d0rk4

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sun Ozon Önbarnító Tej Világos Bőrre

Sun Ozon Önbarnító Tej Világos Bőrre
2017. június 22.

a szine egy-ket napig tenyleg szep, viszont utana nagyon ronda foltokban kopik le. nekem nem csak az agynemüt, de alatta a matracot is összefogta. estenkent neha triptofant szedek alvashoz, ami fokozott izzadast okozhat, igy a negativ tapasztalat 50-50ben az en hibam is.

Dr. Chen Szűztea Forte Kapszula

Dr. Chen Szűztea Forte Kapszula
2016. november 10.

Te jó ég, ez felér valami középkori kínzóeszközzel. Ha valaki úgy dönt, hogy elkezdi szedni, legyen rá felkészülve, hogy napokig nem tudja majd elhagyni a házát... Három csillag, mert az biztos, hogy jól kipucolja az embert, de az nem, hogy megéri ennyit szenvedni.

Syoss Ultra Lightener 13-0

Syoss Ultra Lightener 13-0
2016. november 10.

Szinte fekete hajam végét szerettem volna kiszőkíteni. Többször voltam fodrásznál, de meguntam, hogy csak költöm a pénzt, és még mindig csúnya sárgás-vöröses árnyalatban "pompázom", úgyhogy inkább a saját kezembe vettem az irányítást, és kipróbáltam ezt a terméket. Jól tettem. Végre szőke vagyok! :)

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2016. november 10.

Valószínűleg rettentő egészségtelen, de mégis 1000 csillagot ér, mert végre bármilyen ruhát felvehetek - se foltok, se kellemetlen szagok, csak a rég várt magabiztosság. :) 3-4 naponta használom, hogy ne irritálja túlzottan a bőrömet.

Balea Golyós Deo Sensitive

Balea Golyós Deo Sensitive
2016. november 10.

Olyan érzésem volt, mintha több szempontból is rosszabb lenne a helyzet vele, mint nélküle...

Balea Sweet & Smooth Deo Spray

Balea Sweet & Smooth Deo Spray
2016. november 10.

Imádom az édes illatokat, de ez egyszerűen borzalmas. Egy évig állt a polcon, hátha sikerül rávennem magam néha, hogy használjam... Most kuka.

Manna Natúr Kozmetikum Coco Teafaolajos Szappan

Manna Natúr Kozmetikum Coco Teafaolajos Szappan
2016. november 10.

Régen rengeteg problémám volt a bőrömmel, viszont amióta ezt a szappant használom, teljesen kisimult az arcom, sehol egy pattanás. Kb. egy éve minden más sminklemosót, krémet, arcpakolást mellőzök, és végre leszokhattam az állandó alapozásról. Imádom!