Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2016. február 8.

Nem vagyok oda az Avon termékekért, de ez a termék múlt hónapban pont akciós volt gondoltam egy próbát megér mivel az argán olaj amúgy is nagy kedvencem. :-)
Tényleg jól hidratálja a hajat, a hajvégeknek nagyon jót tesz szerintem. Eleinte hajmosás után csak az illatára lettem figyelmes, nagyon jó kellemes illata van.
Szerintem nagyon jó kis pakolás. Újrarendelem, ha elfogy :)

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon
2016. január 17.

Az Avon samponok és balzsamok közül tényleg kiemelkedő, de nem csodaszer. :(
De egyetértek mindenkivel: Puha, kifésülhető haj nem zsírosodik és valóban érezni, hogy táplálja a hajat.

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan
2015. november 28.

Igazi bőrtápláló, de azért elfér a hidratáló fürdés után :)
Az illata illetve a fürdés utáni bőr-érzet miatt 5 csillagos! :)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2015. november 26.

Én csodaszerként tekintek rá! :)
Azt kell mondjam minden lelkes, hozzám hasonló kísérletezgetők, hosszú hajra vágyók bíztatására: IGENIS, MŰKÖDIK!! :-)
A recept amivel és ahogy elkezdtem a hajamat ápolni a következő:
-egy rész ricinus olaj
-két rész hidegen sajtolt olíva olaj
-fél citrom leve
Ezt az egészet meg melegítettem a mikróba majd szépen ahogy a hajfestéket viszi fel a fodrász először a hajtövekhez majd ami maradt a hajvégekre kentem. Majd az egész hajamra alufóliát tekertem ráhúztam egy télisapkát és vagy 3-4 órán keresztül úgy hagytam.
Lemosáshoz Baba sampont használtam. Azt olvastam az egyik blogon, hogy ezzel lejön. Szerintem a sampon majdhogynem mindegy a lényeg, hogy kétszer kell megmosni a hajat a pakolás után. :)
Hetente 2x pakoltam. Előfordult, hogy mézet is tettem a pakoláshoz.
Szerintem sokat segített a hajamon abszolút nem volt se száraz se zsíros se töredezett csak tette a dolgát. Szép fénye volt, nem kellett két naponta hajat mosnom és nem hullott egyszóval egészséges volt. :)

A citromot nagyon régen is zsíros haj ellen használták. A ricinhs olaj kevésbé folyós állaga miatt beleragad a hajba nem tudod semmilyen samponnal megfelelően kimosni ezért ettől zsírosodik a haj. A haj egyensúlya felborul és katasztrófa lesz a végeredmény. De van megoldás! A megoldás a következő: mindig higítva vidd fel a ricinus olajat! Bármilyen hidegen sajtolt olajat használhatsz és ne hagyd ki a citromot! Előfordult, hogy a citrom mellé vizet is csepegtettem a keverékembe ettől csak folyósabb lett a pakolás. Én még a különbséget is észreveszem hajmosásnál citrom kontra citrom nélküli pakolás után. Én azt olvastam, hogy pakolást melegen kell tartani de szerintem a mikró hullámú sütőt elhagyhatjuk. Az alufólia meg a téli sapka épp elég jól végzik a dolgukat! :D
Én bátran merem ajánlani mindenkinek és én magam is használom a mai napig. :-)
Természetesen az egészséges haj nem csupán egy citrom ricinus meg némi hidegen sajtolt olaj eredménye. Nem mindegy a fésű sem és a hajszárítás sem egy utolsó szempont..ráadásul belülről is gondoskodni kell, hogy ezt az állapotot fent tudjuk tartani, tehát: Egészséges életmód mindenek felett!! :-)
Jó próbálkozást mindenkinek és szép egészséges gyönyörű hajat! :-)

Artdeco Szemöldökceruza

Artdeco Szemöldökceruza
2015. október 1.

Sokáig kerestem megfelelő színű szemöldök ceruzát. Az Artdeco-nál megtaláltam! Hamvas barna az abszolút top. Tartós nem csomós és ha kicsit erősebben nyomom nem lesz durva hatása mint az 500 forintos noname szemöldökceruzáknak..Szerintem az ára elfogadható. Ár/minőség.. :-)
5*****

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2015. október 1.

Nagyon szeretem. Szép ívelt pillák szép szín! Nem ragad össze, nem csomós. Alap az 5 ***** ! :-)

Engedjétek meg: Kaptam ajándékba egy Oriflame-s szempillaspirált. (Pont ekkor kezdett kiszáradni a L'Oreal spirál) Nem tetszett se a fésűje se pedig a gél nagyon csomós volt és sok...még szempilla fésűt is használtam a spirálozás után, nem vált be...de mivel ajándékba kaptam nem dobtam csak úgy ki, ezért gondoltam miért ne..használjuk el. Hm.. Jó. Addig kísérleteztem míg arra jutottam, hogy a L'Oreal spirált használtam az Oriflame-s tubushoz. A spirál gyönyörűen ívelt pillákat eredményez az Oriflame-s gél pedig szép fekete színt adott a pilláimnak. Nem vitt fel sok festéket a pillákra ezért nem is volt csomós. De lassan kezd elfogyni és több mint valószínű újraveszem a L'Oreal spirált :-)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2015. október 1.

2-3 évig csak ezt használtam, mindig újravettem annyira bevált nálam! :-) Végül váltottam és azóta nem is találkoztam ezzel a termékkel, de pont a minap leltem rá, lehet újra megveszem :-) Tartós, nem csomós, szép színe van! 5***** :-)

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2015. október 1.

Sokáig tusfilceket, ceruzát használtam, de egyik se volt tartós se szép fekete a nap végére. Aztán rátaláltam erre a gélre :-) Nagyon könnyű vele dolgozni, és nagyon tartós szép a színe. Kellett egy kis gyakorlás, de nálam ez vált be a legjobban. :-)

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2015. október 1.

Nem rossz. Valóban sokat segít a hajvégeknek! Az illata is elfogadható. Egy fodrászkellékes üzletben ajánlották napi használatra. Eleinte naponta/kétnaponta használtam és ha sokat tettem a hajamra akkor nem szívódott be rendesen és nagyon zsíros lett tőle a hajam. Jelenleg inkább csak akkor használom miután megszáradt a hajam hajmosás után, így kibékültem vele. Az Imperity egy közepes kategória árban és ezt hozza a minősége is.

Inecto Pure Coconut Intenzív Hidratáló Krém

Inecto Pure Coconut Intenzív Hidratáló Krém
2015. október 1.

Kíváncsi voltam milyen lehet, pont akciós volt a DM-ben így hát megvettem. Nekem nem vált be. Nagyon lassan szívódik be, szinte bele kell dörzsölnöm a bőrömbe. Mindig a magas faktorú naptejek jutnak róla eszembe :D
Nem veszem többször, de elhasználom mert megfelelően ápolja a bőrt, ezzel szemben nincs kétségem. Az illatától és az állagától eltekintek. Egyszóval fura mind kettő. Nem az igazi.