Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magister Products Séance Mangósárga-Fügemátrix Pakolás

Magister Products Séance Mangósárga-Fügemátrix Pakolás
2020. március 24.

Remekül puhítja az arcomat, de kicsit nehézkes lemosni, bár ez engem nem zavar. Az eredmény friss, üde bőr. :)

Magister Products Rosé ContRoll Deo

Magister Products Rosé ContRoll Deo
2020. március 24.

Én a kezdetektől ezt használom és nem vagyok hajlandó mást használni. :D
Sportoláshoz, kiránduláshoz, munkába, itthon-léthez is tökéletes. Az illatát is nagyon szeretem. Szerintem remekül végzi a dolgát is. A ruháimon soha nem hagy maradandó nyomot. Mindig megtisztított, száraz hónaljra viszem fel és várok egy kicsit mindig hogy beszívódjon.
Jöhet egy egész napos rohanás, sportolás, nyári meleg időszak is, hisz ahogy említettem remekül végzi a dolgát.

(Egyszer kipróbáltam a bambuszos deót is; nekem a rózsás illat jobban tetszik.)

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém
2020. március 24.

Habkönnyű állag, az illata nem túl intenzív, a hidratálást remekül végzi, vékony rétegben elegendő felvinni.

Magister Products BB3 Matt Krém

Magister Products BB3 Matt Krém
2020. március 24.

Nyáron, napbarnított bőrre nekem első osztályú. Strand után,nyári sétához, túrázáshoz, kiránduláshoz. Nem nehezíti az arcbőrt, télen is, de nyáron különösen fontos tényező nálam. Nem sokat fed el valóban, de ezt nem is erre találták ki. Remekül hidratál, nagyon szeretem az illatát, viszont el kell találni a megfelelő mennyiséget; ha túl sokat teszek fel akkor nagyon hamar kifényesedik a T vonal.

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír
2020. március 24.

Nagyon szeretem; finomat radíroz és a legjobb az egészben, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet. Sarokra, comb, popsi környékre használom leginkább utána valamelyik habkrém (jelenleg szilvás body muss) és tuti-puha-baba-bőr, nem csak utána, másnap is! A cseresznyés radírt is szerettem, de ha már lehet választani akkor az illata miatt ezt választom. :)

Magister Products Eyepresso Créme Geleé

Magister Products Eyepresso Créme Geleé
2020. március 24.

Jó érzés reggelente átmasszírozni az arcomat. Nagyon szeretem az illatát. Nem nehezíti el az arcbőrömet. Hidratáló előtt használom. Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos.

Magister Products Chococsók Ajakbalzsam

Magister Products Chococsók Ajakbalzsam
2020. március 24.

Nekem az illata nagyon tetszik. Általában nem szoktam megvárni, míg cserepes állapotba kerülnek az ajkaim ezért nekem a hidratáláshoz is bőven elegendő a hatása. Arra bizony tényleg figyelni kell, hogy a szájkontúron ne csússzon el a krém mert akkor tényleg olyan, mintha csokoládét majszoltam volna :D Nekem a színével nincs problémám, mivel vékonyan teszem fel, kellemes meleg árnyalatot, szép fényt ad az ajkaimnak. Nálam a többi Magister ajakápolóhoz hasonlóan ez is egy tuti termék, mindegyiket nagyon szeretem. Ráadásul természetes összetevőkből áll így éjszakára is bátran használom.

Magister Products Epervíz

Magister Products Epervíz
2020. március 24.

Nagyon szeretem, sminklemosásra, arctisztításra, vagy ha csak szeretném felfrissíteni az arcomat akkor is használom. Az illata olyan, mintha eperföldön járnék közben. Használat után puha, sima arcbőr, a szememet is kíméli.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2018. október 17.

A balzsammal együtt eléri a hatását, de nem csodaszer.

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Hajbalzsam

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Hajbalzsam
2018. október 17.

A keratinos samponnal együtt használtam. Selymes és lágy hajzuhatag az eredmény, de csodára nem képes. Illata jó.