dalena1994

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pantene Pro-V Pantene Expert Keratin Hajpakolás

Pantene Pro-V Pantene Expert Keratin Hajpakolás
2015. július 7.

Nagyon szépen rendbe rakja a hajvégeket. És nagyon jó illatú :)

Pantene Pro-V Expert Keratin Sampon

Pantene Pro-V Expert Keratin Sampon
2015. július 7.

Nagyon jó!!! Alig zsírosodik utána a hajam 4-5 nap múlva kezd csak el de még akkor sem vészes!

Oriflame The One Körömágybőr-Ápoló Krém

Oriflame The One Körömágybőr-Ápoló Krém
2015. március 7.

nagyon jóó :) Mindig gyulladt a körömágyam a kezemen és ez nagyon sokat segít rajta, már nem csúnya piros a bőr a körmeim körül :) És az illata is remek.

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra
2014. június 12.

Én a samponnal együtt használom. Kicsit többet vártam tőle, mert nem olyan puha a hajam utána mint a kedvenc balzsamjaim után de igazából ezt csak én veszem észre szerintem :D Hát hogy világosít e azt nem tudom mert nemrég kezdtem használni. Egyébként term. szőke vagyok, majd updatelek ha van változás :D Az illata.. hát az olyan mézes... nem nagyon tetszik de lehet másnak bejön.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2014. március 12.

Először nagyon bajlódtam vele hogy hogy is lehetne szépen felvinni mert ugye egyben hidratál is (elvileg) de valójában akinek nagyon száraz, hámlásra alkalmas arcbőre van annak nem könnyű vele. .. Hát én kentem alá Nivea creme-t (nem túl sokat csak hogy épp fedjen) és láss csodát egyből el lehetett dolgozni, nem száradt át és szép puha lett az arcom Tetszik :)
Színre nagyon jó világos bőröm van de valahogy mindig mindenből túl sötét a legvilágosabb is de ebből nem :) Nem kelt maszk hatást a fedése nem egy alapozóé de ne higgyük hogy nem ér semmit mert én is azthittem aztán lemostam... és rájöttem hogy fhu de jó hogy felkentem reggel :D

Aveo Tusolóhab Eper&Tej

Aveo Tusolóhab Eper&Tej
2014. március 12.

Aaa annyira jó egy krémes sütinek érzem magam fürdés közben XD Az illata is jóó
Tetszik :)

Clean&Clear Mélytisztító Arclemosó

Clean&Clear Mélytisztító Arclemosó
2014. február 16.

Nekem bevált valóban kevesebb patim van de csak ha napi rendszerességgel használom. Én úgy szoktam hogy kicsit benedvesítem az arcom felkenem a krémet és kb 2 percig masszírozom így az arcomat. Hogy a sminkkel mit csinál azt nem tudom mert nem ezzel mosom le de nekem a száraz arcbőrömre megfelel.Nagyon jó puha utána az arcom.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Sampon

Syoss Oleo Intense Thermo Care Sampon
2014. február 14.

Rá van írva hogy nagyon száraz hajra ajánlják nem kell meglepődni ha nem oylan a hajad és hamar bezsírosodik szerintem. Amúgy jó

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém
2014. január 21.

Már 1 hete rettentően száraz a bőröm és több hidratálót is próbáltam nem segített. Mivel az essence hidratáló kézkrémjével maximálisan elégedett vagyok gondoltam ez sem lesz rossz. Nagyon szépen hidratál, bár nappalra nem raknám fel mert fénylik ( bár lehet túl sokat kentem magamra) de szerintem megéri a pénzét. Ami szerintem a legnagyobb baj vele hogy csípi az arcbőröm ezért csak 4 csillag.Igaz, 1-2 perc és elmúlik de szerintem egy arckrémnek , nem szabadna ennyire csípnie... bár elég macerás bőröm van lehet azért :S Az újravételéröl nem nyilatkozom nem használom olyan rég óta.

Pantene Repair And Protect Sampon

Pantene Repair And Protect Sampon
2014. január 16.

Nekem nagyon bevált :) Kedvenc samponom! Szépen tisztít és kevésbé töredezett a hajvégem amióta használom ( bár azt lehet a balzsamának köszönhetem) Puha lesz tőle a haj