Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam
2020. március 24.

Remekül ápol, egy használat még nem hoz eredményt (főleg ha rinocéroszhoz hasonló az ember bőre) de napi többszöri/rendszeres használat szépen hozza a kívánt hatást. :) Illata kellemes, nem túl intenzív. Én jól bemaszírozom a bőrömbe, szerintem erre érdemes odafigyelni ennél a krémnél.

Magister Products Wonder Woman Hajvégápoló Szérum

Magister Products Wonder Woman Hajvégápoló Szérum
2020. március 24.

Egy nyomás bőven elég a vállig érő hajamhoz, ha már két nyomásnyi már sok, egyáltalán nem szívódik fel és olyan mintha zsíros lenne a hajam.

Magister Products Levendula Hialuron Q10 Nappali Arckrém

Magister Products Levendula Hialuron Q10 Nappali Arckrém
2020. március 24.

Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, levendula-imádóknak kötelező. :D Én a hűtőben tárolom a többi Magister krémhez hasonlóan és nagyon szeretem ahogy üdíti az arcbőröm. De én általában a chia krémet használom, az én arcomnak az a tökély. :-)

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2020. március 24.

Nálam ez az arcmaszk a mega-tuti-maszk! A fekete remekül tisztít (a kozmetikus mindig megjegyzi; hogy alig van tisztítani való az arcomon pedig tág pórusokkal rendelkez(t)em és korábban mindig meggyűlt a bajom a mitesszerekkel) a fehér pedig remekül hidratál. Én nagyon szeretem az ilaltát is.

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2020. március 24.

Remekül hidratál, az illata nagyon jó, nagyon hamar felszívódik. Nálam mindegyik Magister termék a hűtőben pihen és nagyon jó amikor reggel a hideg krémmel bekenem az arcom. Üdít, felébreszt is egyben. :D Tuti tipp ;)

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15
2020. március 24.

Én nem használtam korábban naptejet, de amióta a Sunny Bunny megjelent rendszeresítettem minden napozáshoz. Nem kell sokat felvinni, könnyű eldolgozni. Nem hagy nyomot a törölközőben, víz után újra kell használni. Nem égtem le, viszont így is gyönyörűen lebarnultam. Teszteltem a görög partokon is - ott is megállta a helyét! ;) Az illata is szuper.

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling
2020. március 24.

Nagyon szupeeeer, nekem az arcom nagyon érzékeny a peelingre és nem használnék az arcomra radírt (csak maszkokat) viszont ez a termék nagyon finoman radíroz, tisztít és egyben ápol is. Érzékeny, vékony arcbőrre is bátran lehet alkalmazni.

Magister Products Séance Graperutin Tonik

Magister Products Séance Graperutin Tonik
2020. március 24.

A mangóshoz hasonlóan remekül tonizál, ápol, de illatra nekem a mangós kedvencebb. :)

Magister Products Séance Tonizáló Mangónektár

Magister Products Séance Tonizáló Mangónektár
2020. március 24.

A legjobb tonizáló. Nem szárít, nem marad ragacsos az arcbőr. Hidratáló krém előtt kötelező a használata. Az illata szuper. Megéri az árát, remekül ápol. Nekem eddig egy drogériás-gyógyszertári nem eredményezett ily remek tonizáló hatást. Arctisztítársa, sminklemosásra nem jó, de nem is az az Ő feladata.

Magister Products Séance Zöldbabér Korrektor

Magister Products Séance Zöldbabér Korrektor
2020. március 24.

Szerencsére manapság nem nagyon szorulok a segítségére, régebben aknés bőröm volt így akkoriban többet használtam. Remekül dolgozott a pattikon, sebeken, gyulladásokon. Nem szabad vastagon felkenni, mert akkor a fele az ágyneműn végzi, a kevesebb néha több alapon szabad használni, de szerencsére így is hozza az ígért hatást. Az illata nagyon kellemes. Könnyű használni.