Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Moyra Körömágy Ápoló Olaj

Moyra Körömágy Ápoló Olaj
2020. március 24.

Nekem a kék üvegcse van meg, nagyon fincsi az illata. Én esténként bemszírozva viszem fel, nekem csak jó tapasztalataim vannak. Az adalogálsa szuper, én nagyon szeretem. Finoman kell vele bánni és akkor annyi mennyiség jön ki amennyit szeretnénk. Rendszeres használat megozza a kívánt eredményt. Gyönyörű egységes körömágy pedig nem is járok körmöshöz.
Korábban próbáltam más márkájú ápolókat is (pl. CN) de nálam ár-árték arányban ez tökéletes és drogériában is beszerezhető.

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2020. március 24.

Én nyáron nagyon szeretem használni ezt a krémet. Nagyon jó az illata is, de ami a lényeg, hogy napozás után esetleg kipirosodott bőrre nagyon jó érzés felvinni. Hűsíti, nyugtatja. Egyébként nem kell pirosnak lenni, ha már egy kicsit is megsütött a Nap már kenem is. Érdemes hűtőben tárolni és akkor a hűsítő hatás duplán érvényesül. Nekem minden nyáron megtalálható a kollekciómban, nincs nyaralás e nélkül a termék nélkül. Női, férfi bőrre egyaránt megfelelő. Nem kell belőle sokat használni. Férfi borostás arc esetén a szőrzetet érdemes kihagyni mert eléggé őszes hatást kelt, (:D) de arcon egyébként jól ellehet dolgozni. :-)

Magister Products Voyage Málna-C Nappali Arckrém

Magister Products Voyage Málna-C Nappali Arckrém
2020. március 24.

Nálam ez az a krém az ami soha nem tud csalódást okozni, a chia krémmel szemben a textúrája sokkal komolyabb, tömörebb, a chia az egy lágy, habkönnyű krém viszont nekem hidratálásban mindkettő hozza a várt eredményt. Amikor először használtam azt gondoltam, megtaláltam életem arckrémjét, de idővel rájöttem, hogy az én arcomnak még egyelőre sok..A chia nekem bőven elég hidratálásra. Az illata nagyon fincsi. Árban jóval magasabb mint a chia, de érdemes kipróbálni, akár csak a kényesebb területeken..
Én ritkán találkozom olyan termékekkel amiből borsónyi mennyiség elég, na ez a krém tényleg olyan! Borsónyi mennyiségben annyi szuper hatóanyag képes hidratálni egy egész arcbőrt, hogy az számomra elépkesztő volt az első kipróbálások akalmával. Biztos, hogy újra veszem.

Magister Products Maccarone Habkrém

Magister Products Maccarone Habkrém
2020. március 24.

Nagyon szerettem, mert habos az állaga, könnyű bemaszírozni a bőrbe. Nagyon száraz bőrre kevés, átlagos, fiatalos bőr hidratálásra remekül alkalmas. Gyorsan elhasználtam, nekem nem volt csalódás. Magamon a nap végén is volt, hogy éreztem, bár nem mindig fordult elő. Az illata tud megosztó lenni, nekem speciel nem a kedvencem, én csak emiatt nem veszem újra, de valaki meg pont az ilyen (mandulás, marcipános) illatú krémeket keresi. Úgyhogy ettől függetlenül jár az 5 csé.

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé
2020. március 24.

Nekem a Kedvesem (férfi, 32 éves) használja (többnyire) mindennapos hidratálásra, Ő nagyon szereti használni mind a 4 évszakban. Hajlamos az arca kiszáradásra, a munkahelyi, időjárási viszontagságok miatt, így Ő is belátja hogy minden reggel egy vékony réteg nem árthat senkinek. :-)

Illetve ha épp elfogy a saját krémem vagy nyáron épp erre vágyom akkor használom mert tényleg jól mattít. Sminkalapnak is tökéletes. Ajánlom a többi férfi számára is. :-)

Magister Products AHA Mélytisztító Arcmaszk Zöldagyaggal

Magister Products AHA Mélytisztító Arcmaszk Zöldagyaggal
2020. március 24.

Nálam ez is must have, nagyon jól tisztítja az arcomat. Bár a hegekkel csodát nyílván nem fog művelni, mégis egységessé teszi az arcom felszínét, színét.. A pórusok méretét a rendszeres használat redukálja - én legalábbis ezt tapasztaltam, ennek a terméknek tudom be mivel hosszú távon nem használtam más maszkot az eredmény pedig látható. :-) Én nagyon szeretem, heti 2x alkalmazom. Illata kellemes, könnyű felvinni. Érdemes hűtőben tárolni.

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab
2020. március 24.

Nem vagyok hajlamos a fertőzésekre, ráadásul nem is szabad rendszeresen használni az intim lemosókat, de mindig újra és újra megveszem.
Az illata jó, könnyű használni. Ár-érték arányban szerintem jó, mivel nem napi rendszerességgel kell használni így sokáig is elég lehet. Ráadásul most már elérhető kisebb, ha úgytetszik utazós kiszerelésben is. :)

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó
2020. március 24.

Nálam ez is egy must have termék a Magister palettáról. Tisztít, remekül eltávolítja a sminket miközben egyáltalán nem csípi a szemem, nem szárítja az arcbőrt.

Magister Products Antiox-Cleankomplex

Magister Products Antiox-Cleankomplex
2020. március 24.

Normál, kombinált bőrre megfelelő. Nem szárít, nagyon jól tisztít. Minden napos használatra ajánlom.

Magister Products Carbolife Matt It

Magister Products Carbolife Matt It
2020. március 24.

Ez aztán mindent IS letisztít az arcról!

A legújabb géles kiadás szuper, sokkal jobb megoldás mint az előző habos-pumpás kiadás. Ha erősebb szemsminket viselek, akkor mindenképp használom, remekül eltávolítja a vízálló szempilla spirált is. Napi rendszerességgel nem használom, mert azt tapasztaltam hogy szárítja az arcbőrt. De nekem nem pont olyan arcomtípusom van amire ezt a tisztítót ajánlják. Ugyanakkor nálam kötelező darab, heti 1-3 használat még jól is esik a bőrömnek.