daliah

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Teo Cabanel Et Voila EDP

Teo Cabanel Et Voila EDP
2021. október 1.

Annyi illatra rámondják, hogy szappanos. Na ez, ez tényleg az. Lereszelünk valami olcsó Dove-jellegű szappant és belefejelünk, ennyi a recept. A véleményezéskor igyekszem disztingválni, és nem az egyéni ízlés, hanem az alkotás minősége alapján pontozni, de nekem a Dove-szappannal nagyon-nagyon rossz emlékeim vannak, ezért ez is gyomorforgató számomra. Pedig van szappanos illat, amit szeretek (a Dia), tehát nem minden szappan okoz szó szerint rosszullétet nálam, csak a Dove és klónjai.

Teo Cabanel Méloé for Women EDT

Teo Cabanel Méloé for Women EDT
2021. október 1.

Ha valaki emlékszik a Chanson d’Eau-ra esetleg, annak nem lesz nagy újdonság ez az illat. Annál kicsit kifinomultabb, kicsit minőségibb. Bazsalikomos citrusos frissítő illat.

Teo Cabanel Rendez Vous EDP

Teo Cabanel Rendez Vous EDP
2021. október 1.

Mimóza, zöld mandula, kevés ibolya. Tavasz! Elegáns,visszafogott illat. Nem gourmand mandula, hanem zöld.

Teo Cabanel Jaspé EDP

Teo Cabanel Jaspé EDP
2021. október 1.

Nagyon férfias, a Chanel Egoiste Platinumra hajazó aromás fougere. Sok közös illatjegyük van, pl levendula, geránium, vetiver. Ezek egyben a legjellegzetesebb elemei ennek a parfümnek. Az elején egy nagy adag bergamottal nyit, ami nem tart sokáig.

Teo Cabanel Julia EDT

Teo Cabanel Julia EDT
2021. október 1.

Finom kis gyümölcsös, virágos, nőies semmiség. Nem tartós, szilázsa nem létezik, de maga az illat finom.

Montale Mukhallat

Montale Mukhallat
2021. szeptember 25.

általában nem szeretem a szintetikus illatokat, a gyümölcsös kategória sem áll közel hozzám, de a balzsammal olyan jó kombót alkot a műeper, hogy a kedvencek közt van.
parfümellenes ismerőstől is jött rá bók :)

update: szerintem a Ceclor kanalas orvosságra (és klónjaira) gondoltok, ami nekem nemezisem volt màr gyerekként is, inkább lenyeltem a porrá tört keserűt. szóval engem szerencsére semmiben nem emlékeztet semmi ilyesmire

nem friss, lédús epret kell itt keresni, azt ne várja senki, de mondjuk tegye fel a kezét, aki parfümben érzett már valódi eperillatot. ez mindenesetre inkább a fagyasztva szárított eper illata szerintem.
nem nagyon értem, miért húzzák le annyian, rajtam tényleg nagyon szép, vidám, keleties illat :) nem a parfümtörténelem legkifinomultabb illata, de semmi gyerekes, rágós, orvosságos nincs benne.

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque
2021. szeptember 21.

Épp terveztem, hogy újraveszem, mert amíg babát vártam, nem igényelte a bőröm, és erre látom, hogy megszűnt. Vérzik a szívem érte! A legjobb maszk!

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2021. szeptember 21.

Három habzó lemosó vált be nálam eddig, és árban ez a nyertes.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2021. szeptember 21.

Biztos van, akinek beválik, de nekem pattanásokat okozott. Más olajnál ezt nem tapasztaltam.

Teo Cabanel Très French EDP

Teo Cabanel Très French EDP
2021. szeptember 21.

Gyöngyvirágbomba. Nem érzem rajta a minőséget.