daliah

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Prairie Midnight Rain Parfüm

La Prairie Midnight Rain Parfüm
2021. augusztus 29.

Cukros kis lötyike, már bocsánat. Ha az árát nem tudnám, 10-14 év között ajánlanám max, amikor a kislányunk parfümért könyörög, de nem akarunk még neki semmi komolyat venni.

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2021. augusztus 29.

A mainstrem parfümvilág legelegánsabb illata. Nagyon harmonikus alkotás. 23-24 évesen ez volt a szignatúra illatom.

Montale Orange Flowers

Montale Orange Flowers
2021. augusztus 29.

Ha valaki az orientális-virágos kategória szerelmese (mint én), mindenképp tegyen egy próbát vele. Gyönyörű illat, tökéletes arányokkal. Nem csak a legjobb Montale, hanem a legjobb parfüm a világon. Jelenleg kb. százféle parfümöm van itthon a fújósokat is számolva, és ez évek óta a top 5-ben van, ami beszédes.
Nagy hidegben karcos lesz, nagy hőségben fullasztó, de az év nagy részében a legszebb illatok egyike!

Montale Honey Aoud

Montale Honey Aoud
2021. augusztus 29.

Nagy kedvenc! Én ezt az illatot a jómóddal, luxussal asszociálom. Próbálok rájönni, hogy miért, lehetett talán egy luxusszálloda vagy puccos bolt, ahol hasonlót éreztem, nem tudom.
Érdekes módon rajtam ez nyáron, száraz időben működik a legjobban. Talán nem a negyven fokban a strandon, de harmincban egy városi programhoz tökéletes!
Hozza amit ígér: méz, oud, fahéj, bőr.

Guerlain Champs Elysees

Guerlain Champs Elysees
2021. augusztus 26.

Nekem ez fiatalos illat, vidám tavaszi mimózacsokor. Nyáron előbukkan benne valami kellemetlen, kicsit émelyítő mellékzönge, de 25 fok alatt viselhető. Picit túl gyümölcsős az én ízlésemhez, de időnként jó használni.

Houbigant Essence Rare Collection Privee EDP for Women

Houbigant Essence Rare Collection Privee EDP for Women
2021. augusztus 26.

Egy luxus virágbolt illata. Nárcisz, jácint, frézia, szegfű (ezek nincsenek benne elvileg) stb. keveredik, rózsa és egy kis csokor gyöngyvirág. Számomra nagyon kellemes, viselném is, csakhogy… Elsőre sajnos nem túl tartós, hatósugara nem létezik, de majd újratesztelem. Ha hűvösebb időben tartósabb lenne, megvenném, de ha tényleg csak ennyit tud, akkor nagyon túlárazott.

Update: Teszteltem hűvös nyári napon is, tartósabb ugyan, de nem az igazi a teljesítménye. Hiába gyönyörű műremek, nekem kell, hogy érezzem, van rajtam parfüm. Nem vagyok nagyon árérzékeny, ha parfümről van szó, szigorú sem, de egy testpermetért 75k sok!

Creed Millesime Imperial

Creed Millesime Imperial
2021. augusztus 24.

Egy órán át csak valami büdös keserűséget érzek sajnos. Utána leszárad és kis kellemes, uniszex, de semmi extra. Max 3 órán át érezni, hatósugara nincs.

Parfums de Marly Safanad

Parfums de Marly Safanad
2021. augusztus 24.

Ez szerintem egy “kezdő” niche, csúcsminőség, de nincs benne semmi meghökkentő. Mézes körteszörp és az egyik legkellemesebb narancsvirág, amit valaha éreztem, vaníliás alapon.
Kicsit öregnek érzem én már magam hozzá, nekem most Houbigant narancsvirágos illata passzol, aztán pár év és 40 körül szerintem megérek a Poeme-ra is.

Houbigant Mon Boudoir Collection Privee EDP

Houbigant Mon Boudoir Collection Privee EDP
2021. augusztus 23.

Nagyon finom, természetes, édes vanília. Kicsit fagyis, kulfis, de nem gejl. Másra számítottam a leírások alapján, és már van nagyon vaníliás illatom, így nem veszek teljes üveggel egyelőre. Ha kifogy az Eau Duelle, átgondolom, mert ez nőiesebb, bár kevésbé összetett.

Mimitika Face Sunscreen SPF50

Mimitika Face Sunscreen SPF50
2021. augusztus 5.

Nem tökéletes (tégely pl), de az eddigi!legjobb fényvédőm.