a NeoStrata Facial Cleanser-t használom, de előtte ezzel tisztítottam az arcom. Ez hab állagú, míg a másik inkább folyékony szappanszerű, ezért ez utóbbi nekem jobban tetszik. De a hatékonyságával mindkettőnek meg voltam elégedve.

Puma Jam Woman Tusfürdő

Puma Jam Woman Tusfürdő
2013. október 11.

Ajándékba kaptam a parfüm mellé, hamar elfogyott, jóóó :)

Puma Jam Woman

Puma Jam Woman
2013. október 11.

Most fogyott el nemrég, de nagyon szerettem. Kellemes, nem túl kihívó illat, szeretem!

Skin Tech Purifying Cream Nappali-Éjszakai Krém

Skin Tech Purifying Cream Nappali-Éjszakai Krém
2013. szeptember 27.

Bár nekem nem zsíros s bőröm, viszont pattanásos, és amikor régen kinyomkodtam őket, utána napokig piros, gyulladt volt a helyük. Viszont amióta ezt a krémet használom, gyorsabban begyógyulnak a patijaim helyei :D