Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2020. május 26.

A Revolution márka népszerűsége miatt próbáltam ki a Pomádé (Jobban meg voltam elégedve vele.) után ezt a terméket. Nem fogom újra venni és alig várom, hogy találjak egy másikat helyette. 🤣
Lepotyog használat közben, estére inkább vörösödik, lekopik hézagosan..a púder része is képes csomósodni, összeállni érthetetlen módon. Az ára nagyon alacsony volt, így nem csodálkozom a minőségén.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2020. május 26.

Nagyon szerettem bár nap végére elkezd kopni és érdekes fénylik. Az állaga nagyon tetszett mert könnyű vele dolgozni. Nem venném újra. Viszont árban úgy gondolom abszolút elfogadható. A használat során többször tapasztaltam az, hogy kiszárad kezelhetetlen sőt csomósodik a krém. Ezért többször a legfelső réteget el kellett távolítanom egy spatulával. Ennek ellenére sokáig elég volt, mindennapos használat mellett. Mivel számomra nem ez a tökéletes szemöldökformázó ezért csak három csét érdemel.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2020. május 26.

Imádom!!! Fürdés után is érzem az illatát. Megéri az árát!

UPDATE:
Pár év után újravettem és véleményt szerettem volna írni, mint látom korábban már bejegyeztem egy véleményt. Alábbiakban megosztom a mai álláspontomat a tusfürdővel kapcsolatban. :-)

Nagyon szeretem az illatát, fürdés után is érzem és ha nem használok közvetlenül fürdés után testápolót akkor sem szárad ki a bőröm. Egyébként sem a száraz bőrtípusúak csoportjába tartozom - így a hidratálása a terméknek az én bőrömhöz elég. Inkább krémes mint habzó tusfürdő. Épp fürdés után vagyok és olyan jó ilyen kókuszos illatban fürdeni a kanapén.. :-))
Befogom szerezni a testápolóját is. Bár natúrkozmetikumot használok a tusfürdő annyira meggyőzött; muszáj kipróbálnom. 😁

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2020. május 26.

Ugyan azt tudom copizni amit a balzsamnál is leírtam;
Ez az egyetlen olyan termék (amelyekkel eddig találkoztam) ami csak rontott a hajam állapotán. Száraz, szálkás lett a hajam alig pár mosás alatt. Ráadásul 1 nap alatt olyan lett, mintha legalább 5 napja nem mostam volna hajat. Általában 3 napig bírja a hajam a következő mosásig.
A sampon túl vizes, folyós, alig habzik a kondicionálót pedig nagyon nehezen lehet kimosni a hajból. Az illata semleges nekem. A hajamon nem éreztem egyáltalán. Nem fogom elhasználni mert csak többet árt.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2020. május 26.

Nagyon könnyen kezelhető, formázható hosszú hajam van. Odafigyelek arra, hogy kétszer mossam meg a balzsamot pedig mindig törölközőszáraz hajra viszem fel. Nem vasalom a hajam és a fodrászom is többször megdicsért, hogy szép, fényes a hajam. Ez az egyetlen olyan termék ami csak rontott a hajam állapotán. Száraz, szálkás lett a hajam alig pár mosás alatt. Ráadásul 1 nap alatt olyan lett, mintha legalább 5 napja nem mostam volna hajat. Általában 3 napig bírja a hajam a következő mosásig.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2020. március 24.

Nagyon kell figyelni a felvitt mennyiségre, egyébként szép egységet képez, nincs maszk hatás. Már a második üvegnél tartok, de még keresem az igazit.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2020. március 24.

A fedésével elégedett voltam, a színével, dolgozhatósgával is, de alig pár óra alatt iszonyat fényes lett az arcom. Már nem használom. Nem is vásárolnám újra.

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2020. március 24.

Én nagyon szeretem a balzsamjával együtt már harmadjára vettem meg. Az illata szuper. 2x mosom, a balzsamot pedig törölközőszáraz hajra viszem fel. Nem zsírosodik, de puha a hajam és szép fénye is van.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Hair Superfood Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Hair Superfood Balzsam
2020. március 24.

Nagyon szeretem, az illata is szuper. Törölközőszáraz hajra viszem fel (2x samponozás után) és így hozza az eredményt. Szép fénye van a hajamnak. Nem zsírosodik gyorsabban a hajam tőle. Már harmardjára vettem meg a samponjával együtt.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

WOW
Ennyit tudtam csak első használat után mondani, de most már elhasználtam egy egész tubust és a tapasztalataim a következők:
Estére van, hogy lepotyog a szem alá ezért árvus szemekkel kell figyelni, mi-új-ság. A színe nagyon szuper fekete és az égig érnek a pilláim, de az első pár használat túl krémes volt, és nap végére felkenődik a szemhéjamra (ilyennek korábban még nem találkoztam..) és sima applikátorral át kellett fésülnöm a szempilláimat, hogy nehogy csomós legyen a finish.
Amolyan jó-jó termék, de létezik jobb is. Akár hasonló árkategóriában is. Szóval ez most csak 2 csé.