daisydream

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2020. október 14.

Már többször újravettem ezt a krémet, mert ez az egyetlen ami mattítja, hidratálja és egyenletessé teszi az arcbőrőmet. Szóval igazából hozza amit ígért, viszonylag hamar be is szívódik. Alapozó alá viszont nem ajánlom annyira, mert hajlamos időnként kukacosodni, épp ezért én mindig este, arctisztítás után kenem fel.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2019. december 6.

Ez borzalmas, tiszta pattanás lettem tőle másnapra, az egész arcomon. Hatalmas és drága csalódád.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2019. július 23.

Imádom ezt a sampont! Környezetbarát, jó illatú, krémes-habos és puhítja a hajam. Amióta használom elég csak 4-5naponta hajat mosnom. Vettem hozzá egy kis fémtokot így a tárolása is nagyon egyszerű. Teljesen megéri az árát,főleg hogy rengeteg ideig elég.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. április 13.

Két hétnél tovább sajnos nem lehet használni ezt a dezodort. Az elején örültem, mert tényleg hatásosnak bizonyult. Azután egyre jobban kipirosodott és kiszáradt a bőröm tőle,gondolom a rengeteg szódabikarbónától. Mindemellett szúrós,kémia laborra emlékeztető vegyszerszagom is kezdett lenni, a bőröm pedig sötétbarnára szineződött. Aztán hámlani kezdtem. Mindez kevesebb,mint egy hónap leforgása alatt történt,úgy hogy tényleg csak egy nagyon minimális mennyiséget használtam minden alkalommal. Ilyen szintű irritációt még egyik dezodor sem okozott,egyáltalán nem ajánlom.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2019. március 16.

Az éjszakai párját már korábban használtam és azzal meg is voltam elégedve. Igazából azt szerettem volna újravenni, mert imádtam az állagát. Direkt le is csekkoltam a boltban, hogy a dobozán a 'nuit' (éjszakai) felirat van e, az volt. Itthon, mikor kibontottam vettem észre, hogy az üvegcsébe a nappali verzió került.Nem vittem vissza, gondoltam letesztelem akkor ezt. Jóval testesebb és krémesebb az éjszakai verzióhoz képest. Ragacsos, nem szívódik be rendesen és kicsit be is fulladt alatta a bőröm. Két nap után már meg is jelentek a pattanások az egész arcomon, amikkel egy ideje pedig már nem volt gond. Az arcbőröm nem hogy nem regenerálódott, hanem rosszabb lett és nyúzottabnak tűnik. A szemkörnyékápolója amit ingyen adtak hozzá pedig remekül megfér a karikáim mellett, és azt a minimális száraz részt sem sikerült hidratálnia a szemem alatt, aminek kb. egy hónapja vagyok 'boldog' tulajdonosa.

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben
2019. március 5.

Eddigi legjobb tusfürdőm,az egyetlen ami hosszútávon sem szárítja ki a bőröm. Az illata isteni,friss,természetes. Remélem nem fogják kivonni a forgalomból mint a testápolóját.

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Spray #Beachwaves

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Spray #Beachwaves
2019. február 19.

Tettem egy próbát ezzel a hulladékkal, amikor még használtam állatkísérletes kozmetikumokat is. Hullámos nem lett tőle a hajam, de kócos,összetapadt és száraz az igen. Sosem hámlott azelőtt a fejbőröm, de ettől elkezdett. Hónapokba telt mire helyrejött a hajam.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Szűz Olívaolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Szűz Olívaolajjal
2019. február 9.

Egy kissé értetlenül állok a sok pozitív vélemény előtt, úgy látszik csak az én bőrömmel nem kompatibilis ez a dezodor. Igazából több kárt csinált, mint hasznot. Elkenegetem, mert ahhoz túl drága volt,hogy csak úgy bűntudat nélkül megváljak tőle, de aztán szeretném nagyon gyorsan elfelejteni. Alapból amúgy kellemes az illata (2 percig ha érződik) és nem csípte a bőrömet, ezért kap 2 csillagot. A feladatát viszont képtelen ellátni és még ront is a helyzeten.Soha többet.

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. november 25.

Nagyon szeretem a barack illatát,és elég ritkán találkozom barackos tusfürdővel,vagy testápolóval.Ha mégis,az vagy limitált nyári kiadás (Yves Rocher),vagy valami műanyag barackos (k)rémség. Nagyon megörültem mikor megláttam a polcon ezt a tusit, annak méginkább,hogy környezettudatos és vegán. Hajlamos a bőröm a kiszáradásra,de szerencsére ez nem okozott gondot. Elég nagy kiszerelésben kapható,így sokáig elég, kibírja a következő glamourjoyfridaystb akcióig. Tervezem újravenni,és kipróbálni az avokádós változatot is.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2018. november 11.

Ár-érték arányban verhetetlen, kellemes, nem tolakodó illatú testvaj. A bőröm viszketett a szárazságtól, hiába kentem mindenféle neves (és jó drága) testápolóval. Ez a vaj viszont megoldotta a problémámat, nagyon jól hidratál és táplál. Örülök hogy cruelty-free termék. A kisebb kiszerelését mindig a táskámban hordom és kézkrémként használom, nekem arra a célra is bevált. Kíváncsian várom a limitált kávés kiadást.