Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magister Products Mézes Puszi Ajakbalzsam

Magister Products Mézes Puszi Ajakbalzsam
2018. március 4.

Az illata, hosszan tartó hidratáló hatása miatt, könnyedsége miatt (nem hagy zsíros érzetet), rúzsalapként megfelelően működő funkciója miatt 5 csillag! Azt hiszem nem kell tovább fejtegetnem! Csodaszer! Még el sem fogy, de általában már rendelem is a következőt! :) :D

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10
2018. március 4.

Tág pórusok, problémás arcbőr, könnyen zsírosodó részek és pattik..Tehát elég nehéz olyan BB krémet találni vagy alapozót amitől nem tömődnek el a pórusok, nem alakul ki újabb pattanás vagy gyullad be még jobban..A fedése szerintem megfelelő. Utána kell mattítani, de ez bőrtípustól függ szerintem mert a húgomnak száraz a bőre és soha nem használt még púdert a BB fölé :)
A fogamzásgátló abbahagyását a bőröm nagyon megsínylette és ez pont akkoriban volt amikor megjelent először a MAGISTER BB krém és mindenki csodálkozott, hogy milyen szépen fed az alapozom mert jól eltakarja a bőrhibáimat! De mellékesen megjegyeztem, hogy ezt egy BB krémnek köszönhető! :)
Plusz csillagok járnak, hogy nyáron is ugyan ezt tudja hozni függetlenül a hőségtől ráadásul fényvédőt is tartalmaz - de sajnos maximum 5 csillagot lehet adni így kimaxoljuk amit kilehet! :)

Magister Products Kamillás Arcszesz

Magister Products Kamillás Arcszesz
2018. március 4.

Hűsít, leszárít, mattít, nyugtat, eltűntet!
Problémás arcbőr, pattanások, zsíros érzet -> VISZLÁT! :)

Magister Products Fogfehérítő Paszta

Magister Products Fogfehérítő Paszta
2018. március 4.

Bár nekem a fogfehérítés sosem tartozott a terveim közé mert mindig is szép fehér fogakkal büszkélkedhettem, viszont az amit ez a paszta nyújt azt egyik-másik sem tudja! Nálam nagyon fontos, hogy ne váljanak érzékennyé a fogaim. Az ELSŐ olyan termék amivel bátran tudom megmosni a fogaimat úgy, hogy nem lesz érzékeny nem kap el hirtelen fájdalom és nem leszek libabőrös minden egyes fogmosás alatt! Nem egy fogkrémet használtam próbáltam már. Az árát és a kiszerelést sosem néztem mivel arra törekedtem, hogy megtaláljam a tökéletes fogpasztát! Hát íme! :)

Magister Products Hialuron Nappali Arckrém

Magister Products Hialuron Nappali Arckrém
2018. március 4.

A krém a maga könnyedségével és megfelelő hatóanyag-tartalmával tökéletesen feltölti az arcomat!
Fogamzásgátló abba hagyása után az arcom sínylette meg legjobban a dolgot..Azt hiszem ezt nem kell ragozni, viszont a krém egyenes feltöltötte az arcomat és csodát művelt vele! Nálam mindig megtalálható, sminkalapnak is tökéletes. Éjszakára is van, hogy ezt használom! :) :)

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2016. június 30.

Nem gondoltam volna, hogy tényleg létezik olyan bőrradír ami radírozás után olyan szinten feltölti és ápolja az arcbőrt mint ez a vaníliás arcradír. Nagyon jó és nincs durva radírozó hatása. Én nálam ez a termék is "újravevős" a Magistertől :) Csak ajánlani tudom minden problémás arcbőrre. Nyugtatja a bőrt, látványosan csökkenti a mitesszereket és még puhává varázsolja az arcbőrt. Igazi csodaszer! :)

Magister Products Kamilla Arckrém

Magister Products Kamilla Arckrém
2016. június 30.

Nálam a Magister termékek váltak be. Ez a termék főleg zsíros bőrre ajánlott és valóban azt éri el amit ígér :)
Túl vagyok a La Roche Posay Effaclar termékcsaládján, de nem hozott látványos eredményt viszont a Magister 3-4 nap alatt csodát művelt az arcommal, ha szabad ilyet írnom. :) Én már csak Magister termékeket fogok vásárolni! :)
A La Roche termékekkel sem volt különösebb bajom, de a Magister olcsóbb, sokáig elég hiszen elég egy kis borsószem mennyiség és előbb meghozta az ígéretét! :)

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. március 11.

Na ezt jól kitalálták! Tényleg matt, és nagyon jól hidratál! Elsőnek a Vibrant Melone- árnyalatot kértem, de meg fogok belőle vásárolni más árnyalatot is. Szerintem nem drága. Ami hiba, viszont azt a katalógus rovására kell írni (de leírom, hogy nehogy így járjatok), hogy a színek a katalógusba nagyon nem relevánsak. Ráadásul a következő havi katalógusban már teljesen más volt a szín. (Jobban hozta azt a szín ami valóban a rúzs színe.) Tudom, ez valamilyen szinten zsákba macska mivel nem látod a terméket, ezért ez benne van a pakliban. De ezt a kis észrevételt jegyezzétek meg :) Nem vonok le pontot, mivel a rúzs nagyon jó. Tényleg szuperül hidratál, nagyon jó a finishe! :)

Alverde Nappali Hidratáló Arckrém Hamamelis Kamille

Alverde Nappali Hidratáló Arckrém Hamamelis Kamille
2016. február 26.

Nem szívódott be rendesen. Irritálta a bőrömet és jobban kihozzta egy egy bőr hiba pirosságát.
Számomra az Alverde termékek teljes pénzkidobások.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. február 26.

Egy hét után látható az eredménye az arcomon. Nyugtató hatással bír és szépen egy síkba hozta az arcomat. Kíváncsian várom, hogy mi lesz egy hónap használat után. Meg fogom írni nektek, ugyan is az itteni vélemények miatt vásároltam meg.
Nekem az illata tetszik, gyorsan beszívódik. :) én eddig csak reggelente használom, de lehet beiktatom estére is. Segít a bőrproblémákon. Kialakulóban volt egy két pattanás az arcomon. Szépen kentem minden reggel majd esti bőrradírral megspékelve másnap nyoma sem volt.ez az Effaclar érdeme szerintem. :)
Egy hét után azt mondom csodaszer. 5 *****
De ismét jelentkezem itt egy hónap elteltével! :)