daliah

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP
2021. augusztus 5.

romlott feketeribizliszörp széttaposott rágógumikra öntve

Les Liquides Imaginaires Desert Suave

Les Liquides Imaginaires Desert Suave
2021. augusztus 4.

férfiöltöző SZAG! izzadság és olcsó spray deók keverednek. pedig úgy vártam! datolya, narancsvirág, ezek a kedvenceim.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2021. augusztus 3.

Már alig várom, hogy harminc év múlva a tinilányok az ilyen illatokra fintorogják, hogy nyanyás. Tetszik, nem tetszik, ez a jelen korszak legmeghatározóbb illata. Fújja falusi lány és nagyvilági dáma, koppintja kínai pancs és niche-ház. Korszakosat alkotni pedig teljesítmény.
Személyesen nekem nem kellemetlen illat, bár nem is a stílusom.

Houbigant Quelques Fleurs Royale

Houbigant Quelques Fleurs Royale
2021. augusztus 3.

Hasonlít az anyaillatra, de nem olyan ódon, csipkekesztyűs, csipketerítős hangulatú. Ez is nagyon virágos, de sokkal hordhatóbb, édesebb, modernebb. Nálam mindegyik 5 csillag, de ezért magabiztosabban nyúlok.

Byron Parfums Mula Mula Rouge Extreme Extrait de Parfum

Byron Parfums Mula Mula Rouge Extreme Extrait de Parfum
2021. augusztus 1.

Tartós, csíkhúzós, nőies. Ez a most nagyon divatos gyümölcsös-gourmand kategória kiemelkedően jó példánya.

Profumi del Forte Vittoria Apuana EDP

Profumi del Forte Vittoria Apuana EDP
2021. augusztus 1.

kókuszos, banános, krémes, nyaralós illat. nem ez a legtermészetesebb kókusz, amit valaha éreztem, de kellemes koktéljellegű.
nagyon tartós, főleg a kategóriájában

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. augusztus 1.

Nem egy jellegzetes illat, de olyan kis kellemes. Ajándéknak, ügyfelekkel testközelbe kerülő eü-s dolgozóknak, masszőröknek, félénk irodistáknak vagy jolly joker parfümnek, amit a reggeli rohanásba elő lehet rántani, tökéletes, mert nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is viszolyogna az illatától.

Amouage Ciel Woman

Amouage Ciel Woman
2021. július 31.

Még régen, nagyon régen éreztem én ezt az illatot valahol. Avon, Oriflame, DM alsó polca? Talán Pur Blanca mert tavirózsás. Vagy Volare a barack miatt? Vagy a Little Black Dress gardéniája a közös pont? Nem tudom, de azért egy közel százezres illatról nem ezeknek kéne eszembe jutnia.

Creed Fleurs De Gardenia

Creed Fleurs De Gardenia
2021. július 30.

Ha egy földönkívüli megkérdezné, milyen egy fehérvirágos illat, ezt mutatnám neki.
Nagyon kellemes, egyedül az róható fel neki, hogy nem túl egyedi illat.

DKNY Women Energizing

DKNY Women Energizing
2021. július 29.

A középsuliban járt felettem egy igazi menő csajszi (húszévesnek nézett ki, festett szőke haj, dús idomok, márkás ruhák, gazdag pasi, aki kabrióval jött érte stb.), aki ezt locsolta magára literszám. Nagyon illett hozzá!
Imádtam az illatot, most is a legjobbnak tartom a kategóriájában, pedig nem vagyok oda a citrusos parfümökért.
Hatósugár, tartósság is csillagos ötös, pedig ez nem a citrusos illatok erőssége.
Ár-érték arànyban top 5 parfümben benne van!